Danton4.2.3

Gerard

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 24, 2003
Posty
26
Ściągnełem Dantona, zainstalowałem ale mam wrażenie że on coś dziwnie działa, a mianowicie tak jak by nie działały w nim co poniektóre funkcje,(np. zapisz) przyczym jest strasznie wolny i spowalnia mi system
Czy więc ja coś skopałem czy tak musi być?
:roll:
 

Hermes

Użytkownik
Dołączył
Październik 1, 2003
Posty
2
w Dantonie 4.2.3 nie chodza ( przynajmniej mi ) zakldki "Shell" i "Windows". Poza tym wszytsko oks. Aha no i nie ma przcisku wyjscia(szczegol )
<
 

lol_ek

Użytkownik
Dołączył
Maj 30, 2003
Posty
306
Originally posted by Hermes
w Dantonie 4.2.3 nie chodza ( przynajmniej mi ) zakldki "Shell" i "Windows". Poza tym wszytsko oks. Aha no i nie ma przcisku wyjscia(szczegol ) :p

Zakładka shell jest jeszcze nie aktywna gdyż nie przygotowałem jak na razie żadnej opcji, która mogłaby się tam znalesc. W kolejnej wersji znajdzie się tam „ tunel TCP „

W systemach Xp i 2k okno klienta posiada atrybut AlphaBlendi ( przeźroczystość) w momencie przeciągania. Być może to obciąża zasoby. Osobiście ( wbrew pozorom ;] ) nie posiadam żadnego kosmicznego sprzętu, i raczej nie zauważyłem nie pokojacych zachowan w działaniu programu.

Jeśli dalej będą skargi, wytnę trochę graficznych bajerów osoby, u których występują problemy proszę o kontakt listowny.
 

siro

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 24, 2003
Posty
245
a dzie tam, ja to mam totalna kiche kompa, dlatego robie wsystko zeby mi chodzilo jak najszybciej i dantononik idealnie hula
<
<
<
 

Allanon

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 27, 2003
Posty
26
podniecacie sie tym dantonem jak nie wiem czym -- wykrywalny przez kasperskyego....... to chyba powinno starczyc aby go obalic.
 

siro

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 24, 2003
Posty
245
Originally posted by Allanon
podniecacie sie tym dantonem jak nie wiem czym -- wykrywalny przez kasperskyego....... to chyba powinno starczyc aby go obalic.
ja powiedzialem w sensie jego "chodzenia", no coz trza przyznac ze kaspersky to the best AV, a danton jest juz kilka tygodni w sieci, wiec ja tam sie zbytnio tym nie dziwie
<
, ale wazne ze inne AV go jeszcze nie biora
<
 

lol_ek

Użytkownik
Dołączył
Maj 30, 2003
Posty
306
Originally posted by siro+--><div class='quotetop'>CYTAT(siro)</div>
<!--QuoteBegin-Allanon
podniecacie sie tym dantonem jak nie wiem czym -- wykrywalny przez kasperskyego....... to chyba powinno starczyc aby go obalic.
ja powiedzialem w sensie jego "chodzenia", no coz trza przyznac ze kaspersky to the best AV, a danton jest juz kilka tygodni w sieci, wiec ja tam sie zbytnio tym nie dziwie :D , ale wazne ze inne AV go jeszcze nie biora :D[/b]


Nie tygodni a lat.
Nikt tych ludzi nie zmuszał do korzystania z tego programu. Czy się podniecają? Wątpię, zwykła dyskusja, być może niektórzy zbyt emocjonalnie do tego podchodzą, ale to jednostki. Co do wykrywalności: to normalna sprawa, spotyka to każdego publicznego backdoora..
 

siro

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 24, 2003
Posty
245
ze lat wiem, ale chodzilo mi o ostatnie wersje
<

trza sie cieszyc ze lolek dosc czesto robi aktualizacje i je udostepnia w sieci, dzieki temu co jakis czas masz nowa niewykrywalna wersje, a nie tylko narzekac
<
<
<
 

karciarz

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 3, 2003
Posty
34
Originally posted by Allanon
podniecacie sie tym dantonem jak nie wiem czym -- wykrywalny przez kasperskyego.......
A MKS i NAV to sa najbardziej popularne
smile.gif
. U mnie wszyscy kozystaja z NAV wiec mozna dzialac
<
.
Originally posted by Allanon
to chyba powinno starczyc aby go obalic.
Jak taki jestes madry to sam zrob publicznego trojana ktory nie jest wykrywalny po 3 tygodnich (nie wiem czy dobrze policzylem :roll: )
 

Allanon

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 27, 2003
Posty
26
a po co mam robic publicznego - -zeby po paru dniach stal sie bezuzyteczny. Mam swoje wlasne, prywatne [[ na ogol i tak mi bardziej chodzi o keyloga ]] ktore dzialaja swietnie i jestem pewny ze nic mi ich nie ruszy, ba naprawde maxymalnie 5 osob o nich wie - ot takie grupowe trojaniki, ktore sa tak dlugo bezuzyteczne dopoki sie naprawde nie wkurze i postanowie zemscic sie na kims puszczajac do kogos serwerek....... A to ze mam juz 13 kont shellowych 3 ftp i 2 rooty
smile.gif
to juz druga strona medalu pisania wlasnych trojanikow. I im prostszy w budowie tym lepszy
smile.gif
 
Do góry Bottom