Czy warto?

outland

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 19, 2010
Posty
9
Witam, chciałem zapytać czy ktoś może kupił albo czy ktoś może mi udzielić pomocy.Chodzi o to ,że chce kupić kurs ze strony
www.phpvideotutoriale.com/cubecon i nie wiem czy warto, nigdzie nie ma opinii i komentarzy wiec się zastanawiam
 

michal31337

Były Moderator
Dołączył
Październik 16, 2011
Posty
329
Nie lepiej skorzystać z darmowych alternatyw?
W internecie naprawdę można dostać wszystko za darmo
 

loganek

Były Moderator
Dołączył
Listopad 11, 2006
Posty
563
nie każdemu forma wideo odpowiada. Proponuję na początek przejrzeć wideoarty zamieszczone na uw-team.org . Jeśli uważasz, że na prawdę dobrze Ci się uczy z filmów instruktażowych, to może rzeczywiście warto zakupić taki kurs.
 

michal31337

Były Moderator
Dołączył
Październik 16, 2011
Posty
329
imo strata kasy.
ja się uczyłem tak, że obrałem sobie za cel zrobienie rejestracji, logowania, (potem rejestracji z re-captchą), wyświetlania profili, wyszukiwania profili, edycji profilu i wyświetlania losowych profili na mojej stronie (bo nie chciałem używać gotowych skryptów) i sobie powoli to robiłem. Na praktyce nauczyłem się podstaw php/mysql, a potem wszedłem na "wyższy" poziom, nie wydając ani grosza na żadne video-tutoriale.
 

nowy_me

Użytkownik
Dołączył
Luty 7, 2007
Posty
451
osobiście wolę uczyć się z książek, i jeśli chodzi o programowanie to ta opcja chyba jest najlepsza
kursy wideo świetnie się nadają od nauki obsługi jakiegoś narzędzia, w pracy ostatnio miałem świetny kurs Visual Studio i tam rzeczywiście forma wideo była najlepszym wyborem

co do pytania czy się opłaca, widziałem że ten kurs kosztuje 30zł więc mniej niż książka, ale mi ososbiście książka "PHP i MySQL. Tworzenie stron WWW. Vademecum profesjonalisty." zwróciła się za zaliczkę za pierwsze zlecenie :D
 

zibi305

Użytkownik
Dołączył
Listopad 7, 2011
Posty
2
Lepiej ściągnąć sobie kurs w doc. Ja wrzuciłem sobie na telefon i sobie czytam między czasie :)
 
Do góry Bottom