Czy ma ktos Keylogger-a na PenDrive?

ignas_yo

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 25, 2007
Posty
93
Wiem, że istnieje coś takiego jak wrzucenie na PenDrive pliczku autostart.*(jakiś format, nie pamiętam). W pliku jest dane odpalanie jakiegoś pliku. Nie koniecznie to musi działać na wszystkich kompach pewnie. Mój kumpel miał w ten sposób zawirusowaną mp3.
 

milosz0010

Użytkownik
Dołączył
Maj 6, 2007
Posty
248
ignas_yo, czytałbyś posty
smile.gif

Originally posted by B33RK4
dorianmas, Raczej się mylisz. Pendrive to dysk wymienny, nie można z tego zrobić automatycznego odtwarzania, (w nowych biosach można bootować z pendrive), fakt sposób który napisałeś działa na napędach optycznych.
 

BlackGhost

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 8, 2007
Posty
52
ten błąd co był na screen'ie
smile.gif

chyba uruchomiłeś serwer zamin skonfigurowałeś
wywal z procesów serwer.exe
 

GrzesQ_13

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 21, 2008
Posty
1
<div class='quotetop'>CYTAT(Dark Smark @ 24.11.2007, 18:22) <{POST_SNAPBACK}></div>
Nie, jest to technicznie nie możliwe. Wciskane klawiszy nie są zapamiętywane przez system, dlatego nie mógł by wyszukać logów bo ich nie ma.[/b]
Co ??
Co za bzdury pleciesz?
I Ty masz moderatora?? <lol>
System sam w sobie oczywiście nie zapisuje nigdzie logów z klawiatury.
Ale zauważ że na pendrivie będzie keylogger który będzie te logi zapisywał
W momencie podłączenia do komputera pena uaktywni się on i zacznie zapisywać na penie lub gdziekolwiek indziej to już zależy od keyloggera
Nie system lecz keylogger.
To na tyle.
Patrze macie profesjonalny modów...
no comment
 

Vandervir

Były Administrator
Dołączył
Grudzień 19, 2005
Posty
474
<div class='quotetop'>CYTAT(GrzesQ_13 @ 23.05.2008, 18:58) <{POST_SNAPBACK}></div>
Co ??
Co za bzdury pleciesz?
I Ty masz moderatora?? <lol>
System sam w sobie oczywiście nie zapisuje nigdzie logów z klawiatury.
Ale zauważ że na pendrivie będzie keylogger który będzie te logi zapisywał
W momencie podłączenia do komputera pena uaktywni się on i zacznie zapisywać na penie lub gdziekolwiek indziej to już zależy od keyloggera
Nie system lecz keylogger.
To na tyle.
Patrze macie profesjonalny modów...
no comment[/b]

GrzesQ_13 czytaj uważnie posty!

1 post był sformułowany tak, że wynikało z niego to, że:
-Po podpięciu pedndriva keylogger ma zapisywac na niego logi z klawiatury. (Ów logi miały być gdzieś jż zapisane takowo.)
<
 

nitr0

Użytkownik
Dołączył
Maj 15, 2007
Posty
537
nie prawda. chodziło mu o keyloggera który by się uruchamiał po podłączeniu pena do kompa a następnie zapisywał na niego logi
smile.gif
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
<div class='quotetop'>CYTAT(GrzesQ_13 @ 23.05.2008, 17:58) <{POST_SNAPBACK}></div>
Co ??
Co za bzdury pleciesz?
I Ty masz moderatora?? <lol>
System sam w sobie oczywiście nie zapisuje nigdzie logów z klawiatury.
Ale zauważ że na pendrivie będzie keylogger który będzie te logi zapisywał
W momencie podłączenia do komputera pena uaktywni się on i zacznie zapisywać na penie lub gdziekolwiek indziej to już zależy od keyloggera
Nie system lecz keylogger.
To na tyle.
Patrze macie profesjonalny modów...
no comment[/b]
Supcio, przeczytaj uważnie że napisałem że nie jest możliwe odczytanie klawiszy wcześniej przekazanych ze strumienia klawiatury. Poza tym po włożeniu nie musi się uaktywnić keylogger, ponieważ nie każdy ma autorun w systemie domyślnie ustawiony i jest takie coś 'Zanim się uruchomi zatwierdź' (motyw z visty). I nie pisz tak do mnie tylko lepiej spójrz na inne moje posty z działu keyloggery
<

[Pozatym w temacie padło określenie skanuje, keylogger nie skanuje tylko przechwyca klawisze ze strumienia klawiatury
<
]
I ogólnie to ja myślałem że chodzi mu o to że na komputerze jest zainstalowany keylogger który przechowuje w plikach logi i myślałem że autor tematu chce taki skaner który wyszuka takie logi i wgra na pendrive.

//9. Pamiętaj, rangi sa tylko informacja o aktywności usera, i nie świadczą o poziomie wiedzy.
 

emilianx

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 16, 2006
Posty
14
Witam.

podobnie jak CD pen drive uruchamia się automatycznie z autorun.

tworzysz plik: autorun.inf i wpisujesz w nim w sekcji :

[autorun]
open=keylogger.exe

zapisujesz .

kopiujesz plik "autorun.inf" oraz plik "keylogger.exe" do pena. Jeśli w systemie właczone jest autouruchamianie zostanie uruchomiony automatycznie program "keylogger.exe" w momencie włożenia pendrive do USB. OCZYWIŚCIE JEŻELI NIE JEST WYŁĄCZONY AUTORUN. To jest stary sposób.

Jeśli chodzi o dobrego keyloggera to proponuję GhostXP v0.95 znajduje się na stronie : www.ghostxp.pl
 

adikx

Użytkownik
Dołączył
Maj 21, 2007
Posty
415
<div class='quotetop'>CYTAT(emilianx @ 6.08.2008, 18:23) <{POST_SNAPBACK}></div>
Witam.

podobnie jak CD pen drive uruchamia się automatycznie z autorun.

tworzysz plik: autorun.inf i wpisujesz w nim w sekcji :

[autorun]
open=keylogger.exe

zapisujesz .

kopiujesz plik "autorun.inf" oraz plik "keylogger.exe" do pena. Jeśli w systemie właczone jest autouruchamianie zostanie uruchomiony automatycznie program "keylogger.exe" w momencie włożenia pendrive do USB. OCZYWIŚCIE JEŻELI NIE JEST WYŁĄCZONY AUTORUN. To jest stary sposób.

Jeśli chodzi o dobrego keyloggera to proponuję GhostXP v0.95 znajduje się na stronie : www.ghostxp.pl[/b]

Sory ale jest jedna stara zasada nie wiesz nie odzywaj się.
A więc twój sposób działa tylko na nośnikach optycznych (cd,dvd) a nie dla nośników wymiennych jakim jest pendrive.

Lecz na pendrivie da się tylko zrobić żeby na liście autoruna (Tej jak podłączysz pendrive) z dowolnym napisem a oto kod:

Kod:
[autorun]
shellexecute=kelogger.exe
shell\Autorun\command=keylogger.exe
shell=Autorun
action="Uruchom Keloggera"

Oczywiście wszystko zapisujesz do pliku: autorun.inf i kopiujesz wraz z plikiem keylogger.exe na twojego pendrive.

Pozdrawiam AdiKX
 
Do góry Bottom