Czy moga mnie złapać ?

SNiFF

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 21, 2002
Posty
372
Używajšc programu brutusa czy moga mnie zgarnac nasi koledzy administratorzy ? Gdybym załonczył brutsusa na tydzien i bym chciał zdobyc haœło to jest większ prawdopodobienstwo ze mnie złapiš ? Prosze na odpowiedzi
 

Homer

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 15, 2002
Posty
68
...wszystko się może zdarzyć....

chyba nie ale pamiętaj że wszystko jest możliwe
smile.gif
 

Czensi

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 1, 2002
Posty
28
Tak

Administratorzy to tkz. "cwane lisy"
<
, , zawsze istnieje mozliwosc ze ktos zapisze twoje logi. Polecam cos w rodzaju programu Fake IP, zeby nikt nie dowiedzial sie o twoim prawdziwym ip. Pamietaj ze hackerstwo samo w sobie nie jest bezpieczne i wystarczy uzyc swojego programu typu Brutus bynajmniej nie w "celach edukacyjnych" zebys wpadl w porzadne tarpany :0 . A tak na koniec to pozdrawiam wszystkich administratorow
smile.gif
.
 

spy

Użytkownik
Dołączył
Marzec 24, 2002
Posty
543
juz kiedys pisalem na podobny temat =] chyba w lipcu....
Co do lagow to masz racje, adminy sa to sprytne zerglingi ;] maja od h*ja sposobow na "zlapanie laga"
jak "co 5 sec lag z servera A jest kopjowany na komputer B" czy jest poprostu zmieniona scieszka i zamiast lagi zapisywac sie w pliku np: lag.txt zapisuja sie w ^%&*.txt... kazde zabezpieczenie da sie obejsc (jak chlopcy z poznania w sprawie NASA ;] ) ale to wymaga CZASU a tego jest malo....

ps. polecam programik, co kiedys mowil o nim viperek (do usuwania lagow i innych gowien)
 
Do góry Bottom