Danton

lol_ek

Użytkownik
Dołączył
Maj 30, 2003
Posty
306
Witam serdecznie.

Tak mnie dzisiaj naszło pytanie: czy jest sens reaktywować Dantona ?
Co myślicie o tym pomyśle ?
 

l4f

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 16, 2007
Posty
160
A czemu niby nie? Jeśli masz ochotę to pisz. Szkoda tylko trochę, że przybędzie n00bów-chakerów, którzy nie będą wiedzieć jak to ustawić.
 

Wojtek

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2007
Posty
546
Originally posted by l4f+--><div class='quotetop'>CYTAT(l4f)</div>
Szkoda tylko trochę, że przybędzie n00bów-chakerów, którzy nie będą wiedzieć jak to ustawić.[/b]
Nie przybędzie.

<!--QuoteBegin-lol_ek

czy jest sens reaktywować Dantona
Jasne
<
 

Bretos

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 11, 2008
Posty
142
Przeczytałem opis tego programu na Twojej stronie lol_ek, i z tego co tam zauważyłem ten program jest po prostu idealny. Sens jest, i to większy niż sobie wyobrażasz, dawno na tym forum nie pojawiło się nic naprawdę porządnego.
 

bom

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 24, 2007
Posty
5
popieram reaktywacje :faja:

btw. lol bezdomny1 po 3 latach milczenia 1 post ;]
 

Bretos

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 11, 2008
Posty
142
bom, heh dobrze powiedziane.
lol_ek, to reaktywujesz ten projekt?
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Może jestem za ale czy warto poświęcać czas za darmo by pomóc laikom we włamaniach?
Moim zdaniem backdoory są ogólnie dostępne przez co nawet laik może wykorzystać je do włamania. Szkoda tylko że nie zdają sobie sprawy z możliwych konsekwencji.
Jeżeli masz zamiar zająć się komerchą to sens widzę w tym jeżeli ogólnie dostępny ma być to projekt to jestem na nie.

Originally posted by l4f+--><div class='quotetop'>CYTAT(l4f)</div>
Szkoda tylko trochę, że przybędzie n00bów-chakerów, którzy nie będą wiedzieć jak to ustawić.[/b]
Najlepsze są osoby co pytają o konfiguracje do danej aplikacji choć i tak nie wiedzą do czego służy hehe...

<!--QuoteBegin-bezdomny1

jestem za :yes:
Może jakieś argumenty czemu jesteście za?
 

lol_ek

Użytkownik
Dołączył
Maj 30, 2003
Posty
306
O właśnie, Dark Smark poruszyłeś kilka ciekawych kwestii.
Odpowiedz "tak" na moje pytanie była do przewidzenia i raczej jest tendencyjna na tym forum. Co więcej, pisząc tę wiadomość miałem nadzieje że zmobilizujecie mnie do pracy nad nowym wydaniem Dantona a okazało się że rezultat jest wręcz odwrotny.

Zastanawiałem się jaki kierunek mam obrać, stworzenie typowego backdoora wiąże się z tym że w dość krótkim czasie będzie on wykrywany przez programy antywirusowe. Jak by było tego mało to dochodzą do tego rozterki moralne które dodatkowo powstrzymują mnie przed jaką kol wiek pracą nad tym projektem. Zresztą IMHO takie przepychanki nie mają najmniejszego sensu, nakład pracy do efektu końcowego (a w zasadzie czasu jego trwania) jest po prostu nieopłacalny. Tak jak wspomnieliście rozwiązaniem mogło by być stworzenie projektu komercyjnego, choć i ten też długo by się nie utrzymał.


PS: Dziwne że chyba wszyscy są na tak a jak dotąd nikt tego nie uargumentował.
 

lol_ek

Użytkownik
Dołączył
Maj 30, 2003
Posty
306
Nie chciał bym bruździć na forum ale jeśli ktoś ma ochotę to zapraszam do dyskusji na oficjalnym forum programu.
 
Do góry Bottom