debian | iceweasel | flash player

widmo17

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 16, 2007
Posty
1089
Mam `mały` problem z instalacją flasha do przeglądarki iceweasel. Naprawde, już nie mam pomysłu co z tym zrobić... próbowałem instalatora jako user, jako root, próbowałem instalować przez przeglądarkę, próbowałem po prostu przenosić pliki .so i .xcf (czy jak to tam szło) ale też to nic nie dało... oczywiście mogę sobie zrobić
Kod:
aptitude purge iceweasel
aptitude install iceweasel
ale niezbyt mnie to pociąga :/
Jak będzie potrzeba więcej info, to pisać - na pewno podam
<
 

jurgensen

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 14, 2006
Posty
678
Nie napisałeś, jaki komunikat Ci się pojawia. Pobierasz skrypt instalacyjny zs strony Adobe odpalasz go i postępujesz zgodnie ze wskazówkami. Jedyna czynność, którą muszisz wykonać, to podać ścieżkę. U mnie jest to /usr/share/firefox (wyrzuciłem Iceweasel i używam Mozilla Firefox)
 

jurgensen

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 14, 2006
Posty
678
Kiedyś, jak używałem OpenSuse i miałem Firefoxa z repo to pamiętam, że też mi nie wykrywał go w ścieżce /usr/share/mozilla chociaż to była poprawna ścieżka. Teraz używam binarki ze strony Mozilli i wszystko jest ok.
 

widmo17

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 16, 2007
Posty
1089
Masz może procesor amd64? Adobe wciąż pisze chyba tylko dla 32 (choć nie sprawdzałem ostatnimi czasy)
Tak czy inaczej radze zajrzeć na: http://debian.linux.pl/[/b]
Ja zanim napiszę posta szukam na google, wbrew temu co o mnie mówią
<
dokopałem się do jakiegoś arta o instalacji na 64 i gdybym takowego miał, ten post w ogóle by nie powstał ;] ale (niestety?
<
) mam 32 ;] Na debian.linux.pl przesiedziałem cały tydzień, nic co tam było opisane nie zadziałało... Zastanawiam się, czy to nie przypadkiem wina tego, że mam etch (stabilny ale nie rozwijany)
<
Przynajmniej tak mi sugerował taki jeden ziom xD
 
Do góry Bottom