Darmowe miejsca na strone www ??

Atid

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 2, 2002
Posty
589
Na platnych serverach
<

Jesli chcesz miec full miejsca i pelen dostep to zrob u siebie.
 

VueL

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 8, 2002
Posty
104
Mozesz pozakladac sobie duzo mniejszych kont lub np.edyski i polinkowac to wszystko... tylko ze moze byc problem z php. ale tak jak powiedzial atid, zazwyczaj dobre konta sa platne, najlepiej u siebie serva postawic i nie martwic sie ani o miejsce ani o php...
 

--==Yogi==--

Użytkownik
Dołączył
Marzec 2, 2003
Posty
137
Jezeli chcesz cos darmowego to polecam zalozyc sobie z 4 konta na host.sk 1 konto=50Mb (niegdys nieograniczone bylo) transfer jest spoX (wiem bo u nich mam) jedyny maly problemik to to ze serwer jest na pepiczkach ja siedzialem z 20 minut nad zalozeniem 1 konta nie znam tego jezyka pogiety jest deczko. Aha czasami pisze ze maja pszeciazenie serwa czy cos w tym stylu i nie mozesz wtedy zalozyc konta ale takie cos jesc zadko i po kilku ( 5) dniach bedziesz mugl zalozyc.
 

SNiFF

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 21, 2002
Posty
372
Jak juz masz strone na jakims malym koncie to mozesz poszukac sponsora.
 
G

Guest

Gość
Originally posted by -==Yogi==--
Jezeli chcesz cos darmowego to polecam zalozyc sobie z 4 konta na host.sk 1 konto=50Mb (niegdys nieograniczone bylo) transfer jest spoX (wiem bo u nich mam) jedyny maly problemik to to ze serwer jest na pepiczkach ja siedzialem z 20 minut nad zalozeniem 1 konta nie znam tego jezyka pogiety jest deczko. Aha czasami pisze ze maja pszeciazenie serwa czy cos w tym stylu i nie mozesz wtedy zalozyc konta ale takie cos jesc zadko i po kilku ( 5) dniach bedziesz mugl zalozyc.

z tego co wiem, niestety juz nie rejestruja nowych konto z powodu wyczerpania limitu...
z darmowych serverow nawet niezle sa: http://lycos.co.uk i http://friko.pl . Ten pierwszy jest zagraniczny - php, mysql, 50 mb. Drugi jest polski, ale czy ci zaloza konto to nie wiem bo zakladaja komu chca.... - php, mysql, 50 MB. Oba sa niezle jak na darmowe, ale i tak lepiej kup sobie jakies porzadne konto. Darmowe maja mala pojemnosc mysql, nalozone rozne ograniczenia, full reklam, bannerow & pop-upow....
Bardzo dobry jest tez server komrel.net.pl ale darmowe korzystanie trwa tylko 2 lub 4 tygodnie ( nie pamietam ). Pozniej juz trzeba zaplacic ( nie duzo ) lub zrezygnowac... Server jest na prawde dobry jak na tak niska cene...
 

Maverick

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 1, 2002
Posty
190
Ja np z racji tego ze mam kablowke to mam 50MB na ich serwerze dopoki im abonament place. A i tak jak bede stronke robic to pozakladam pelno innych kont i to polinkuje, bo moze niestarczyc :)
 

--==Yogi==--

Użytkownik
Dołączył
Marzec 2, 2003
Posty
137
_RAVEN_ jak jush muwilem czesto sa u nich takie przypadki ze nie mozna zalozyc w danej chwili ale ja kpoczekasz za jakis czas bedzie mozna zalozyc na hoscie a wedlug mnie host z darmowych jest najlepszy bo nei ma reklam i szybciutko chodzi
 

MuMiN_98

Użytkownik
Dołączył
Luty 19, 2003
Posty
11
Originally posted by _RAVEN_+--><div class='quotetop'>CYTAT(_RAVEN_)</div>
<!--QuoteBegin---==Yogi==--
Jezeli chcesz cos darmowego to polecam zalozyc sobie z 4 konta na host.sk 1 konto=50Mb (niegdys nieograniczone bylo) transfer jest spoX (wiem bo u nich mam) jedyny maly problemik to to ze serwer jest na pepiczkach ja siedzialem z 20 minut nad zalozeniem 1 konta nie znam tego jezyka pogiety jest deczko. Aha czasami pisze ze maja pszeciazenie serwa czy cos w tym stylu i nie mozesz wtedy zalozyc konta ale takie cos jesc zadko i po kilku ( 5) dniach bedziesz mugl zalozyc.

z tego co wiem, niestety juz nie rejestruja nowych konto z powodu wyczerpania limitu...
z darmowych serverow nawet niezle sa: http://lycos.co.uk i http://friko.pl . Ten pierwszy jest zagraniczny - php, mysql, 50 mb. Drugi jest polski, ale czy ci zaloza konto to nie wiem bo zakladaja komu chca.... - php, mysql, 50 MB. Oba sa niezle jak na darmowe, ale i tak lepiej kup sobie jakies porzadne konto. Darmowe maja mala pojemnosc mysql, nalozone rozne ograniczenia, full reklam, bannerow & pop-upow....
Bardzo dobry jest tez server komrel.net.pl ale darmowe korzystanie trwa tylko 2 lub 4 tygodnie ( nie pamietam ). Pozniej juz trzeba zaplacic ( nie duzo ) lub zrezygnowac... Server jest na prawde dobry jak na tak niska cene...[/b]

Nie koniecznie jeśli założysz na www.free.komrel.net to masz darmowe 25 megatylko ich baner trzeba umieścić na stronie
 

tasior

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 23, 2002
Posty
29
na host.sk juz od dawna "The maximum number of registered users has been reached! Please try it later." wiec bedzie mozna zalozyc nowe konto jak jakis zarejstrowany uzytkownik usunie swoje, co sie zadko zdaza. a co do friko to jest ok tylko download musisz miec na innym serwerze
 

James

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 11, 2002
Posty
60
Powiedz mi prosze ja ciebie poco ci serwer np z 50 mega pojemnosci?? jaka ty chcesz strone robic?? ja osatnio zrobiłem stronke to mi zajmowala 3 mega wejdz http://www.zarabiaj.xk.pl calkiem niezle mi wyszla
smile.gif
A jezeli budujesz serwis z duzym download to proponuje zebys zalozyl sobie serwie w www.topcities.com masz tam 150 mega i zaloz drugie konto na jakims onecie czy interii, nastepnie sciagaj z tamtej strony wszystko
<
mam nadzieje ze mnie zrozumieles bo ja chory jestem (cholerna epidemia) i niezabradzo czaje co sie wokol mnie dzieje do tego jush siedze przy kompie 20 godzin non stop (biedny komputer)
smile.gif
 
Do góry Bottom