Ddos od a-z pomocy

BiskupH

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 11, 2013
Posty
12
Witam wszystkich którzy ogladna moj post :')
A wiec byłem juz na około 32 forum o Atackach DDOS i DOS
Czytałem kazdy temat ale nadal nie rozumie tego nic nie czaje....
Wczoraj jak byłem na ts3 ktos jakims cudem ddsował mi neta wywalał i takie tam i wbił 1 koles ktory wyłaczył strone www.metin2.pl na 1 godzine, znalazł moje ip neta mi wywalił i sie go spytałem jak on to robi, Powiedział ze jak mu zaplace to mi powiem z checia bym to zrobił ale nie mam tyle pieniedzy by wydawac na takie zeczy
Czy mogł by ktos zrobic tutorial od podstaw jak co z kad sciagnac gdzie jest ip moje wszystko od podstaw od A-Ż
Był bym wdzieczny ! i wysłał mi na pw linka do filmu na youtube lub nawet na poscie chodzi mi o jakis BotNet czy cos takiego i darmowy host jak sie podpiać i takie tam
Z GÓRY DZIEKUJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
CHODZI O BOTNET I TE ZOMBIE
 

panczo12d

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 22, 2011
Posty
61
Witam wszystkich którzy ogladna moj post :')
heheszki
A wiec byłem juz na około 32 forum o Atackach DDOS i DOS
podaj przynajmniej 10
ale nadal nie rozumie tego nic nie czaje....
co ku#wa?
ktos jakims cudem ddsował mi neta wywalał i takie tam
takie tam wiemy o co chodzi.
hehe.

to wszystko wyjaśnia.

nie wiem czy trollujesz forum czy serio jesteś dzieckiem metina.
 

BiskupH

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 11, 2013
Posty
12
Posluchaj niewiem moze cie to bawi ze szukam pomoc, bo cie ktos nauczyl tych sztuczek ale mi to nie bylo potrzebne, lecz pewna osoba mnie tym za inspirowala i chce sie uczyc ... jak masz komentowac w taki sposob to jak bym mogl tak ladnie poprosic nie komentuj wcale
 

Do4Got

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2012
Posty
242
Posluchaj niewiem moze cie to bawi ze szukam pomoc, bo cie ktos nauczyl tych sztuczek ale mi to nie bylo potrzebne, lecz pewna osoba mnie tym za inspirowala i chce sie uczyc ... jak masz komentowac w taki sposob to jak bym mogl tak ladnie poprosic nie komentuj wcale
Ktoś go nauczył?
Wątpię.
Chyba każdy tutaj uczył się sam.
 

Do4Got

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2012
Posty
242
wiesz kolega Do4Got ma problemy nieraz z logicznym punktem myslenia a i odpowiedzi sprawiają mu kłopot więc najlepiej go ignoruj jak ja , sądze że nie ma z kim pogadać to spamuje swoimi wypocinami temat nic nie wnosząc do niego poza swoim spamem ,szkoda na takich czasu :) sprowadzą cie do swoiego poziomu i zniszczą doświadczeniem heheh
Po 1. zawsze mam z kim pogadać :)
Po 2. myślę o wrzuceniu screenów z rozmowy z tobą na forum.
Hmmm...
 
Do góry Bottom