Darkcomet 4.2

Andy18

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 28, 2012
Posty
5
Wszystkie tutki są po angielsku, proszę pomożcie mi jakoś to ogarnąć i wytłumaczyć jak skonfigurować serwer i później jak dręczyć ofiarę, z góry dzięki.
 

zeozozolen

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 1, 2010
Posty
17
hmm no ale nie potrzebny jest jakiś wygórowany angielski by zrozumieć tutorial taki :p
prosty komunikatywny po gimnazjum starczy :p

no dobrze ale skoro nie dajesz sobie rady z tym to Ci mowie
po pierwsze wchodzisz na strone no-ip.com, tworzysz konto i robisz hosta, jedyne co zmieniasz to nazwa np "darcomet" i koncowka np "no-ip.biz" wyjdzie "darcomet.no-ip.biz"
pobierasz DUC 3.0 dla swojego systemu operacyjnego..
Potem uruchamiasz DUC logujesz sie wybierasz swojego hosta

ok teraz czas na DC
uruchamiasz RAT-a dajesz Edit serwer
klikasz kilka razy na Generate by mutex był losowy [mozesz tez hasło zmienić do swojego serwa]
teraz zakładka Network settings
dajesz tutaj swoj host z no-ip np " 1234abcd.no-ip.biz"
ponizej port [mozesz go zmienic na np 80 (nie polecam bo wieeele wirusów korzysta z tego właśnie portu i może to byc łatwo wykryte) najlepiej zostaw tak jak jest] kliknij "Add this configuration"

teraz jedyne co powinno Cie interesować to module shield
zaznacz pierwsze 3 znaczniki reszta opcjonalnie
potem build mode
zaznacz UPX [potem przy cryptowaniu sie przydaje]
[nie interesuj sie bindowaniem i zmianą ikony przy cryptowaniu mogą pojawić się błedy :p ]
kliknij build serwer, scryptuj to czymś i wyślij

i koniec
 

Andy18

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 28, 2012
Posty
5
Taki błąd przy zakładaniu hosta na no-ip.com o co w tym chodzi?

This domain is only available for enhanced users
 

sHoTT

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 2, 2012
Posty
26
Widocznie bierzesz platnego hosta.
Musisz wybrać końcówkę z "No-IP Free Domains" masz to tam jak przewijasz na dół te końcówki, dopiero stamtąd wybierz.
Za te "No-IP Enhandec domains" musisz zapłacić.
Pozdrawiam.

EDIT:
@zeozozolen: Zapomniałeś powiedzieć żeby najpierw dodać OTWARTY port do nasłuchu. Otwarte porty możesz sprawdzić na http://canyouseeme.org/ lub przeskanować TU

Module shield wcale nie jest konieczny, jeśli nie chce nie musi nic zaznaczać.

Jak niby spakowanie UPX'em przydaje się przy cryptowaniu? To raczej utrudnia cryptowanie niektórym crypterom.
 
Ostatnia edycja:

zeozozolen

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 1, 2010
Posty
17
:D pisane w pośpiechu troche :D

a gdy nie dodawałem UPX to moj crypter coś chrzanił i wyskakiwały błędy potem na kompie ofiary (na moim 2 kompie)
po zaznaczeniu UPX wszystko śmigało
nie wiem od czego to zależy niestety w wiedzy na temat crypterów jestem noga :) :)
 

PanFader

Użytkownik
Dołączył
Luty 27, 2011
Posty
60
DarkComet działa poza natem , zgadza się?
No i działa on tak że , wysyłam ofierze serwer.exe , ona go uruchamia i pojawia się jej komputer na okienku u mnie w programie , tak? No i nie muszę znać żadnego adresu IP?
 
Ostatnia edycja:

zeozozolen

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 1, 2010
Posty
17
dokladnie tak :D
przydatna rzecz, możesz łatwo przełączać się pomiędzy kompami zombie :D teraz liczba około 200 zombiaków nie stanowi problemu :D
nie tak jak było np z ProRatem.
 

sHoTT

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 2, 2012
Posty
26
Jak się dobrze rozpowszechni serwer to w tydzień można mieć ładną sumkę ofiar :)
Chyba w wolnej chwili napiszę tutorial jak skonfigurować CyberGate i DarkComet'a bo coraz większe zainteresowanie widzę.
 

zeozozolen

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 1, 2010
Posty
17
@sHoTT
mógłbyś jakąś pomoc napisać z DarkComet dla LiveboxTP [przeniosłem sie do dziewczyny a ona używa tego ustrojstwa i pilnie potrzebuje co należy zmienić i jak go ustawić]
 

darek4411

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 28, 2011
Posty
2
Mam problem z konfiguracją Dark Cometa. Nie wiem dlaczego po zainstalowaniu na drugim komputerze, klient nie chce się połączyć z serwerem. Wszystko ustawiam jak na tutorialach jakich pełno na YT. Porty na routerze przekierowane, no-ip dcu skonfigurowany poprawnie. W czym jest problem? Używam najnowszej wersji DC pobranej ze strony producenta.
Dodam jeszcze, że mój i komputer "ofiary" znajdują się w jednej sieci, mam do niego fizyczny dostęp, plik serwera nie był scryptowany, ale podczas testów antywirus był wyłączony, nie ma mowy by przeszkadzał.
 

sHoTT

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 2, 2012
Posty
26
@sHoTT
mógłbyś jakąś pomoc napisać z DarkComet dla LiveboxTP [przeniosłem sie do dziewczyny a ona używa tego ustrojstwa i pilnie potrzebuje co należy zmienić i jak go ustawić]

IP dynamiczne? Myślę, że nie powinno być z tym żadnych problemów. Kilka portów powinno być otwartych. Próbuj podobnie jak z routerem. Nigdy nie używałem LiveboxaTP, zawsze miałem router. Niestety nie wiem nic o tych Liveboxach. Sry.

EDIT: Jeśli Ci się nie uda próbuj z VPN'em np. HotSpotShield lub Real-VPN(ktory mi nie dziala).
 
Ostatnia edycja:

Fa4ith

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 27, 2012
Posty
13
zrobilem wszystko tak jak w opisie, zrobilem build module, stworzyl sie plik normalnie. Ale jest taki problem ze jak go wyslalem koledze bo chcialem sprawdzic czy dziala to awast wykrywa jako trojana. Cos zrobilem źle czy po prostu zawsze bedzie wykrywal ?
 

zeozozolen

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 1, 2010
Posty
17
jeśli nie scryptujesz to niestety zawsze bedzie wykrywał :)
po cryptery możesz napisać na pw.
ale nie bedzie tak łatwo je dostać :p
 

PanFader

Użytkownik
Dołączył
Luty 27, 2011
Posty
60
zrobilem wszystko tak jak w opisie, zrobilem build module, stworzyl sie plik normalnie. Ale jest taki problem ze jak go wyslalem koledze bo chcialem sprawdzic czy dziala to awast wykrywa jako trojana. Cos zrobilem źle czy po prostu zawsze bedzie wykrywal ?
To normalne że Avast wykrywa go jako trojana.
 

sHoTT

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 2, 2012
Posty
26
jeśli nie scryptujesz to niestety zawsze bedzie wykrywał :)
po cryptery możesz napisać na pw.
ale nie bedzie tak łatwo je dostać :p

Mozna wiedziec jaki masz crypter i czy jest FUD? ;p
Bo niestety moj juz jest UD :<
Jak mogę sobie na niego zasłużyć?

@wojt972: Tak DUC jest darmowy.
 

Fa4ith

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 27, 2012
Posty
13
Jak mam bezprzewodowego neta z PLAY to znaczy ze nie zadziala mi ten program? skad mam wziac dobry port? bo probowalem rozne i zaden nie dziala.
 
Ostatnia edycja:

rusek990

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 24, 2012
Posty
15
Wpisz w Google "port check" i pierwsza strona. Musisz mieć odblokowany jakiś port żeby program ci zadziałał
 
Do góry Bottom