czytnik linii papilarnych

an0nim

Użytkownik
Dołączył
Listopad 17, 2009
Posty
23
Witam. Moze ktos sie zna to akurat mi pomoze. Chcialbym sie dowiedziec, jak moglbym ominac blokade z czytnikiem linii papilarnych na laptopie? Nie chodzi mi tu o to, zeby tam zdejmowac odciski palcow wlasciciela z kubka czy cos :D tylko jakis inny sposob? Jakby ktos mial cos do powiedzenia to prosze sie wypowiadac i mi pomoc :)
 

cyber_pl

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 30, 2009
Posty
187
http://www.optel.com.pl/top.htm

aby to ominac zapewne trzeba by rozmontowac te urzadzenie z szyn informacyjnych plyty glownej, oprogramowanie pomysli zapewne ze to proba serwisowa i dokona rozruchu nie wymagajac podjecia proby odczytu danych z nie istniejacego urzadzenia, jesli jednak jest to profesionalne oprogramowanie zaalarmuje uzytkownika i nie dokona prawidlowego rozruchu ...
 

an0nim

Użytkownik
Dołączył
Listopad 17, 2009
Posty
23
kurcze.. troche duzo roboty, a w dodatku laptop nie moj, bo to dla kolezanki, ktora nie moze dotykac komputera, a laptop mamy.. :( moze pofatyguje sie i sprobuje z wydrukowaniem odciskow wlasciciela :)
 

spiterbot

Użytkownik
Dołączył
Listopad 1, 2007
Posty
143
Ostatnia edycja:

H4jt

Użytkownik
Dołączył
Maj 18, 2010
Posty
19
Oglądałem to kiedyś w TV "Pogromcy Mitów" i udało im się zdobyć odciski w prosty sposób na zwykłej płycie CD-R były odciski palców :lol:
 

maciekkozi

Użytkownik
Dołączył
Październik 4, 2010
Posty
1
Mam dokładnie taki sam problem ! Musze ominac to zabezpieczenie z laptopa dell ! Proszę o pomoc!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry Bottom