Delphi 7 a trojany

Chochlik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 10, 2003
Posty
391
Dobra, powiem prosto czy wi ktos skad wziac kody zrodlowe trojankow pisanych w Delphi 7?? Zara pewnie mnie ktos odesle do googla, ale ja jush w google patrzylem i nic nie znalazlem co by bylo pisane w Delphi 7.... A moze ktos sam napisal trojka w delphi 7?? Jak tak to prosze zeby ten ktos PM mi przeslal
Z gory dziekuj ludziska
 

Szyms

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2003
Posty
380
Ja pisalem w delphi 7 :wink:
Ale delhi w nowych wersjach jako tako struktura sie nie rozni wiec nie ma roznicy czy pisali w 6 czy 7 kod jest taki sam :wink:
Wiec sciagnij se byle jakiego , jak go otworzysz w 6 i 7 to bedzie to samo :wink:
 

Questor

Użytkownik
Dołączył
Październik 12, 2003
Posty
42
Zara ktos ci napisze ze: nikt za ciebie nie odwali roboty - tak jak to bylo w moim przypadku.

Ja zaczalem pisac w Delphi i nawet udalo mi sie stworzyc cos co dziala :wink:

Juz to kiedys pisalem ale powtorze jeszcze tyle razy ile bedzie potrzeba:

wejdz sobie na www.cc-team.org i sciagnij zina nr 5, tam wejdz na linka "pisanie trojanow" i otworzy ci sie stronka jak napisac trojana z jedna funkcja: open & close cd - na poczatek wystarczy :wink:


Pozniej juz musisz sam poglowkowac bo z tego co zauwazylem to wiekszosc osob na tym forum odesle cie do gogle albo innych stronek.

"Nie licz na pomoc innych" - jesli ktos cos wie to i tak ci nie powie tylko zachowa to dla siebie - musisz polegac sam na sobie :wink:

Z drugiej strony to ja rozumiem zachowanie wiekszosci osob "jesli ja do tego doszlem i nikt mi nie pomagal, to i ty troszke poglowkuj a tez sam do tego dojdziesz" :wink:

Jesli kogos obrazilem to bardzo przepraszam ale taka jest prawda.
Nikogo za nic nie krytykuje ani nic z tych rzeczy.

pozdrawiam @L :wink: L
 

tObIaSh

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 2, 2003
Posty
16
zrob tak jak napisal ci Questor a gdy juz bedziesz mial tego trojana z 2 funkcjami wejdz na http://haker.com.pl/forum/viewtopic.php?t=4048. tam masz duzo funkcji do trojanow
smile.gif
 

Chochlik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 10, 2003
Posty
391
Nie no troche zle chyba sformolowalem pytanie, nie jestem kompletnie zielony w te sprawy, ja jush zaczelem pisac trojanika, i dziala bezroblemowo jak narazie tylko nie wim jak zrobic transfer plikow przy po mocy INDy komponentow.... Dalktego chodzi mi o te Delphi 7

wejdz sobie na www.cc-team.org i sciagnij zina nr 5, tam wejdz na linka "pisanie trojanow" i otworzy ci sie stronka jak napisac trojana z jedna funkcja: open & close cd - na poczatek wystarczy[/b]

Juz dawno to zrobilem problem w tym ze oni nie uzywaja w tym projekcie INDY

Ja pisalem w delphi 7
Ale delhi w nowych wersjach jako tako struktura sie nie rozni wiec nie ma roznicy czy pisali w 6 czy 7 kod jest taki sam[/b]

A jakich uzywales komponentow to komunikacji pomiedzy serwerem i clientem :?:

A tak wogule to dzieki ze jeszcze nikt nie poslal w moja strone jakis brzydkich slow :wink:
 

Questor

Użytkownik
Dołączył
Październik 12, 2003
Posty
42
A jakich uzywales komponentow to komunikacji pomiedzy serwerem i clientem[/b]

W Delphi w zakladce internet masz:
- ClientSocket;
- ServerSocket.

Chyba nie wymaga to komentarza :wink:

Jesli nie masz tej zakladki to musisz sobie pobrac ten komponent z neta.
Chetnie bym ci napisal skad ale w tej chwili nie pamietam, jak sobie przypomne to napisze :wink:

Jush sobie przypomnialem, te Sockety mozesz sciagnac z:
http://www.delphi.bajo.pl/sciagnij.php?kategoria=komponenty
tam jush pisze co i jak :wink:
 

Chochlik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 10, 2003
Posty
391
Problem w tym ze ja jush zaczelem trojana w indzie, a poza tym slyszalem ze indy sa latwiejsze w obsludze niz te normalne... To za pytam inaczej czy ktos ma lub gdzie znalesc zrudlo trojana w Delphi uzywajacego komponentow INDY?
 

Neo

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 20, 2003
Posty
133
Ja tam pisze w Delphi 7 :> Trojan to moj 1 program pisany w Delphi (szybko sie ucze, chyba za szybko
<
) A co do Indy to jest hu**** lepsze sa ICS itp :>
 

Chochlik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 10, 2003
Posty
391
No dobra moze INDY nie jest najlepsze ale juz zaczelem a nie chce wszystkiego od nowa pisac, wiec prosze czy ktos bi mogl poradzic jak ten transfer zrobic przy uzyciu INDY
 

pawelloo

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 26, 2003
Posty
216
powiem tak... trijana jest latwo napisac w delphi sam tera pisze i niedlugo skoncze... kiedys byla to dla mnie czarna magia , a napisac trojana w delphi jest zaskakujaco latwo... i jeszcze jedno , trojana z glowy strasznie trudno napisac , chyba ze ktos pamieta wszystkie procedury , funkcje na pamiec a to jest naprawde trudne , jak ja tera pisze to korzystam z takiego tekstu gdzie jest napisane bardzo duzo komend

dobra narka
 

Chochlik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 10, 2003
Posty
391
Ja tesh kozystam z roznych zrudel i nie pishe go z pamieci, ale szukalem duzo i nadal nie moge zrobic tego gupiego transferu
<
Probowalem postawic serwer przy pomocy INDY FTP Server postawic ale tesh mi nie wychodzi, hieh co tu duzo gadac, laik jestem
<
 

Dexter

Użytkownik
Dołączył
Listopad 26, 2002
Posty
248
tylko jaki jest odpowiednik ONClientRead normalnyc socketow .... :oops:
smile.gif
smile.gif
smile.gif
niop zobaczmy....

i jak na ics proboja jakis serv postawic to jak sie proboje laczyc to mi wywala okienko gdzie musze podac dany plik >pas czyli komponent a potem wyswietla w nim jakis blad...
co robic?
prezinstaluje ics...ale moze najpierw odp.


Originally posted by CHOCHLik
Alkochol to twoj wrog, wiec lej go w morde!

papieros to twoj wrog to go spal! // xD -> jak rzucić palenie
heroina to twoi wrog to lej !ja w kanal!
:evil: :evil: :evil: rozwalac!
smile.gif
smile.gif
smile.gif

ja osobiscie nie uzywam "uzywek"
<
<
<
<



taki zarcik na koniec ;-)

pozdro
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Chochlik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 10, 2003
Posty
391
Dex ja chyba podobny problem mialem jak po instalacji jakiegos komponentu przenisolem go do innego folderu i delphi nie moglo go znalesc, sprobuj zainstalowac jeszcze raz powinno pomoc...

Ja mam inna sytlacje, postawilem server przy uzyciu komponentu TFTP_Server (mozna go sciagnac z http://4programmers.net/download.html?cat=...r=DESC&p=1) i sie loacze prze clienta FTP (uzywam WS_FTP) ale po polaczeniu w ftp nie pokazuja sie zadne pliki chociash powinny. Bledu w kodzie nie zrobilem bo uzywam jak narazie dema tego komponentu, i w tym demie wszystko ustawilem (tzn. userow hasla itp.) Wie ktos w czym tkwi problem??
 

lol_ek

Użytkownik
Dołączył
Maj 30, 2003
Posty
306
Originally posted by Chochlik
Problem w tym ze ja jush zaczelem trojana w indzie, a poza tym slyszalem ze indy sa latwiejsze w obsludze niz te normalne... To za pytam inaczej czy ktos ma lub gdzie znalesc zrudlo trojana w Delphi uzywajacego komponentow INDY?

A jakie to znaczenie ?
Pomysl logicznie, skoro indy jest niby latwiejsze a Ty nadal sobie nie radzisz, to moze odpusc sobie pisanie backdoora.

Przeanalizuj kilka demosow ( sa w katalogu z delphi )
napisz kilak drobnych programow ... a z czasem obeznanie samo przyjdzie. Chyba nie sztyka jest napisanie trojana przepisujac kody z fakow.

potraktuj to jako dobra rade, a nie moja zlosliwosc. ;>
 

Chochlik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 10, 2003
Posty
391
Originally posted by lol_ek
Pomysl logicznie, skoro indy jest niby latwiejsze a Ty nadal sobie nie radzisz, to moze odpusc sobie pisanie backdoora.

Nie ukrywam ze jestem jeszcze amatorem, ale jestem uparty i nawet jesli jestem w zielony w Delphi to zrobie wszystko zeby napisac tego trojka, czlowiek uczy sie na bledach
smile.gif
 

lol_ek

Użytkownik
Dołączył
Maj 30, 2003
Posty
306
Originally posted by Chochlik

Dobra ponioslo mnie ;)
Osobiscie w tym przypadku polecam ICSa, kopiowanie plikow oparl bym o ftp, jest i program demonstracyjny wiec nie powinno byc wiekszych problemow.
 
Do góry Bottom