,,Darmowe doładowanie"

Ktoś1231

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2010
Posty
2
Witam. Nie wiem czy jest możliwość czegoś takiego ale nic nie zaszkodzi zapytać ;) A więc chodzi mi o to czy jest możliwość wysłania stronki (musiał bym wrzucić na nią wszystko co potrzebne do ,,tego'') komuś i powiedzieć że to jest darmowe doładowanie do tej i tej sieci. On wchodzi , wpisuje nr. telefonu i przychodzi mi na konto (mojego telefonu) ileś tam gr. czy zł. ??


Pozdrawiam ;)


Nie wiedziałem gdzie napisać ten temat ! Jeśli to nie ten dział proszę o przeniesienie !
 

N.o_N.ame

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 25, 2009
Posty
6
nie ma takiej możliwości - tego nie był bym taki pewny mamy 21 wiek (wszystko jest możliwe)
-jeśli istnieje taka strona,możliwość to wie o niej niewielka ilość ludzi, znalezienie jej graniczyło by z znalezieniem igły w stogu siana
-nawet jeśli ktoś ma na tym forum odpowiednia wiedzę co,gdzie,jak nie o publiczni jej z wiadomych przyczyn
 

Karolkens

Użytkownik
Dołączył
Luty 6, 2008
Posty
12
Jest możliwość doładowania ale musisz zbierać punkty, odpowiadać na pytania, oglądać reklamy. http://www.otineo.pl
Kod:
Plus GSm: Chcę zamienić 530 otinek na produkt/usługę o wartości 30 PLN
 

koszary1968

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 24, 2009
Posty
1
to co kolega wyżej napisał otineo działa ;) i za pierwszym razem jak rejestrujesz swój nr. dostajesz 100 otinek za free ;] a potem reklamy musisz oglądać nie wiem czy taka opcja jeszcze jest że 100 się dostaje ;p
 

Eltrial

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 27, 2004
Posty
325
Dajcie sobie spokój z takimi rzeczami, mnóstwo czasu musicie zmarnować i dać zarobić komuś grubsze pieniądze, żeby dostać to doładowanie za 10 zł, na które w najzwyklejszej pracy można zarobić w ciągu niecałej godziny.
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
I tutaj przyznam koledze racje ;) a po drugie z pewnością w taki sposób takze zbierają numery telefonów itp, potem puszczają reklamy i sie ludzie dziwią skąd esy dostają...
 
Do góry Bottom