Destruktor 1.4

Szyms

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2003
Posty
380
Originally posted by destruktor76
Destruktora tez mam zamiar ulepszac tylko ostatnio brakuje mi czasu.

Niestety na kolejną wersję będzie trzeba chyba jeszcze troche poczekać ...
<
 

Dajmos

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 4, 2002
Posty
134
jaaaaaaaaaaaa skladam reklamacje mmm destruktor nie dziala dobrze zainstalowalem go na kompie kolezanki ktora wie o kompach tyle co ja o dachuwkach wiec 0 lub nawet -1 no i w pierwszym dniu dziala calkiem ok ok mmm a dzis ni h**j ( ze sie tak za przeproszeniem wyraze) nie dziala no i zeskanowalem jej kompa lan guard no i nie ma otwartego portu a co zabawniejsze ma dzis ten sam ip co miala wczoraj (bo w sumie to ma stale lacze) noooooooooooo i o co tu chodzi co on sienie wpisuje do rejestru ja jaki syfffffffffffff myslalem ze juz bedzie wszystko ok i bede mogl sie troche z kolezanka pobawic a tu taka lipa :roll:

(a i nie piscie ze ona ma antyvira lub fire walla bo ona nawet nie wie co to win 98 yyyyyyyyyyyyyyyyy :x
 

kul3k

Użytkownik
Dołączył
Maj 18, 2003
Posty
112
Originally posted by bicz
Jak usunac ten problem z niewyłaczaniem sie kompa ?
własnie miałem ten sam problem
<
sprzedałem server i ofiara przez "całą" noc walczyła z wyłączeniem kompa........... :?:
 

NiuNio

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
953
tzn. ze destruktor nie ma opcji AUTOSTARTU ?? w koncu to juz wersja 1.4
rozumiem 1.0 albo 1.1 ale juz 1.4 uuu nie dobrze panie destruktor
 

Drizzt

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 7, 2003
Posty
25
Mam pytanie (nie chciałem nowego tematu otwierać) Dałęm ofierze server trojana beast 2 i nie działa mam Ip i nic ???? Ip mam właśnie z PowerGG czytałem post w tym temacie że może mieć program przez który mi to nie działa ale jak to możliwe jak ona nie ma pojęcia co to funkcja kopiuj ?????????????
To mój pierwszy atak a tu taka lipaaa aż w końcu podesłałem jej fajny z blindowany pliczek który miał 4 servery i każdy na inny port i hasło!!! u mnie na kompie działa ten trojan a na jej nie :evil:
 

NiuNio

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
953
a nie jest za Firewallem ?
moze na przeszkodzie stoi wlasnie router, moze widzisz zewnetrzne IP ??.
 

ground

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 24, 2003
Posty
36
a moze nieodebrala jeszcze poczty?
albo odebrala i nieotworzyla twojej wiadomosc z trojanem?
albo ma dobrago anty vira?
 

Meechow

Użytkownik
Dołączył
Maj 12, 2003
Posty
45
Originally posted by Dajmos
(a i nie piscie ze ona ma antyvira lub fire walla bo ona nawet nie wie co to win 98 yyyyyyyyyyyyyyyyy :x

a skad wiesz? moze ma tate albo znajomego lub kumpla ktory jej firewalla zainstalowal?
<


pomyslales o tym?
 

Sz#sz#

Użytkownik
Dołączył
Listopad 11, 2002
Posty
140
Ciekawe kiedy jakiś polski twórca zrobi coś takiego jak w Bestii tylko zamiast powiadamiania icq na gg :]
Hehe zapisz się w historii :]
 

MadHornet

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 7, 2003
Posty
37
mam pytanko... czy jak ktos mam wew ip to nie da sie do niego/niej wbić trojankiem na kompa???
 
Do góry Bottom