Czyzby bugg czy tylko fart???

Allanon

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 27, 2003
Posty
26
wlasnie spotkalem sie z dziwnym zachowaniem gg. wnerwila mnie pewna osoba na gg i postanowilem trpche jej poprzeszkadzac. zalozylem gg o takim samym nr jak tamta osoba [[ haslo do serwa wpisalem mniej wiecej tak : likeflidsflksflkaufdglksdjfglkdsj ]] czyli totalna bzdure. otworzylo mi gg, listy kontaktow nie ma, nie moge sie zalogowac ale co najlepsze !!!!!!!!! zaraz po wlaczeniu w gg nr tej osoby otrzymuje wiadomosci do NIEJ kierowane !!!! niezly lol jak wchodze a tam moja wiadomosc ktora do niej wyslalem, minus jest taki ze 3ba ciagle wchodzic w wychodzic z nr zeby otrzymywac te wiadomosci
<
ale jak ktos chce sie czegos dowiedziec to mu to nie przeszkadza.


Moj glupi fart czy bugg gg ?
 

bobi

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 21, 2003
Posty
114
troche niedokładnosci widze wiec to polega na tym ze wpisujesz numer np 2222222222(wiecej jak siedem) hasło bzdetne i masz czyjes gg:)
 

Allanon

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 27, 2003
Posty
26
nie -- wpisalem jej PRAWDZIWY nr, czyli taki jaki ta osoba miala na gg, tylko haslo wpisalem bzdetne, i jak poszla sobie z gg to mi zimportowalo jej liste [[ wczesniej mnie ciagle wylogowywalo ]] a niemozliwe zeby walac na oslep w klawisze wpasc na haslo
smile.gif
 

Martes

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 25, 2003
Posty
27
A jaka masz wersje gg?
Skoro nie mozesz sie zalogowac i polaczyc, to jak moga przyjsc ci wiadomosci osoby, ktorej nr przejąłes? To chyba niemozliwe.
 

NiuNio

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
953
no moze dziwny sposob.
ja natiomast kiedys spotkalem sie z takim czyms ze jesli mam np. numer gg 2184625 i wpisalem 21846250
to mi sie wlaczyl nowy numer i moglem zniemoc dane w publicznym ;] takie troche dziwne podbone numerki
 

xXx

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 4, 2003
Posty
105
A mi ten sposob dziala idealnie wpisuje czyjs numerek gg i potem podaje jakies bzdetne hasla po prostu bezmyslnie tlukac w klawiaturke i po jakichs mniej wiecej 6-10 probach dziala Przejalem juz w ten sposob 4 konta gg i bawie sie doskonale ;-)
 

SZoPer

Użytkownik
Dołączył
Marzec 14, 2003
Posty
36
mi to niestety nie dziala
<
po kilkunastu probach nie pozwala nawet na polaczenie z serwerem. jakiej wersji gg uzywacie? bo ja 6.0.133
 

Allanon

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 27, 2003
Posty
26
hehe jak to sie mowi -- czysty przypadek -- a fajnie jest wkurzac innych wywalajac ich co 10 sekund z gg
<
P i w wersji 6.0 build dziala wysmienicie, tylko 3ba czasami pare razy probowac sie laczyc ;]
 

zeusik_

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 27, 2002
Posty
586
Originally posted by Allanon
hehe jak to sie mowi -- czysty przypadek -- a fajnie jest wkurzac innych wywalajac ich co 10 sekund z gg
<
P i w wersji 6.0 build dziala wysmienicie, tylko 3ba czasami pare razy probowac sie laczyc ;]

naucz mnie , jak to sie robi ,

o master
smile.gif
 

Allanon

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 27, 2003
Posty
26
przeczytaj dokladnie moje wczesniejsze wpisy to bedziesz wiedzial -- od razu mowie ze na all nr nie dziala ale jednak.
 

bobi

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 21, 2003
Posty
114
no dobra mam piatke gg5 biore wpisuje numer jakies dziwne haslo i nic
(biore uzytkownik nowy of cours).
 

NiuNio

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
953
hm mi w 5.0.5 nie chcialo zbytno korbic zeby tam dzialalow musialem wpisac cholernie dlugie haslo, pamietam ze naciskalem klawisze cos takiego :
skdjaskdlasjdkasjdaskldjaskdjasdkasjdlasjdlkas, tylko srodkowe klawisze i poszlo ale troche takie dziwne bo wiadomosci dziwnie chodzily
<

w 6.0 dziala to troche lepiej bo 3/5 a tam 1/7 ;]
 

parasite

Użytkownik
Dołączył
Październik 9, 2003
Posty
8
mhm no ja to KIEDYŚ robilem inaczej.
dodajcie sobie osobe o numerku zalozmy 70000
i zostajac przy tym ze on sie wam podoba pytacie go o maila...
logujecie sie ze zlym haslem ... klikacie na przypomnienie.
haslo zostaje wyslane na maila podanego przy rejestracji.
25% tracicie szans przy tym juz o niewiadomo czy podala maila.
nastepne 25% poniewaz nie wiecie czy to ten mail...
a 50% tracicie jak nie umiecie sie wbic na komercyjne czy tez nie pop3 ;>
czyli ogolem macie 0% , 50% i 100% szans na to ze bdziecie mieli ten numer... mi srednio 1/3 sie udawala :>

pzdr.parasite
 

CyberKid007

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 9, 2003
Posty
7
ja też moge wpisać tlko do 10 znaków a co za tym idzie nie działa. Mam 6 buid 136. Czy ktoś próbował na tej wersji?
 
Do góry Bottom