DELPHI

G

Guest

Gość
mam delphi 7 i cracka i jak go crakuje pisz je go zpaczowal i nic dalej nie moge wejsc
<
moze mi powiecie co jest grane
smile.gif
??
 

Specnaz

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2003
Posty
74
Mam ten sam problem ale mam winshita 2000 prof. i wszedzie umiescilem reg.107.txt gdzie trzebabylo i dalej dupa......Moze ktos mial podobny problem?znacie jakies inne sposoby oprocz formata i zmiany systemu?
 
G

Guest

Gość
Originally posted by Specnaz
Mam ten sam problem ale mam winshita 2000 prof. i wszedzie umiescilem reg.107.txt gdzie trzebabylo i dalej dupa......Moze ktos mial podobny problem?znacie jakies inne sposoby oprocz formata i zmiany systemu?
tam mas znapisane w tym reg107.txt jak co sie robi
<
zczaj se
<
ja to fartem i przypadkiem zrobilem:)
 

Pedrosov

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 29, 2002
Posty
78
A nie mozecie uzywac wersji personal? Nie dosc ze Borland udostepnia cos takiego za darmo aby wlansie ludzie tacy jak my mogli sie uczyc programowac to wy jeszcze musicie go okradac Po co wam tyle komponentow w delphi ent jak i tak pewnie z wiekszosci nie kozystacie a delphi personal wystarcza w zupelnosci Nie czepialbym sie jak by nie bylo darmowej alternatywy ale mozecie to samo zrobic w wersji personal co w enterprise
 

Uub

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 23, 2003
Posty
27
ja mam wina xp i delphi 7 i nie ma rzadnego problemu
<
wszycko dziala i jezd cool nie wiem co wam jest nie tak
 

Szyms

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2003
Posty
380
Originally posted by Pedrosov
A nie mozecie uzywac wersji personal? Nie dosc ze Borland udostepnia cos takiego za darmo aby wlansie ludzie tacy jak my mogli sie uczyc programowac to wy jeszcze musicie go okradac Po co wam tyle komponentow w delphi ent jak i tak pewnie z wiekszosci nie kozystacie a delphi personal wystarcza w zupelnosci Nie czepialbym sie jak by nie bylo darmowej alternatywy ale mozecie to samo zrobic w wersji personal co w enterprise

Po [;
1.Wcale nie bo krzystam z wielu innych komponentow :wink:
2.Wiele komponentow sie nie da doinstalwoac do Personala :wink:
3.Wiekszosc zrodel jest napisanych w Enterprise i w Personal wywala bledy :wink:
 

Pedrosov

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 29, 2002
Posty
78
Atid nie badz zly ale zaraz mnie poniesie

Originally posted by Szyms
Po [;
1.Wcale nie bo krzystam z wielu innych komponentow :wink:
2.Wiele komponentow sie nie da doinstalwoac do Personala :wink:
3.Wiekszosc zrodel jest napisanych w Enterprise i w Personal wywala bledy :wink:

Moze do pierwszego sie nie przyczepie bo moze tak byc ale jesli chodzi o 2 kupa prawda kazdy komponent mozesz doinstalowac do personala tylko trzeba miec wszystkie biblioteki i jesli mozesz zainstalowac to w enterprise to mozesz tez i w personal A co do 3 to jesli cos jest napisaen w ent i nie uzywa bibliotek z ktore sa tylko w ent (chodzi mi o bazy danych i etc) to bez problemu mozesz tego uzywac w personal To tak jak bys powiedzial ze koszulka uszyta w chinach nie bedzie na ciebie pasowac wez sie zastananow co piszesz
smile.gif
 

Szyms

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2003
Posty
380
Chodzi o to ze wiekszosc zrodel jest z wykorzustaniem komponentow enterprise al moze nie wszystkim chce sie szukac odpowiedznich bibliotek :wink:
 
Do góry Bottom