czy moge znalesc.....

N

nowy

Gość
Czy moge znalesc.....

Czy jest jakas mozliwosc znalezienia strony goscia ,majac ylko jego Ip ew. nazwe host .Bo chcialbym znalesc jego strone a facet mi nie chce powiedziec mam jego IP i nazw serwera POMOZCIE!!!!!!!!




Z gory dzieki.
Pozdrawiam.
 

Adzi

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 6, 2001
Posty
128
http://tutaj.wpisz.ip/
smile.gif
 
N

nowy

Gość
nie dziala za bardzo

nie dziala za bardzo........czy jest jakiœ inny sposob??




Z gory dzieki.
Pozdrawiam.
 

Adzi

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 6, 2001
Posty
128
to moze nie ma obslugi HTTP sprawdz czy ma port 80 otwarty
 
N

nowy

Gość
nie ma....

nie ma ,jest jeszcze jakas inna metoda??


Z gory dzieki.
Pozdrawiam.
 
N

nowy

Gość
nie rozumiem cie za bardzo

Nie rozumiem cie za bardzo.Gosciu jest sobie w sieci i nie jest serwerem i sobie zalozyl strone a ja chce ja znalesc.



Z gory dzieki.
Pozdrawiam.
 

pch3l4

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2002
Posty
774
Nie rozumiem cie za bardzo.Gosciu jest sobie w sieci i nie jest serwerem i sobie zalozyl strone a ja chce ja znalesc.



ale jak jest w sieci wewnetrznej to ma IP wew. i ta strone mozna tylko ogladac w tej sieci, ale moze ma zalozona strone na nie swoim serwerze, tylko na jakims innym, moze wp.
 
N

nowy

Gość
wiec tak.....................

wiec tak facet jest w sieci ale ja jestem w innej .strona ma zalozona na jakims darmowym serwerze (np. wp.pl albo onet.pl).to chyba tyle moze wreszcie znajde ta strone tego lamera.........



Pozdrawiam.
 

pch3l4

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2002
Posty
774
wiec tak facet jest w sieci ale ja jestem w innej .strona ma zalozona na jakims darmowym serwerze (np. wp.pl albo onet.pl).to chyba tyle moze wreszcie znajde ta strone tego lamera.........



Pozdrawiam.[/b]

wiec po IP nie dojdzesz do jego www bo to nie na jego serwie, wiec jak ma np. na wp to powinien miec strone: strony.wp.pl/wp/jego login/
 
N

nowy

Gość
tyle to ja tez wiem....

Tyle to ja tez wiem.najgorzej ze nie znam serwera na jakim na strone ani nawet logina.............hmm ale juz wiem jak to zrobic.Ggosciu czasem tez wchodzi na swaja strone.wiec mu podzruce keylogera i gra muzyka :)



Pozdrawiam.
 

pch3l4

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2002
Posty
774
Tyle to ja tez wiem.najgorzej ze nie znam serwera na jakim na strone ani nawet logina.............hmm ale juz wiem jak to zrobic.Ggosciu czasem tez wchodzi na swaja strone.wiec mu podzruce keylogera i gra muzyka :)



Pozdrawiam.[/b]

jak chcesz sie dowiedziec na jakim serwie lezy ta stronka to wpisz w dosie ping www.jego strona.pl i tam sie wyswietli IP serwera
 
N

nowy

Gość
ja chialem jego .......

Ja chialem jego jedo strone znalesc po IP ale a nie serwer.



Pozdrawiam.
 

pch3l4

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2002
Posty
774
Ja chialem jego jedo strone znalesc po IP ale a nie serwer.



Pozdrawiam.[/b]


to jak jest na jakim serwerze to nie znajdziesz IP, jak by mial strone na swoim serwerze to tak, a tak to nie da rady
 
Do góry Bottom