Data VSK

Status
Zamknięty.

d3vil

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 25, 2005
Posty
495
Originally posted by boorek
Do tibiah4xow mam wlasny programik, ktory w przeciwienstiwe do VSK loguje wylacznie tibie i mi on starcza. Btw. to co ktos zrobi z vsk niepowinno was interesowac gdyz interesuje was tibia a wykradanie archiwum koledze albo inne takie badziewia sa jeszcze gorsze..tibia to wszystko dzieje sie w internecie, a zeby ktos buszowal po twoim gg, napewno bys nie chcial.
Skoro tak twierdzisz to spróbuj wrzucic mi albo kornikowi jakiegoś syfa i wyświetlic hasło do gg xD VSK miał służyc do czegoś innego, ale widac jakich mamy inteligentych userów. Nawet nazwy 'VSK' nie potrafią zapamiętac tylko piszą 'WSK' (pare razy już tak widziałem xD)
 

jackal_21

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 11, 2006
Posty
220
Sorki że zapytam gdzie ja tego VSK mogę ściagnąć ?? Chciałym przetestować (jeśli zdołam) i sie wypowiedziec co do tego programu. Wszedłem na stronkę kornik'a ale jest napisane wkrótce.
 

d3vil

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 25, 2005
Posty
495
Originally posted by Szalony Kojot
Kiedy na waszej stronie klikam w download można pobrać tylko plik języowy ;/
Ps: jakie syfy macie na tej stronie ??? Jest keylogger ??? <<w sensie że mi instalujecie na kompa i nasłuchujecie?? :hmmm: :pPP
Rozpracował nas... a my głupi myśleliśmy że jak damy nazwe serverowi 'index.html' to sie nikt nie nabierze :/
:glupek2:
Aż mi sie post przypomniał: 'czy jak wejde na strone tego vsk to czy nie zainstaluje mi sie jakiś trojan?' xD
 

ra-v

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 9, 2006
Posty
36
Tak bardzo czekalem na VSK 3.0, a tu takie cos :beksa: ...czas zostac przy PK :mrgreen:

Niedlugo to w VSK blokna logowanie do wszystkich okien...
VSK schodzi na psy [ czyt. kazda nastepna wersja bedzie PRAWDOBODOBNIE gorsza :/ ]
Co nie znaczy że nie przetestuje VSK kiedy go naprawia...
 

Mo4x

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2005
Posty
704
Originally posted by ra-v
kazda nastepna wersja bedzie PRAWDOBODOBNIE gorsza
Dobrze, że napisałeś prawdopodobnie, chociaż to nie jest "podobne do prawdy" :mruga: . Opcja nielogowania okna Tibii jest według mnie ulepszeniem, VSK będzie używane wtedy przez troszkę inteligentniejszych userów.
 

_MaVeR_

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 26, 2005
Posty
204
usuniecie tibi z vsk to dobry pomysl bo bedzie dluzej niewykrywalne a tak to wszyscy z tibi tutaj powysylaja z 5 kopi od swojego kompa i kilka godzin po wydaniu juz bedzie wykrywalny i znowu by nazekali haxorowcy tibi ...
 

Szalony Kojot

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 31, 2006
Posty
176
Należy uszanować decyzję programistów VSK. Jeżeli nie chcą to nie będzie on zapisywał logów z tibii.
Hym chyba,że ktoś jakimś cudem zmieni kod źródłowy prgramu ;p Plote bzdury ;p

Moim zdaniem to dobry pomysł nie chce się bać wchodzić na stony domowe naszpikowane keylogerami
<
 

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
Ja nie mam zamiaru publikowac czegos co niedziala w 100% bo po co, lepiej wstrzymac premiere.. i naprawic wszystko. Nie moge sobie pozwolić na wpadkę, wpadką był vsk 2.0,2.1 który teraz nie działa bo logi nei dochodzą, co oczywiscie moge poprawić bardzo szybko, ale na grzyba wypuszczac vsk 2.2 z wlasnym ftp, jak niedlugo wyjdzie wersja 3 ktora ma bardzo duzo opcji.


Kod:
Wersja 3.0:

[+] video cam

[+] wysyłanie logów o określonej godzinie, dniu tygodnia

[+] wysyłanie logów co określony czas

[+] przeglądanie plików

[+] kasowanie plików,katalogów

[+] przesyłanie plików

--- via ftp

--- via e-mail

[+] zrzuty ekranowe

--- via gadu-gadu

--- via ftp

--- via e-mail

[+] czyszczenie systemu (logów, zrzutów ekranowych, nagrań dźwięków) bez kasowania w systemie serwera

[+] rootkit

[ ] logi tekstu i hasła z każdej aplikacji, nawet z popularnych komunikatorów takich jak AOL/AIM/Yahoo/ICQ/Skaype

[ ] zapisywanie wszystkich naciskanych klawiszy

[ ] Monitorowanie schowka systemowego

[ ] przesyłanie logów, i starych logów znajdujących się w systemie

--- via ftp

--- via e-mail

[ ] zapisywanie haseł logowanie w 9x/ME

[ ] zapisywanie logów kiedy komputer jest offline

[ ] szybkie drukowanie logów dzięki twojej przeglądarce internetowej

[ ] kasowanie logów i starych logów znajdujących się w systemie

[ ] nagrywanie dźwięków otoczenia

--- via ftp

--- via e-mail

[ ] zdalne wyłączenie serwera z systemu ofiary

[ ] zdalne usuwanie serwera z systemu ofiary

[ ] symulacja instalatora

[ ] błąd instalacyjny

[ ] opcja niepozwalająca wyłączyć komputera ofiary

[ ] deinstalacja o określonej dacie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom