Data VSK

Status
Zamknięty.

kolorowy mis

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 16, 2006
Posty
8
Mam pytanie może już jest mniejwiecej ustalona data wydania VSK 3.0 ? ;> blagam tylko mi nie piszcie żę "zapraszamy wkrótce
smile.gif
" bo to słysze od 2 miesiecy xD
 

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
Originally posted by kolorowy mis+--><div class='quotetop'>CYTAT(kolorowy mis)</div>
<!--QuoteBegin-Kornik52
Premiera z niedzieli na poniedziałek. ;]
.... Kocham Cie ! =][/b]

Nie musisz.. mnie kochać.. znając zycie i tak wy wszyscy w tibiie gracie dlatego zrobilem zabezpieczenie gdy wykryje ze chcecie logowac tibiie okno tibii to go nie loguje.
smile.gif
 

kolorowy mis

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 16, 2006
Posty
8
Originally posted by Kornik52
Nie musisz.. mnie kochać.. znając zycie i tak wy wszyscy w tibiie gracie dlatego zrobilem zabezpieczenie gdy wykryje ze chcecie logowac tibiie okno tibii to go nie loguje.
smile.gif

O KUR... cos ty do cholery zrobił najleprzego !!! czekałem tyle czasu na to żeby siędo wiedziec ze nie zapisuje logow !!! blagam powiedz ze to zart ... Tak mi sie zdaje ze popularnos VSK spadnie o jakies 50% bo wiekszość tylko poto go uzywa ;/
... A tak wogole to po co innego mial by sluzyc VSK ? do tego zeby szpiegowac kolegow ? ;/ BEZSENS !!!!
A w wersji vip jak sobie zamowie tez bede mial zablokowane ? ;>
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Originally posted by kolorowy mis+--><div class='quotetop'>CYTAT(kolorowy mis)</div>
<!--QuoteBegin-Kornik52

Nie musisz.. mnie kochać.. znając zycie i tak wy wszyscy w tibiie gracie dlatego zrobilem zabezpieczenie gdy wykryje ze chcecie logowac tibiie okno tibii to go nie loguje.
smile.gif

O KUR... cos ty do cholery zrobił najleprzego !!! czekałem tyle czasu na to żeby siędo wiedziec ze nie zapisuje logow !!! blagam powiedz ze to zart ... Tak mi sie zdaje ze popularnos VSK spadnie o jakies 50% bo wiekszość tylko poto go uzywa ;/
... A tak wogole to po co innego mial by sluzyc VSK ? do tego zeby szpiegowac kolegow ? ;/ BEZSENS !!!!
A w wersji vip jak sobie zamowie tez bede mial zablokowane ? ;>[/b]

<
Przeczytaj do czego sluzy vsk
<

A propo popularnosici co to za popularnosc w srod tibijczykow ?
Raczej anty reklama pogram sporzadnial o te 50%.

Jeszcze jakies posty w tym temacie o Tibii autor dostanie od 3 do 5 ostrzezen ,a posty poleca do kosza.
 

Mo4x

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2005
Posty
704
Originally posted by Kornik52
zrobilem zabezpieczenie gdy wykryje ze chcecie logowac tibiie okno tibii to go nie loguje.
smile.gif
Bardzo dobrze! Popieram w 200%. Męczysz się pisząc aplikacje po to, żeby jakiś tibijczyk, który nie potrafi wymówić Twojego nicka go używał. Jeszcze raz: popieram!
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Originally posted by Mo4x+--><div class='quotetop'>CYTAT(Mo4x)</div>
<!--QuoteBegin-Kornik52
zrobilem zabezpieczenie gdy wykryje ze chcecie logowac tibiie okno tibii to go nie loguje.
smile.gif
Bardzo dobrze! Popieram w 200%. Męczysz się pisząc aplikacje po to, żeby jakiś tibijczyk, który nie potrafi wymówić Twojego nicka go używał. Jeszcze raz: popieram![/b]

Masz racje moczteryiks
<

A DarkShadow to DarkShadow nie vsk
<
 

blackhat

Użytkownik
Dołączył
Listopad 28, 2004
Posty
55
To może by tak zrobić ankiete ? ;> kto chce a kto nie ?[/b]
ta? i co jeszcze? :whoeva:
Autor programu zrobił tak, jak uważał (czyli w 100% słusznie xD) więc nie sądzę, że jest sens urządzać ankietę na ten temat.
... A tak wogole to po co innego mial by sluzyc VSK ? do tego zeby szpiegowac kolegow ? ;/ BEZSENS !! !![/b]
... a co TY zamierzałeś z nim robić? :]
 

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
Originally posted by danielski12
Ej...ja chcialem sie pobawic VSK...instalujac go w media markecie,tam codziennie w tibie gra 40 osob :glupek2: Pobawil bym sie troche w zmienianie hasel xD bo ta gra jest szkodliwa. Czy to znaczy ze nei bede mogl tego robic ? :eek:laboga:

Chyba te konta to chciales pokrasć dla siebie. Nie bedziesz mogl tego zrobic.. wogole program nie loguje okna o nazwie "tibia"
 

Mo4x

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2005
Posty
704
Originally posted by danielski12+--><div class='quotetop'>CYTAT(danielski12)</div>
<!--QuoteBegin-Kornik52

Chyba te konta to chciales pokrasć dla siebie. Nie bedziesz mogl tego zrobic.. wogole program nie loguje okna o nazwie "tibia"

NIE OBRAZAJ MNIE[/b]
On Cię nie obraża to "prawda jest bolesna".

Originally posted by danielski12
...ale badziewny program xD
Napisz lepszy to wtedy pogadamy.
 

d3vil

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 25, 2005
Posty
495
Originally posted by danielski12
ale badziewny program xD
No tak, słyszałem już sporo 12-latków mówiący że VSK jest denne xD
dlaczego?
- bo jest wykrywalny
- bo nie loguje (no cóż, nie każdy w wieku 12 lat umie skonfigurowac keyloggera)
- bo jest za trudny w obsłudze (tak, gry dodawane do gazet dla dzieci też są trudne, zależy jedynie od pewnego poziomu)
- bo autorzy nie lubią tibii (xD my nie lubimy tylko tibia-h4x0rów)
Szczerze, znam wile takich przypadków, po zniechęceniu się VSK odpalają Prosiaka, albo idą do mamusi żeby im kupiła ZestawMłodego hackera, aby posiedli tajemniczą wiedze przekazywaną z pokolenia na pokolenie w tajnych ukraińskich obozach szałlin dotyczącą obsługi softów komputerowych. To jest śmieszne.
 

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
No chyba nikt nie jest taki ułomny zeby odebrac od kogos serwer.exe
<
, no prócz niektórych tibijczyków.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom