Czy na tym forum jest porządek ?

Czy jesteś zadowolony/a z pracy moderator?

  • Nie.

    Votes: 0 0,0%
  • Tak.

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

lade

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 29, 2007
Posty
480
Prawda, Wasza wina bo kogo innego? Za kopiowanie tematu dajecie ostrzezenia zamiast BAN. Ale wtedy juz niema tylu odwiedziń...

P.S. Dasy mi warna za avatar_
 

Kanciastoporty

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 19, 2006
Posty
1137
gdybysmy tutaj nie sprzatali to zobaczylbys co to znaczy syf
codziennie ja sam wywalam kilkanascie tematow, pojedynczych postow i innego syfu
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
@lade

nie podoba sie cos?? Nie przypominam sobie, aby ktokolwiek trzymal Cie tu na sile.

A tak w ogole to tlumaczyc sie nie musimy userom. Masz konkretny problem z czyms organizacyjnym to pisz na pm do moderatora, zglos post itp, a to czy widzisz skutki czy nie to sobie daruj, bo nie masz zielonego pojecia z racji chocby ograniczen ile rzeczy usuwamy, przenosimy, poprawiamy etc i na ile pm odpisujemy niezadowolonym userom.

I tylko my modzi wiemy co znaczy moderowac to forum.
 

lade

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 29, 2007
Posty
480
Heh... Nie tylko Wy "cudowni" modzi wiecie co to znaczy moderowac forum.

@proxima to jest unikanie
<
Powinniscie sie tlumaczyc userom/.

@Triplex oj i to czesto xD

@sinis RZadko.
 

Wojtek

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2007
Posty
546
Originally posted by lade
Heh... Nie tylko Wy "cudowni" modzi wiecie co to znaczy moderowac forum.
hmmma może ty "cudowny" userze wiesz co znaczy moderować to forum ?

Poziom tego forum jak każdy widzi jest niski, ale nie dlatego że modzi się obijają, jest ono dosyć popularne i każdy musi gdzieś zacząć ... większość zaczyna właśnie tutaj, taka kolej rzeczy ... :whoeva:
Jeśli widzę że topic jest "poniżej" średniej ale autor przejawia chęć nauczenia się czegoś i nie oczekuje gotowego rozwiązania - nie usuwam go.

Originally posted by lade
Powinniscie sie tlumaczyc userom

Jesteś ostatnią osobą której będę się z czego kolwiek tłumaczył...
Swoją postawą przypominasz mi Ferdka Kiepskiego... dużo gadasz mało robisz,
często mówi że: "z moim wykształceniem nie ma pracy w tym kraju..." rozumiem to, ale pozwól innym te wykształcenie zdobyć..., na tym forum jest kilka kompetentniejszych osób które zamiast narzekać na poziom wolą go stopniowo podnosić poprzez zgłaszanie postów ... to znacznie ułatwia nam pracę...
smile.gif


W tym temacie możecie oceniać pracę moderatorów ...
-Zgoda, ale niech wasze opinie będą obiektywne, nie wiem czy to do końca dobry pomysł bo jak możecie kogoś oceniać niewiedząc na czym polega "ta praca"

Originally posted by lade+--><div class='quotetop'>CYTAT(lade)</div>
// za rok to bedzie hackme.pl xD[/b]
Widzę że w przeciwieństwie do mnie jesteś pesymistą, uważam że jeśli coś spadło na samo dno musi się od niego odbić (tego uczy życie, no i moja nauczycielka fizyki -.-)

<!--QuoteBegin-lade

P.S. Pewnie mnie za kilka dni zbanuja za avatar <lol> Na inncyh forach jakos to nie problem...

Nie interesuje mnie co jest na innych forach, przedewszystkim liczy się to co jest TU i TERAZ, a prawda jest taka że:
TU masz regulamin:
http://www.haker.com.pl/regulamin.php
i TERAZ dostaniesz warna za niedostosowanie się do niego.

@Sinis & TripleX:
Jeśli to była ironia to niezabardzo Wam wyszła.
Moderator jak każdy inny człowiek nie jest wszystko wiedzący, mylić się jest rzeczą ludzką, nie sztuka się pomylić, ale przyznać do błędu... ;p
_________________
[center:f262d01518]"Nie warto kłócić się z głupcem, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem wygra doświadczeniem" [/center:f262d01518]

Temat zostaje zamknięty jeśli ktoś chce dopisać coś sensownego to proszę o kontakt ze mną lub innymi modami na PM.
Równo za miesiąc licząc od dziś zrobię taką samą ankietę, i zobaczymy czy coś się zmieni.

EOT.
pozdrawiam Wojtek.
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
@proxima to jest unikanie
<
Powinniscie sie tlumaczyc userom/.[/b]

Toś mnie rozbawił teraz. Jedyną osobą tutaj, której mamy obowiązek się tłumaczyć jeśli zachodzi taka potrzeba jest administrator w pierwszej kolejności lub inny mod.
Wam, to możemy wyjaśnic powód warna lub nieścisłości zwiazane z regulaminem. I to wszystko !!
Heh... Nie tylko Wy "cudowni" modzi wiecie co to znaczy moderowac forum.[/b]
No, zgadza się. Admin pewnie też wie
<

P.S. Pewnie mnie za kilka dni zbanuja za avatar <lol> Na inncyh forach jakos to nie problem...[/b]
A na naszym forum to jest problem, na innych stawia sie na liczbe userow i durne statystyki i moderatorzy dopuszczają wszystko aby tylko pojawiały sie nowe nicki i działy zapelniały sie postami.

Równo za miesiąc licząc od dziś zrobię taką samą ankietę, i zobaczymy czy coś się zmieni.[/b]
Nic sie nie zmieni, będzie to samo. Nie dogodzi się takiej liczbie userów.
Już kiedyś pisałam, że jeśli się nie podoba to droga wolna przecież. Ale widzę, że co niektorzy tutaj lubią się katować w dalszym ciągu. Tak im tu źle i niedobrze, taki niski poziom, tacy źli moderatorzy i w ogóle kanał totalny. Ale skoro tak jest, to czemu można ich oglądać codziennie online na forum??
I własnie dlatego jesli jeszcze raz ktos napisze topic o niskim poziomie forum to sie z nim pozegna na 30dni. Zaczynam miec dosc walkowania tego tematu w kółko, czytania żali userow, ktorzy tylko to potrafia robic perfekcyjnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom