Czy na tym forum jest porządek [2]

Czy jesteś zadowolony/a z pracy moderator?

  • Tak

    Votes: 0 0,0%
  • Nie

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

RobertG

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2007
Posty
391
Zastanawiam się czy ktokolwiek z Was pomyślał o tym jakie są założenia forum?[/b]
To zwykłe forum internetowe.. bez jakiejś ideologii..

Ja Wam wszystkim moge pomóc w problemach z poziomem forum. Dostaniecie wszyscy bana i skonczą się Wasze biadolenia.[/b]
Wasze chcenie/nie chcenie nie na wiele sie tu zda. Jest tak jak jest i tak pozostanie z całą pewnością.[/b]

Właśnie taki kurs obrało to forum od ok. roku iż wszystkie pomysły i inicjatywy kwitowane są 'nic się nie zmieni bo musi być jak jest' (spójrzcie zresztą na cały ten dział). Ciekawe czy to był dobry pomysł.. Przypomnę iż kilku ludzi którzy merytorycznie napędzali to forum już tu nie ma (np TutMir czy też M1ch00), a jakoś nowi nie przychodzą..
 

0wn3r

Były Moderator
Dołączył
Marzec 10, 2007
Posty
1330
Originally posted by sinis
Nowi dopiero się kształcą xD

Zanim się dokształcą jak to mówisz, minie troche czasu
smile.gif
 

sinis

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 3, 2006
Posty
958
Originally posted by 0wn3r
Zanim się dokształcą jak to mówisz, minie troche czasu
smile.gif
Dlatego napisałem "dopiero" xD Po co ten temat właściwie ?? Jest jak jest... Pozostaje nam zaakceptować to... A jak ktoś chce jakieś rewolucje na forum robić to niech się na forum zapyta co inni Userzy o tym sądzą i do Admina z pomysłem.
 

sinis

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 3, 2006
Posty
958
Originally posted by wojtekingim+--><div class='quotetop'>CYTAT(wojtekingim)</div>
Poto żeby sprawdzić co myślicie o pracy moderatorów i porządku na forum.[/b]
Chyba większość wypowiedziała się aż nadto...

<!--QuoteBegin-RobertG

Właśnie taki kurs obrało to forum od ok. roku iż wszystkie pomysły i inicjatywy kwitowane są 'nic się nie zmieni bo musi być jak jest' (spójrzcie zresztą na cały ten dział). Ciekawe czy to był dobry pomysł.. Przypomnę iż kilku ludzi którzy merytorycznie napędzali to forum już tu nie ma (np TutMir czy też M1ch00), a jakoś nowi nie przychodzą..
(traktuję ten post jako przykład
<
) Co prawda, sam też tak uważam, ale z waszej roboty zadowolony jestem. Chodzi o to, że forum się powoli rozwija... A może cofa...
 

Wojtek

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2007
Posty
546
Originally posted by sinis
Chyba większość wypowiedziała się aż nadto...
Czy ja wiem czy taka większość
<
Zaledwie kilka osób ... i "bardziej" wypowiedziały się na temat poziomu niż porządku.

Originally posted by sinis
Chodzi o to, że forum się powoli rozwija
Rozwija się szybko ... tylko nie do końca w tym kierunku co trzeba... ^^




Pozdrawiam, Wojtek.
 

sinis

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 3, 2006
Posty
958
Originally posted by wojtekingim
Rozwija się szybko ... tylko nie do końca w tym kierunku co trzeba... ^^
Tak to też można określić. Gdyby były jakieś działy czy materiały, na które trzebaby sobie "zasłużyć" jakimś tutkiem czy przejść hackme to napewno userzy bardziej by się starali, a poziom byłby wyższy. Problem z głupimi postami byłby nadal, ale prawdopodobnie trochę mniej by ich przybywało.
 

Wojtek

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2007
Posty
546
Originally posted by sinis
Gdyby były jakieś działy czy materiały, na które trzebaby sobie "zasłużyć" jakimś tutkiem czy przejść hackme to napewno userzy bardziej by się starali

Z założenia forum powinno być dostępne dla wszystkich ... a przynajmniej tak mi sie wydaje...

Gdyby powstał dział dostępny tylko dla tych którzy przeszli hackme to za 3 dni były by już odpowiedzi ... a gdyby był dział do którego mają dostęp osoby które opublikowały jakiś swój tut na forum to oszuści zaczęli by kopiować i przerabiać już istniejące ... więc sprawa jest trudna ... nawet gdyby takie coś powstało to wyglądało by jak offtopic tylko że dla vip.

Ogólnie to pomysł nie głupi ...
smile.gif
 

hxv

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 9, 2006
Posty
797
To może by zrobić ręczną akceptację (jak ktoś pisze mądrze i zna się na rzeczy, to dać mu dostęp)?

A co do porządku, to jest bardzo dobrze. Często temat znika 'w momencie kliknięcia na link'. Widzę, że nowy temat, chce przeczytać, klikam, a tu temat usunięty xD
 

sinis

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 3, 2006
Posty
958
Originally posted by wojtekingim
Z założenia forum powinno być dostępne dla wszystkich ... a przynajmniej tak mi sie wydaje...
Dalej by było... Tylko jego mała cząstka byłaby niedostępna dla "zwykłych śmiertelników" xD
Originally posted by wojtekingim
Ogólnie to pomysł nie głupi ...
smile.gif
Zgodzę sie, tylko, że trzebaby to dogłębniej przemyśleć. Jeśli ktoś skądś skopiuje arta to zawsze można znaleźć jakiś text po malusim kawałeczku i nagrodzić autora
<

Originally posted by wojtekingim
nawet gdyby takie coś powstało to wyglądało by jak offtopic tylko że dla vip.
Niekoniecznie. Możnaby tam wrzucać jakieś ciekawsze programy własnej roboty, bugtraqi czy coś interesującego przez co lamerzy mogliby zadawać głupie pytania, a gdyby to było w zamkniętym dziale, nie było by do czego głupich pytań zadawać. Oczywiście znajdą się nadzwyczajne osobniki, które będą chciały indywidualnej odpowiedzi co to "keylogger" czy coś w tym stylu.
 

maly3900

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 18, 2005
Posty
362
Originally posted by sinis
<div class='quotetop'>CYTAT
Awww "strefy vip" byly juz przerabiane. Pomysl nie przeszedl
A szkoda... Mnie to wygląda całkiem sensownie.[/b][/quote]
I co by było tam dodawane? <;
`Super VIP Trojan`....
Daj spokój, żal...
 

sinis

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 3, 2006
Posty
958
Originally posted by maly3900
sinis napisał/a:
Cytat:
Awww "strefy vip" byly juz przerabiane. Pomysl nie przeszedl
A szkoda... Mnie to wygląda całkiem sensownie.

I co by było tam dodawane? <;
`Super VIP Trojan`....
Daj spokój, żal...
Dodawane by było coś czym chciałbyś się podzielić tylko z osobami, które za chwilę nie napiszą "A jak się tego używa?"...
 

amex

Użytkownik
Dołączył
Marzec 11, 2007
Posty
934
Moim zdaniem porządek jest, i to bardzo dobry. Jak widze jak Wojtek charuje nad tym forum to aż go podziwiam xD
Nawet jak się chce przeczytać jakiś głupio temat z przed minuty to zanim strona się załaduje już widnieje text o przeniesieniu topica do kosza xD


Jeśli ktoś twierdzi że nie ma porządku to albo jest głupi i ślepy albo został "niesłusznie pokrzywdzony przez złego moderatora"
 

MARTZIN

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 29, 2008
Posty
21
To jest normalne na każdym większym forum. Modzi ganiają jak mrówki żeby było czyściutko a userek z 1 postem nie przeczyta regulaminu, dostanie warna, nabluzga moda i kto jest zły?
Jak zawsze... moderator
<
 

Wojtek

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2007
Posty
546
Jeszcze 30 min !! :czarodziej:
//Przyjmuję zakłady :hahaha:


____
No różnica jest
<
i to nie mała
smile.gif

Stara:
1ankieta.JPG

Nowa:
ankieta2.JPG



:jupi:


//Temat zamykam, za miesiąc, dwa lub trzy zorbie taką samą ankietę ... może kiedyś uda sie dojść do 0 ?
smile.gif

Jeśli ktoś chce coś dopisać to proszę o kontakt na pm.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom