dc++

iqumpel

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 14, 2003
Posty
11
Zwracam się do Was z pytaniem jak zamienić dc++ 0.22 na 0.242 tak aby ta zamian polegała na zmianie tylko numerka. Mam na myśli wchodzenie na huba z wersji 0.22 by hub myślał że mam nowszą wersję.?? :)

Pozdrawiam
 

CPU

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2004
Posty
11
a dlaczego poprostu nie mozesz zainstalowc nowej wersji 0.306 ??
 

yuppj

Użytkownik
Dołączył
Październik 28, 2002
Posty
82
pewnie dlatego ze pod nowsza wersie nie ma sharefakera 8)
 

iqumpel

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 14, 2003
Posty
11
Powód jest taki jak Yuppj napisał :-D , a dokładniej chodzi o to aby mój klient z numerkiem 0.22 był widziany przez serwer huba jako wersja nowsza 0.242. Większość hubów wymaga tego większego numerka, w jednym to tylko regulamin a w drugim to już skrypt :mruga:
 

Knexus

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2003
Posty
118
hm ale przeciez sharingfuckera odrazu wylapuja zreszta nie uzywaj tego bo ja tez na dc++ siedze heheh
<
 

Meechow

Użytkownik
Dołączył
Maj 12, 2003
Posty
45
ale ty masz czlowieku dylematy... to nie jest numerek tylko wersja ;]
odinstaluj jedno i zainstaluj drugie i TEMAT ZAMKNIETY CO TU JESZCZE GADAC
<
 

I_v0

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 26, 2002
Posty
122
iqumpel z tego co widze to i tak wiecej niz ty potrafisz zrobic... jak tak bardzo Ci zalezy to lecisz, wrzucasz hexedit i edytujesz pliczek po pliczku, szukajac caly czas numerka 0.22 albo szukaj ciagu 022 ablo jeszcze lepiej "0 22", jak znajdziesz to zmieniasz i wsio, tylko to bylo tak w skrocie, w CD-ACTION kiedys byly opisane takie przekrety z saveami, zakladam tu podobny plik z informacjami typu wersja, wielkosc itd itp. jednak jesli bedzie to plik exe to sobie softicea musisz zaciagnac i poooooooooooczytac, to nie takie proste :>
I nie wjezdzaj wiecej tak ostro na ludzi textami
Meechow najwyraźniej tylko to potrafisz zrobić.[/b]
bo poprosze administratora o twoje IP,
zycze milych snow. :)
 

Wojass

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2003
Posty
347
Originally posted by iqumpel
Zwracam się do Was z pytaniem jak zamienić dc++ 0.22 na 0.242 tak aby ta zamian polegała na zmianie tylko numerka. Mam na myśli wchodzenie na huba z wersji 0.22 by hub myślał że mam nowszą wersję.?? :)

Pozdrawiam

mam taki program DCstealth, wyglada jak DC++ i mozesz w nim ustawiac wersje, ilosc udostepnianych danych itp, nie pamietam linku ale jakos Ci go udostepnie jak bedziesz chciał
 
Do góry Bottom