Darkcomet 4.2

Fa4ith

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 27, 2012
Posty
13
przeskanowalem ponad 500 portow na roznych stronach i nie wykrylo mi zadnego otwartego... nie wiem co jest nie tak.
 

sHoTT

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 2, 2012
Posty
26
Tylko 500? Skanuj 65535 jak chcesz znaleźć otwarty, albo używaj VPN'a.
 

Fa4ith

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 27, 2012
Posty
13
To tak zadko znajduje otwarte porty ? Nie ma takich portow ktore sa otwarte dla kazdego ?
 

wojt972

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 28, 2012
Posty
7
a jesli chodzi o no-ip. jak to jest czy moj adres ip jest widoczny czy nie?? jesli nie to kiedy tylko jak to mam wlączone?? czy jak to jest.
 

sHoTT

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 2, 2012
Posty
26
To tak zadko znajduje otwarte porty ? Nie ma takich portow ktore sa otwarte dla kazdego ?

Zależy jakie masz otwarte. Każdy może mieć otwarty inne. Nie ma portó które są otworzone u wszystkich, tylko właściciel(lub dostawca) może otworzyć sobie porty.

@wojt: Chodzi Ci o to czy twoje IP jest widoczne u osoby którą zaraziłeś trojanem? Jeśli o to Ci chodzi to twoje IP nie jest widoczne chyba, że ktoś namierzy twojego hosta. Jak chcesz być anonimowy używaj VPN'a np. HotSpotShield lub płatnego nVPN.
 

Fa4ith

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 27, 2012
Posty
13
tylko właściciel(lub dostawca) może otworzyć sobie porty.

no wlasnie chodzi o to ze ja nie mam neta przez router tylko mam mobilny internet z bezprzewodowym modemem Huawei E173 i nie wiem jakim sposobem mam sobie odblokowac port.

Dlatego przeszukuje otwarte porty poprzez te strone: http://www.t1shopper.com

narazie przeszukalo ponad 11 tysiecy i nie znalazlo zadnego otwartego. Zostawie na noc to moze cos znajdze (mam nadzieje)
 

wojt972

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 28, 2012
Posty
7
Zależy jakie masz otwarte. Każdy może mieć otwarty inne. Nie ma portó które są otworzone u wszystkich, tylko właściciel(lub dostawca) może otworzyć sobie porty.

@wojt: Chodzi Ci o to czy twoje IP jest widoczne u osoby którą zaraziłeś trojanem? Jeśli o to Ci chodzi to twoje IP nie jest widoczne chyba, że ktoś namierzy twojego hosta. Jak chcesz być anonimowy używaj VPN'a np. HotSpotShield lub płatnego nVPN.

shott a moge np. uzywac porta np. od theflaider?? on odblokowal i mi pozwolił.czy jesli wiem ktory odblokowal to moge z niego korzystac??


sh
 

PanFader

Użytkownik
Dołączył
Luty 27, 2011
Posty
60
Port musi być odblokowany u ciebie.
To że ja u siebie odblokowałem i z niego korzystam , to nie znaczy że u ciebie też się odblokował.
Oczywiście możesz sobie odblokować ten sam port co ja mam i z niego korzystać.
 

Fa4ith

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 27, 2012
Posty
13
22380 portow przeszukalo i nic otwartego nie znalazlo... zaczynam watpic ze cos w ogole znajdzie. Szkoda :( mialem plany co do darkcometa ;d
 

sHoTT

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 2, 2012
Posty
26
Jak nic nie masz otwartego to sobie jakiś otwórz albo używaj VPN'a który Ci zmienia IP i będziesz miał kilka otwartych portów gdy będzie włączony.
 

Fa4ith

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 27, 2012
Posty
13
bardzo chcialbym sobie sam otworzyc ale nie wiem jak, nigdzie na necie nie ma napisane jak otworzyc port w modemie bezprzewodowym (nie routerze, czy liveboxie)
 

wojt972

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 28, 2012
Posty
7
ja mam ten sam problem.. na YT pisze ze mam kliknąć "serwery LAN" szkoda tylko ze przy ustawieniach moejgo liveboxa nic takiego tam nie pisze a jak daje konfiduracja portów to tam nie idzie dodac porta.
 

nick667

Użytkownik
Dołączył
Maj 6, 2012
Posty
1
dlaczego w darkcomecie nie wyswietlaja mi się serwery? zrobiłem wszystko jak było opisane w tucie. stworzyłem serwer, wysłałem kumplowi (wyłaczył antywira) i nic. ; /
 

apaczkrk

Użytkownik
Dołączył
Maj 23, 2012
Posty
22
Panowie pomocy, na jednym kompie w domu udało mi się go odpalić, natomiast na laptopie leżącym 3 metry obok już nie.... Sieć ta sama, port ten sam...
 

ryba1618

Użytkownik
Dołączył
Luty 1, 2007
Posty
6
Mógłby ktoś podać jakąś dobrą stronkę to skanowania portów? (wszystkie, które znalazłem nie działają)
Pozdrawiam.
 
Do góry Bottom