czy trojan zwalnia ??

Dajmos

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 4, 2002
Posty
134
hej chcialem sie dowiedziec czy po zainstalowaniu trojana na kompie ofiary mmm komputer zwalnia ?? dokladnie rzecz ujmujac chodzi mi o to jesli ktos ma zainstalowane 3 trojany i ma lacze okolo 2 mbs lub 1 mbs (na pewno nie mniejsze) to czy widzi jakies roznice w pracy kompa ??
 

SNiFF

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 21, 2002
Posty
372
Bo jakims czasie bawienia sie trojanem na czyims kompie powoduje miesznie sie w windowsie i wyskakuja rozne bledy, zalezy jaki tez trojan, ale chyba nie zwalnia lacza trojan.
 

NiuNio

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
953
jesli chodzi o LAN to nie wzalnia lacza, ale jesli o net to z tego co gdzies slyszalem TAK ale nie za wiele, wiec sie laczem nie musisz przejmowac
smile.gif
 
G

Guest

Gość
ogolnie rzecz zalezy tylko i wylacznie od tego czy trojan posiada wbudowane funkcje destrukcyjne windozy ktore serwer moze wykonywac sam lub po rozkazie od klienta..
 

lol_ek

Użytkownik
Dołączył
Maj 30, 2003
Posty
306
Originally posted by Dajmos
hej chcialem sie dowiedziec czy po zainstalowaniu trojana na kompie ofiary mmm komputer zwalnia ?? dokladnie rzecz ujmujac chodzi mi o to jesli ktos ma zainstalowane 3 trojany i ma lacze okolo 2 mbs lub 1 mbs (na pewno nie mniejsze) to czy widzi jakies roznice w pracy kompa ??

Wszystko zależy od backdoora, i od tego, z jakich opcji korzystasz.
Sam trojan generuje znikome obciążenie systemu, jedynie pewne błędy, oraz autouaktywniajace się dzolki mogą generować jakiś syf.
Co do przepustowości łącza: problem raczej ten nie istnieje przy połączeniu typu LAN.
Jeśli łączysz się via net i nie korzystasz z opcji typu download, upload także łącze nie powinno być zbytnio wysycane. Takie pojedyncze pakiety z rozkazami, poleceniami zazwyczaj nie sa większe aniżeli 1 KB.

Powiadasz 1-2 Mbity ? - wątpię czy ktoś tyle ma na łebka.
Jeśli takie łącze jest puste to, czym jest te parę kilobajtów w stosunku do ponad 200 KB/s przepustowości ?
<
 

Sz#sz#

Użytkownik
Dołączył
Listopad 11, 2002
Posty
140
Generalnie zwalnia komp ofiary ściąganie , wysyłanie , robienie zdjęć i zabawa rejestrem
 

Dajmos

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 4, 2002
Posty
134
ok dzieki za pomoc to juz wiem aaa co do tego ile ona ma to tak ona ma z 2 mbs mmm (nie chce sie chwalic ale ja mam 10 mbs heheheh bredbandbolaget) www.bredband.com hihihihihi



(mmmmm ja i osoba do ktorej sie wlamuje jestesmy z szwecj i tu sa lacza optyczne hihihi no wiecie na swiatelko
<
)
 

Atid

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 2, 2002
Posty
589
Originally posted by Dajmos
ok dzieki za pomoc to juz wiem aaa co do tego ile ona ma to tak ona ma z 2 mbs mmm (nie chce sie chwalic ale ja mam 10 mbs heheheh bredbandbolaget) www.bredband.com hihihihihi



(mmmmm ja i osoba do ktorej sie wlamuje jestesmy z szwecj i tu sa lacza optyczne hihihi no wiecie na swiatelko
<
)

Pozazdroscic - tym bardziej powinienes miec motywacje do pracy
<
 

webs

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 24, 2002
Posty
19
10MB

Jak widzisz 10 "mega' to wyswietla sie Twoja wartosc karty sieciowej a nie szybkosc lacza :) U mnie tez pokazuje 10 "mega". Szybkosc jest jednak inna. Twoj znajomy nie ma rowniez 2MB. Jest to informacja o laczu dla calej siecii. Ta szybkosc rozklada sie pozniej na wszystkie kompy itp
To latwo sprawdzic. Pobierz jakis pilk programem do zciagania a pokaze Ci rzeczywista wartosc polaczenia. Jak masz XP lub Linuxa rowniez nie bedziesz mial problemu spawdzic szybkosci lacza, gdyz zrobisz to poprzez system. Marzenia, marzenia. Szybkei lacze to masz jak jestes bezposrednio polaczony do serwera......... :) . Ale nie martw sie i tak jest to lepsze niz modem. A reszta jest zalezna glownie od ilosci kompow w siecii. Przy duzej liczbie kompow powino rozbic sie siec na kilka serwerow. Wtedy jest OK
 

Dajmos

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 4, 2002
Posty
134
nie no ja sie wczale nie martwie bo ja mam 10 mb a karte sieciowa jak cos to mam 100mb ale lacze mam 10 nie wiem czy wiesz bo w polsce jest wszystko 20 lat do tylu ale Bredband bolaget to jeden z najszybszych laczy w szwecj no jest tez sweden online ale oni sa nie w tym miescie gdzie ja mieszkam no tak czy siak moj bredband www.bredband.com ma wlasnie 10 mbs mam spycjalne kable optyczne na swiatlo i w sumie w przyszlosci moga bez problemu powiekszyc predkosc przez te kable to jakies wogle kosmicznej predkosci ale jak na razie jest 10 mbs (I tak wogle to potrafie rozpoznac predkosc lacza i karty sieciowej dude) a co do filmow to jak wejde na direc connect na kanal sweden3.myftp.org (w sumie to tez sie tam mozesz dostac jak masz naj mniej 10 mbs i 60 gb ale sprobuj moze ci sie uda heheheh) to ida mi filmy takie po 700 mb s wwwwwww mmmmm no nie wiem jaki jest rekord ale cos okolo 13 min mniej wiecej no niektore ida dluzej np 30 min no tak do 30 min jakos mmm ale w sumie to nie pytalem sie o predkosc mojego lacza bo je juz znam tylko o cos innego
smile.gif
yyyyyyyyyyy


SWENSKA BREDBANDEN 10 MBS POWER hihihihi
 

Cavaan

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 5, 2002
Posty
80
Originally posted by Dajmos
hej chcialem sie dowiedziec czy po zainstalowaniu trojana na kompie ofiary mmm komputer zwalnia ?? dokladnie rzecz ujmujac chodzi mi o to jesli ktos ma zainstalowane 3 trojany i ma lacze okolo 2 mbs lub 1 mbs (na pewno nie mniejsze) to czy widzi jakies roznice w pracy kompa ??
Kiedys zaistalowalem sobie serwere cafeini do testow (zeby zobaczyc jak dzialaja rozne opcje) i zauwazylem, ze w strzelankach typu FPP nie mozna grac, bo robi sie slideshow, jakby byly straszne lagi. Nie wiem czy tak bylo tylko u mnie czy to blad cafeini.
 

webs

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 24, 2002
Posty
19
Daj se chlopie na wstrzymanie

Daj se chlopie na wstrzymanie z ta Szwecja. Pracowalem na trzech serwerach w USA i to co w Polsce jest standardem tam juz niej jest. Musialem sie troche naszukac, aby miec te opcje ktore w Polsce, sa oczywiste. Ja tez mam karte 100MB a wyswietla sie 10MB - rzeczywista wartosc mojego polaczenia to okolo 2MB. Z czasu pobierania plikow ,ktory podajesz wnioskuje, ze masz niewiele szybciej. Daj se spokoj, bo zachowujesz sie jak gowniaz, ktory dostal wlasnie nowa zabawke.
<
 
Do góry Bottom