Czy warto ten zestaw zakupić ( C++ z allegro )

abramakabra

Były Moderator
Dołączył
Marzec 16, 2003
Posty
1191
Nie widziałem tego, ale nie lepiej ściągnąć sobie za free ebooków jakiś np. symfonia c++ 3 tomy ?
smile.gif
A tym certyfikatem to i tak można się tylko podetrzeć
smile.gif


czy to się nada do Hakerstwa ?[/b]
ekhem... nada się : ]
 

d3vil

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 25, 2005
Posty
495
Jeżeli jest to z jakimś lektorem mówiącym płynnie po angielsku, a ty jesteś początkujący to pewnie takie coś może być ;d
Troszkę mało materiałów jak na 6h ;D
 

rem

Użytkownik
Dołączył
Listopad 9, 2006
Posty
200
Tak się zastanawiam czy nie zacząć się uczyć języka Delphi słyszałem że jest łatwy od C++. Czy ktoś z was używa tego języka , jak tak to niech powie czy trudno się go uczy i czy warto się go uczyć a nie C++.

------------------------------------

O oczywiście warto to kupić :?: tu
 

Mo4x

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2005
Posty
704
Originally posted by rem
Tak się zastanawiam czy nie zacząć się uczyć języka Delphi słyszałem że jest łatwy od C++. Czy ktoś z was używa tego języka , jak tak to niech powie czy trudno się go uczy i czy warto się go uczyć a nie C++.
Z ostatnim zdaniem się nie zgodzę, tj. "warto się go uczyć a nie C++". W Delphi dobrze jest zacząć programowanie, ma prostrzą składnię, mniej znaczków, a więcej słów, wszystko poukładane (zmienne mają swoje miejsce, odróżniamy procedury i funkcje itp.). Po tym można przejść do C++. Ja tak zrobiłem i nie żałuję, bo jak na początku chciałem się uczyć C++ to jakoś mi nie wychodziło (może dlatego, że szybko chciałem coś napisać i dzięki delphi już się nasyciłem i mogę się wziąść za programowanie).


Originally posted by rem
O oczywiście warto to kupić :?: tu
Jak nie znasz wogóle delphi to nie jest to książka raczej dla Ciebie. Tam są ćwiczenia typu: wysyłanie e-maili, nawiązywanie połączenia i przesyłanie danych, pobieranie listy procesów (ich ikon itp.), pobieranie taktowania processora... itp. Takie ćwiczenia dla tych co już znają język. A co do delphi to polecam: http://4programmers.net/Delphi/Kompendium


A co do tego: http://www.allegro.pl/item160076296_kurs_p...tyfikat_6h.html

To autor do swojej tabelki zapomniał coś dopisać:
asdasdal4.jpg
 

ro83n

Użytkownik
Dołączył
Październik 6, 2006
Posty
2
interesuje mnie programowanie w c++, na protokolach tcp, pozniej obsluga polaczenia na rs232, IR no i bluetooth, macie jakies materialy linki , nie wiem, ksiazki ?? niechcialem zakladac nowego tematu. pozdro
 

LiL BLaCK 96

Użytkownik
Dołączył
Październik 18, 2006
Posty
59
Originally posted by Mo4x+--><div class='quotetop'>CYTAT(Mo4x)</div>
Darmowe kursy z internetu - 0zł - 1 wieczór[/b]
heh ... kto mając dostęp do internetu będzie się bawił w kupowanie kota w worku ....

poszukaj człowieku w eBook'ach a napewno coś znajdziesz ... ja tak patrzyłem i szukałem i znalazłem np. Symfonię C++ w pdf, pobrałem za free a tak to musiałbym kupować za conajmniej 80 zł ... widać że bardziej się opłaca poszukać .... :hahaha: :glupek2:


Originally posted by rem@
Tak się zastanawiam czy nie zacząć się uczyć języka Delphi słyszałem że jest łatwy od C++. Czy ktoś z was używa tego języka , jak tak to niech powie czy trudno się go uczy i czy warto się go uczyć a nie C++.
łatwiejszy - GRAMA się kłania ....

jak nie wiesz którego się języka uczyć to idź zagraj w sapera i pomyśl dobrze ...... :hahaha:

C++ jest o tyle łatwiejszy, że możesz potrzebne rzeczy deklarować w dowolnym miejscu (poniekąd ;] ) a nie tak jak jest w Delphi czy Pascalu ....

a co do:
<!--QuoteBegin-rem

Czy ktoś z was używa tego języka , jak tak to niech powie czy trudno się go uczy i czy warto się go uczyć a nie C++
zobacz chociażby na BIG BEN'a - większość trojanów jest napisane w Delphi ... ;]
 

d3vil

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 25, 2005
Posty
495
Originally posted by rem+--><div class='quotetop'>CYTAT(rem)</div>
<!--QuoteBegin-rem

http://torrenty.org/torrent/88802 <non coments>
-------------------------

Lil Black 96 nie mądrzyj się bo w sprawie już dawno mi pomógł Mo4x[/b]
No i co z tego? Jeżeli ktoś używa oryginalnego oprogramowania to jest gorszy? Sam nie wydajesz kasy na to, to nie propaguj chociaż -.-
 
Do góry Bottom