DDoS

Spodenek

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 24, 2012
Posty
3
Siemka, mam pytanie. Jak zdosować jakąś stronkę, najlepiej za pomocą programu, albo skryptu.
I druga sprawa, jaką trzeba mieć na oko prędkość łącza?
 

orzel111_0

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 10, 2011
Posty
29
Najlepiej użyć opcji szukaj na forum bo były już takie tematy...
Strona YouTube.com posiada pełno poradników na ten temat...
wujek Google dużo Ci powie wystarczy zapytać :D
 

Spodenek

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 24, 2012
Posty
3
Tyle to i ja wiem, chodzi mi bardziej o tą drugą sprawę, jaką trzeba mieć prędkość łącza.
 

Achates

Były Administrator
Członek Załogi
Dołączył
Listopad 16, 2001
Posty
147
Od razu szukaj :) trzeba pomóc

Ściągasz DOS, najlepiej ostatnią wersje 6.22, to tylk3 3 dyskietki po 1.44MB nagrywasz te 3 dyskietki (jak nie masz takowej stacji to polecam takie na USB, następnie instalujesz, zaczynając od 1 dyskietki setup.exe dalej Cie poprowadzi proste menu.

Po zainstalowaniu zależy od systemu jaki posiadasz uruchamiasz z linii poleceń DOS (cmd DOS) pokażę się C:\>

i tu już jest z górki wpisujesz DDoS -IP (w miejsce IP musisz wpisać IP atakowanego serwera (strony) ) i enter, dalej wszystko zależy od tego jak szybkie masz łączę czy DOS wyśle odpowiednią ilość pakietów jeśli tak powalisz serwer nawet allegro.pl nie na długo kilka minut, ale jednak to zawsze coś jak na początek, a reszta jak wcześniejszy post poczytać

Pozdrawiam i życzę powodzenia :)
 

mto9

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 20, 2011
Posty
81
Mam również zapytanie co do DDoS, jaka prędkoś tzn ile pingów na sekundę muszę wysłać aby skutecznie zddosować stronę ? Czy zależne to jest od serwera na jakim jest postawiona strona ? Ile przeciętnie zajełoby zddos'owanie np tej strony z jednego komputera ?
 

donhubix

Użytkownik
Dołączył
Listopad 25, 2009
Posty
20
Hey

'Wytrzymalosc' danej strony zalezy od serwera. Nie sadze zeby istnialo wiecej niz kilka stron ktore dalbys rade zaspamowac pingami korzystajac tylko z jednego komputera (W dobie darmowych serwerow nikt juz nie hostuje stronek na wlasnym kompie lecz na nieco bardziej wytrzymalszym). Jest kilka osob ktore sprzedaja Zombi Boty. Placisz 30 zlotych (po przeliczeniu) za 500 adresow IP oraz dostajesz moda-program ktorym koordynujesz atak. Dziala to na identycznej zasadzie jak LOIC z ta roznica, ze angazujesz w atak 500 dodatkowych komputerow. Nie znam sie na tym za bardzo wiec nie wiem jak obecna strona poradzilaby sobie z requestami od 500 kompow aczkolwiek serwery CS lub prywatne serwery MMORPG by padly momentalnie.

Hubix
 

Achates

Były Administrator
Członek Załogi
Dołączył
Listopad 16, 2001
Posty
147
Już poważnie jak napisał z grubsza donhubix, wszystko zależy od wielu czynników, generalnie bez sporej grupy "komputerów" nic nie zrobisz, jak nawet będziesz miał to zależy od tego jak "mocny" jest serwer ile wytrzyma, ustawienia firewalli i wielu innych czynników, każdy firewall w normalnej serwerowni blokuje tego typu atak, kwestia jak "dobry" i ile da rade i nie mówię tu o 500 czy 100 zombie, to nic, więc zapomnij o czymś takik z jednego komputera, kwestia po co Ci to co Ci da bo do dzis tego nie rozumie,
Pozdrawiam
 

szkitoniarz

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2013
Posty
35
Mam pytanko: czy istnieje możliwość ataku typu DDOS z Debiana?
Dodam, że przez Wine się nie da.
Pzdr.
 

Αvenger

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 21, 2012
Posty
243
1. Zbierasz sporą grupę ludzi (co najmniej kilkaset osób) i zasypujecie serwer pakietami np. z LOICa.
2. Piszesz robaka z funkcją botnetu, stawiasz C&C i rozprowadzasz malware na wszelkie możliwe sposoby.
Istnieje jeszcze wiele innych sposobów o których nie chce mi się pisać.
 

Do4Got

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2012
Posty
242
Αvenger;143279 napisał:
1. Zbierasz sporą grupę ludzi (co najmniej kilkaset osób) i zasypujecie serwer pakietami np. z LOICa.
2. Piszesz robaka z funkcją botnetu, stawiasz C&C i rozprowadzasz malware na wszelkie możliwe sposoby.
Istnieje jeszcze wiele innych sposobów o których nie chce mi się pisać.
Jakbyś sie już zdecydował, to mam na sprzedaż bota z funkcjami ataków SSYN flood, SUDP flood, Layer-7.
Do tego standardowe funkcje jak update, download and execute, etc.
Sterowany przez IRC.
 

dima0909x

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 4, 2011
Posty
52
podobno są programy do infekowania innych komputerów i tworzenia z nich "zombie" , których następnie się używa do ataków ?
 

Do4Got

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2012
Posty
242
podobno są programy do infekowania innych komputerów i tworzenia z nich "zombie" , których następnie się używa do ataków ?
O tym własnie pisałem post wcześniej.
Nazywa się to "botnet".
 

kondziu0120

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 13, 2012
Posty
26
Aby mieć w swojej sieci botnet takich 'zomby' musisz każdemu z osoba wysłać specjalnie wygenerowany plik, który ofiara uruchomi (trojan).
 

dima0909x

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 4, 2011
Posty
52
a jest jakis 'darmowy' dobry botnet? (do zombie)
znalazłem jakiś by Stian, ale brak instrukccji do jego konfiguracji ;(
 

Do4Got

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2012
Posty
242
a jest jakis 'darmowy' dobry botnet? (do zombie)
znalazłem jakiś by Stian, ale brak instrukccji do jego konfiguracji ;(
Darmowy, dobry?
Nie.
Za darmo możesz mieć jakiegoś RAT'a, np. DarkComet, ale jak chcesz na dłuższą metę to nie ma szans - za niska stabilność.
Jak chcesz coś taniego to Barracuda IRC Bot za 35 USD (około 110zł), ale do tego musisz mieć kanał na IRCu.

Ja natomiast używam Andromeda v2.07, ale to już "troszke" kosztuje.
Wygląda on tak:
TsUGQti.jpg

(screen zrobiony wczoraj zaraz po update bota :D)
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom