Delphi 7 DOWNLOAD

0wn3r

Były Moderator
Dołączył
Marzec 10, 2007
Posty
1330
Originally posted by HeadShot
Mnie leci 5 kb/s , no sorry ...

Zacznij używać programu GigaGet, ja jak ściągam normalnie Firefox'em to mam transfer od 40kb/s do 60kb/s, a na GigaGecie mam powyżej 140kb/s, przynajmniej mi to pomaga..
<
 

amex

Użytkownik
Dołączył
Marzec 11, 2007
Posty
934
a mi po sciagnieciu i w trakcie rozpakowywania wyskakuje taki blad :

Kod:
!   C:DownloadsDelphi7_Personal.zip: Błąd CRC w Delphi7_PersonalInstallCommonBorland SharedDebuggerBORdbk70.dll. Plik jest uszkodzony

!   C:DownloadsDelphi7_Personal.zip: Błąd CRC w Delphi7_PersonalInstallCommonBorland SharedMSHelpWIN32.HLP. Plik jest uszkodzony

why? :hmmm:

[ Dodano: 24-06-2007, 14:03 ]
jesli ktos ma te pliczki, bylym bardzo wdzieczny gdyby mi je wyslal na mial bo chce sie w koncu nauczyc tego delphi a tak na sucho to nie dy ry dy
<
 

Wotjek3380

Użytkownik
Dołączył
Marzec 26, 2007
Posty
7
Piszę posta bo chce zobaczyć ukryte wiadomości....
PS: z servera borlandu przy łączy 2mb ściąga mi się 10kb/s
 

Arnis

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 19, 2007
Posty
27
zawsze można zuploadować Delphi 7 Enterprice trial/ Delphi 7 Personal na speedshara jak nadal będziecie mieli prędkości po 2mb/s - lub poszukac na torrentach
 

mar_je

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 19, 2007
Posty
74
Zastanawiam się czy zainstalować delphi 2007 architect. Czy może lepsze jest D7 enterprise????
 

boorek

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 27, 2005
Posty
38
@up
Jak mam to zainstalowac ? Sciagnalem wszystkie 3 czesci. Rozpakowalem do jednego folderu i co dalej ? Bo jak zainstalowalem to mi jakies bledy wyskakiwaly i wogole nie wygladal ten program jak na ssach ( jakies braki mial )...
 
Do góry Bottom