DDOS atack

green515

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 24, 2012
Posty
1
Witam. Od jakiegoś czasu zainteresował mnie temat obciążania witryn metodą ddos. (Bynajmniej nie ma to nic wspólnego z acta i obecnymi atakami hakerów) Chciałbym się dowiedzieć coś więcej na ten temat. Wyczytałem że do tego ataku wystarczą dwie komendy:

ping [adres strony]
ping [adres ip serwera] -t -l 1000

Tutaj moje pytanie. Czy wpisanie tych komend naprawdę wystarczy? Coś mi się wierzyć nie chce że to wszystko. Pozwoliłem sobie nagrać filmik by pokazać w skrócie o co mi chodzi. Film planuje skasować za kilka dni:


Jeżeli ktoś z was ma jakąś wiedzę na ten temat, proszę o podzielenie się nią. Jakie komendy trzeba wpisać aby taki atak miał większe szanse powodzenia. Co trzeba użyć. Wprawdzie - jak widać na filmie - serwer zamuliło, ale jest to raczej spowodowane zmianą IP.

EDIT: Jakie strony są najbardziej podatne na takie ataki? napisane w html?
 
Ostatnia edycja:

dodoxx6

Były Moderator
Dołączył
Luty 15, 2011
Posty
252
Filmik ma dużą wartość edukacyjną. Nie usuwaj ;).
 

trojanxem

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 6, 2011
Posty
239
Rzadko spotyka się tak wspaniale dopracowane filmiki, które przekazują ogromną ilość przydatnej wiedzy.
 

dodoxx6

Były Moderator
Dołączył
Luty 15, 2011
Posty
252
Rzadko spotyka się tak wspaniale dopracowane filmiki, które przekazują ogromną ilość przydatnej wiedzy.
Czepiasz się ;D
Czasem filmy "you do it wrong" też są potrzebne.
Teraz wiemy, jak zlagować sobie łącze. Wcześniej nie widziałem takiego przedstawienia :).
 
Do góry Bottom