Czy serwer bedzie wykrywany na moim komputerze ?

krystianoo3

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 13, 2011
Posty
13
Witam mam akie pytanie. Oóż jeżeli uruchomie serwer na swoim komputerze czy klient powinien go wykryć i powinien być pokazany jako ofiara ?

Chciałem sobie przetestować ale ani ana VPC ani na moim kmpie nie znajduje serwera
żaden z kumpli nie chciał zaryzykować i odpalić serwa u siebie czy tak powinno być czy może jest coś nie tak ?

Porty i wszystko mam ustawione no-ip port odblokowany serwer dobrze skonfigurowany
Z góry thx
 

PanFader

Użytkownik
Dołączył
Luty 27, 2011
Posty
60
Serwer DarkComet'a przypadkowo uruchomiłem na swoim kompie , no i skoro już uruchomiłem to chciałem zobaczyć czy będzie działać , lecz niestety nie... Na VirtualBoxie też testowałem i tak samo , nie wykrywało nic.
Dopiero jak wrzuciłem na pewne forum z hackami do Metina , to miałem kilka ofiar.
 

krystianoo3

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 13, 2011
Posty
13
U mnie też nie chciało ruszyć jak w VPC wrzuciłem. Ale jak uruchomiłem serwer u kolegi to niestety nie ruszyło niewiem co jest nie tak porty odblokowałem wszystko skonfigurowałem i dalej nic :/ właśnie naprawiłem sobie 2 komputer przed chwilą windowsa wgralem poinstaluje sterowniki i jeszcze raz spróbuje możę wystawie też na jakieś forum .

a tak z innej beczki

Możesz mi zdradzić na jakie forum wrzuciłeś serwer ?:D
Zastanawiałem sie trochę nad tym i nic nie wymyśliłem na YT wrzuciłem jakiś filmik ale to z keyloggerem a na forum niewiem jakie wstawić :p
 

sHoTT

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 2, 2012
Posty
26
Wpisz w google metin2 hacki czy tibia hacki i wrzucasz na każdą stronę :D
Za 2 dni będziesz miał 50 ofiar ^ ^.
A co do niedziałania to mi już się skończyły pomysły.
 

Fa4ith

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 27, 2012
Posty
13
mi tez nie dziala, i chyba juz nic nie wykombinuje. Moze ktos podac jakiegos alternatywnego trojana ? cos podobnego do darkcometa
 

krystianoo3

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 13, 2011
Posty
13
CyberGate Też fajny jest ale mi również nie działa ale myśle ze to może być wina modemu w najbliższym czasie zakupie router tp-link i zobaczymy wtedy
 

PanFader

Użytkownik
Dołączył
Luty 27, 2011
Posty
60
mi tez nie dziala, i chyba juz nic nie wykombinuje. Moze ktos podac jakiegos alternatywnego trojana ? cos podobnego do darkcometa
Hmm...
Może BlackShades , chyba jeden z najlepszych trojanów , ale jest płatny.
Więc sobie kup , albo szukaj wersji z crackiem.
Gdzie testowałeś w ogóle tego trojana?
Na swoim kompie odpalałeś serwer?
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom