Czy jest jakies uniwersalne uaktualnienie do trojanów

James

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 11, 2002
Posty
60
Czy jest jakies uniwersalny program uaktualniejacy do trojanów???
Takie jaki by dawal zabijanie najnowszych antywirusów albo innych okropienstw tego swiata
 

a5a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2002
Posty
579
Czy jest jakies uniwersalny program uaktualniejacy do trojanów???
Takie jaki by dawal zabijanie najnowszych antywirusów albo innych okropienstw tego swiata[/b]

niema

--==a5a==--
 

James

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 11, 2002
Posty
60
:(((((((((((((

Ok no to może dajcie przynajmniej cos żeby mi niewykrywał żaden wirus cafeini 1.1
smile.gif
<
smile.gif
<
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
 

pepa

Użytkownik
Dołączył
Maj 15, 2002
Posty
122
najgorsze jest...

najgorsze jest to ze poprostu jak juz anty wir jest zainstalowany i np wylonczoly jak sie trojana zainstaluje to go juz niewywali tylko przed zainstalowanie trojana
<
<
:
 

kknd

Użytkownik
Dołączył
Marzec 23, 2002
Posty
19
ja robie to tak urzywan cawy + jakis biner jeszcze nie rozpoznawany przez nav. po jakims czasie jak juz go rozpoznaje to binuje go z jakims nowszym niewykrywalnym binerem , a starego usowam (telnet).
pozytwczne jest tez wlaczenie ocji wywalajacej nav z autostartu.
 

James

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 11, 2002
Posty
60
ok

ja robie to tak urzywan cawy + jakis biner jeszcze nie rozpoznawany przez nav. po jakims czasie jak juz go rozpoznaje to binuje go z jakims nowszym niewykrywalnym binerem , a starego usowam (telnet).
pozytwczne jest tez wlaczenie ocji wywalajacej nav z autostartu.[/b]
Ok ale ja niejesstem taki sprytny jak ty i niewim z kat wzišœc takiewgo bindera nowego gdybyc mugł to podaj strone z jakimis najnowszymi binderami ok???
Z gury dziękuje James gg:4077025
 

tlate

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 4, 2002
Posty
52
Re: ok

ja robie to tak urzywan cawy + jakis biner jeszcze nie rozpoznawany przez nav. po jakims czasie jak juz go rozpoznaje to binuje go z jakims nowszym niewykrywalnym binerem , a starego usowam (telnet).
pozytwczne jest tez wlaczenie ocji wywalajacej nav z autostartu.
Ok ale ja niejesstem taki sprytny jak ty i niewim z kat wzišœc takiewgo bindera nowego gdybyc mugł to podaj strone z jakimis najnowszymi binderami ok???[/quote]

proponuje zaopatrzyc sie w slownik jezyka polskiego
 

SNiFF

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 21, 2002
Posty
372
1.Przestan sie czepiac ! (Zeusik ci juz zrowicil uwage.)
2.Nie poruszaj tematow z przed 2 miesiecy ! ten temat byl juz dawno poruszany !! :twisted: :twisted: :twisted:
 

Shogun

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 26, 2002
Posty
160
tatle--> To ja ci proponuje zakup slownika j.polskiego bo MÓGŁ TO SIE CHYBA JAKOŚĆ PISZE PRZEZ Ó idioto.
P.s acha a najnowsze bindery to sa zazwyczaj w sieci wystarczy poszukac!
 

Slabeusz

Użytkownik
Dołączył
Październik 5, 2002
Posty
47
Originally posted by Shogun
tatle--> To ja ci proponuje zakup slownika j.polskiego bo MÓGŁ TO SIE CHYBA JAKOŚĆ PISZE PRZEZ Ó idioto.
P.s acha a najnowsze bindery to sa zazwyczaj w sieci wystarczy poszukac!

Hmm
HAHAHAHAHAHAH
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif

to bylo swietne shogun
smile.gif

widze ze nnie tylko mnie ten kolo wkurza ale innych tez
<

tatle:jezeli chodzi o te forum to masz tu chyba PRZEJEBANE :twisted:
 

Zeddicus

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 17, 2002
Posty
87
Viperek, proponuje zamknac watek, pytanie jest tak idiotyczne ze ludzie beda odpisywac tylko po to zeby sobie postow nabic.
 

Gozda

Użytkownik
Dołączył
Maj 27, 2002
Posty
317
Originally posted by SNiFF
Slabeusz Wysłany: 25 Paź 2002 18:38 Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Shogun napisał:
tatle--> To ja ci proponuje zakup slownika j.polskiego bo MÓGŁ TO SIE CHYBA JAKOŚĆ PISZE PRZEZ Ó idioto.
P.s acha a najnowsze bindery to sa zazwyczaj w sieci wystarczy poszukac!


Hmm
HAHAHAHAHAHAH
to bylo swietne shogun
widze ze nnie tylko mnie ten kolo wkurza ale innych tez
tatle:jezeli chodzi o te forum to masz tu chyba PRZEJEBANE


WEZCIE SIE ZAMKNIJCIE!!!!! "hahaha" ale to bylo smieszne!!! Jak cholera!!! Nie zauwazyles Shogun ze on dal cytat w ktorym byl ten blad na ktory zwrocil uwage??!!?!?!??!?!?!!? TAKI JESTES MADRY??? NABIJASZ SOBIE TYLKO POSTY, A NAWET NIE PATRZYSZ DOKLADNIE CO KTO NAPISAL, LUDZIE WY MNIE DUZO BARDZIEJ DENERWUJECIE OD NIEGO!!!!!!!
 

James

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 11, 2002
Posty
60
Qrde niebylo mnie jakis tydzien (monitor sie popsul
<
) i tyle sie popisalo ten watek jest uz dawno nieczynny wiec nieodpisujecie do niego dobra...
 

Slabeusz

Użytkownik
Dołączył
Październik 5, 2002
Posty
47
Originally posted by Gozda+--><div class='quotetop'>CYTAT(Gozda)</div>
<!--QuoteBegin-SNiFF
Slabeusz Wysłany: 25 Paź 2002 18:38 Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Shogun napisał:
tatle--> To ja ci proponuje zakup slownika j.polskiego bo MÓGŁ TO SIE CHYBA JAKOŚĆ PISZE PRZEZ Ó idioto.
P.s acha a najnowsze bindery to sa zazwyczaj w sieci wystarczy poszukac!


Hmm
HAHAHAHAHAHAH
to bylo swietne shogun
widze ze nnie tylko mnie ten kolo wkurza ale innych tez
tatle:jezeli chodzi o te forum to masz tu chyba PRZEJEBANE


WEZCIE SIE ZAMKNIJCIE!!!!! "hahaha" ale to bylo smieszne!!! Jak cholera!!! Nie zauwazyles Shogun ze on dal cytat w ktorym byl ten blad na ktory zwrocil uwage??!!?!?!??!?!?!!? TAKI JESTES MADRY??? NABIJASZ SOBIE TYLKO POSTY, A NAWET NIE PATRZYSZ DOKLADNIE CO KTO NAPISAL, LUDZIE WY MNIE DUZO BARDZIEJ DENERWUJECIE OD NIEGO!!!!!!![/b]

Gozda bez obrazy ale przstan pierdzielic :x
Ja tobie nie zwracalem uwagi kiedy powstal twuj "100post"
Przecoiez to tez jest nabijanie postuw i tak samo jest przeciez to co teraz piszesz. Nie mozesz tego zatrzymac dla siebie tylko musisz to napisac do forum by miec jak najwiecej postu
No nie za tak specjalnie napisales......
BTW:A tu taka mala prosba do tworcow tej strony
Ja bym, proponowal by usunac te beznadziejne posty(a wlasciwie to ppo (auto cenzura) one sa) a zamiast postow powiedzmy :
Kategorie:
Nowy.poczatkujacy.slaby,lepszy.sredni,niezly,dobry,bardzo dobry,super,the best,HAKER ITD.
Nie wiem ale moze dzieki temu nie bedzie jusz klotni kto ile ma postow...ze to piszesz tylko dla postw itd
Co wy na to ????????????????????????????????????????/
 
G

Guest

Gość
przestance w koncu klocic sie o te posty !!!! ile mozna ? co z tego ze ktos ma np. 400 postow a gowno wie. przeciez to od razu widac. mozna obejrzec sobie jego posty i widac ze prawie zaden nie mial nic zwiazanego z tematem. poza tym: gdyby tak usunac wszystkie niepotrzebne posty to chyba zniklo by 80 % odpowiedzi. taka jest prawda i nie jest to wcale nabijanie punktow !!! slabeusz obejrzyj inne tematy i policz sobie ile w kazdym z nich jest postow ktore nie maja nic zwiazanego z zadanym pytaniem.


_____________________________________________________________

"Gdyby Bog nie wymyslil orgazmu zajebalibysmy sie na smierc"
 
Do góry Bottom