Destruktor 2.0 Test

prOlame

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 25, 2004
Posty
5
Wlasnie sciagam destructora , zobacze czy naprawde jest taki spox
ale z tego co wyczytalem to pod opcja search sam wyszukuje zarazony PC ( czyli sam w sobie ma tak jakby poczte na ktora przychodza dane ofiary ) czy trzeba znac IP lub korzystac z poczty na ktora wysyla ?

UPDATE :

OK juz widze ze wysyla powiadomienie nawet na GG ^^

Ale przy budowie serwera ikona musi miec rozmiar 766kb
Dlaczego koniecznie tyle ? jezeli nie mam ikon o takich rozmiarach jak lub skad moge ja uzyskac ?


ale tekst zamotalem
<
sam go nie rozumiem
<


UPDATE 2 :

Zmienilem ikone reshackiem , nie naruszy to serwera ? jestem noobem dodam
 

Destruktor

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 26, 2002
Posty
112
Można wczytać tylko taką ikonke (766) tylko z jednego powodu. Nie umiem zamieniać większych ikon. Można to zrobić Ręcznie Resource Hackerem
Moge wrzucić na stronke troche takich ikonek. Jak ktoś lubi to może sobie sam stwożyć ikonke albo przerobić w Micro Angelo
 

WalgO

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 11, 2004
Posty
495
hmmmmm mi nie przyszło powiadomienie na gg ani na mejla :? ale za to po przeskanowaniu wykryło mi kolesia który sie nadział na serwer (przy skanowaniu tesh mi wyskakuje okno błedu : windows socket error [1899] API czy jakoś tak i to nawet nie jedno okno ale z 15ście , ale tak poza tym to skanuje jak należy , tylko wQrza troche jak musisz powyłaczać te wszystkie okna :evil: , aha no i jak 2gi raz odpale skanera to jush mi nie wyskakują okna błędów :) ) z tego co testowałem to większość funkcji działa (nie działa mi zabijanie procesów i nie pokazuje mi ostatnio otwartych stron www , keylogger tesh jako nie działa) ale ogólnie jest spoczko , gratulejszyns dla twórcy
<
 

Destruktor

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 26, 2002
Posty
112
Na WP zawsze dochodzą. Na inne nie jestem pewny. Na GG nie zawsze dochodzi bo korzystam z bramki GG. Zauważyłem że zakładka Internet nie działa na win98
 

WalgO

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 11, 2004
Posty
495
no looz przyszło mi na gg tylko troche spóźnione , ale teraz następny pacjent sie nadział i przyszło odrazu więc jest git
<
i jush mam 2ch gości . na mejla to nie wiem chyba nie doszło , mniejsza o to (na poczte na onecie).
 

Destruktor

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 26, 2002
Posty
112
Tak pisze go w Delphi. Co do nat nat to już pisałem co niektórym ale opisze to jeszcze raz i dokładnie ....... jak znajde troche wolnego czasu. Zasada działania jest bardzo prosta i nie korzystam z prot. GG.
 

kuzyn

Użytkownik
Dołączył
Luty 22, 2004
Posty
18
Destruktora 2.0 przetestowalem - jak narazie w sieci lokalnej .. mam WinXp SP1 i:

1)Czasami nie chce sie polaczyc..- zakmniecie i wlacznie jeszcze raz programu pomaga

2)Czasami sie laczy ale opcje sa nie aktywne
(tzn.wywiad,pliki itd..) .. rozwiazanie problemu jak wyzej
smile.gif


3)Dorzucilem do katalogu UPXa .. pakuje i dziala

4)Gdy klikne PLIKI to nie wyswietla mi plikow/katalogow komputera z ktorym jestem polaczony .. a gdy dam pobierz wyskakuje komunikat o bledzie: ACCES VIOLATION AT ADRESS 004DAECF IN MODULE 'DESTRUKTOR_2_0.EXE' READ OF ADRESS 00000008. i mozna tylko OK nacisnac..w ogole zakladka PLIKI mi nie dziala

5)na GG nie przyslalo mi zawiadomienia o zmianie IP...na email tez nie (plusnet.pl) ale z wyzej zamieszczonych postow wynika ze na wp.pl dziala..sprawdze jeszcze..

6)Ostatnia wada: nie mam niestety dostepu do opcji NAT<->NAT
smile.gif


PODSUMOWUJAC:

Generalnie OK ale jeszcze trzeba nad nim popracowac!

pozdrawiam!

UPDATE:
zakladka PLIKI juz dziala
smile.gif
.. nic nie zrobilem..nie wiem dlaczego zaczela..moze to dlatego ze sie poskarzylem
<
 

Brenner

Użytkownik
Dołączył
Listopad 7, 2003
Posty
11
Może mi to ktoś łopatologicznie wytłumaczyć bo nie bardzo rozumie jaki login, hasło, IP itd wpisać. Zasada działania brzmi zrozumiale ale jak wypełnić dane pola już nie.
 

kuzyn

Użytkownik
Dołączył
Luty 22, 2004
Posty
18
Jak nie wiesz jaki LOGIN wpisac i HASLO to pewnie nigdy sie nie dowiesz..ale nie mart sie..ja tez nie wiem..
smile.gif


A juz bez zartow..

Nie wiesz co tam wpisac bo takie bylo zamierzenie tworcy..ten LOGIN wraz z HASLEM powoduja uaktywnienie opcji NAT<->NAT .. jak by Ci to wytlumaczyc... to cos takiego jakbys mial teraz wersje shewere ... musisz miec kod zeby miec FULL wersje
smile.gif


p.s.1. w OSKARZE itp programach nie znajdziesz tego seriala
smile.gif

p.s.2. jeszcze
smile.gif

p.s.3. ale napisalem posta
<
buhehe
 

WalgO

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 11, 2004
Posty
495
opcja NAT <-> NAT tylko dla wybrańców i dobrze bo to nie zabawka dla niepowolanych ale i tez źle bo nie mam hasła :? jak narazie przynajmniej
<
 

...MiC...

Użytkownik
Dołączył
Maj 10, 2004
Posty
44
Powiem krótko (auto cenzura) TROJAN ! ! ! nie da sie ukryc
<


pozdrawiam ;]

----

mam pytanko gdzie sie zapisuje ten serwer bo przypadkiem sobie zaraziłem kompa
 

Plik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2004
Posty
319
no chyba jak kazdy w rejestrze, msconfig i katalog windows ... ;] ale ktora wersja?!
btw: po co dwa psoty nie mogles edytoweac ;]
 

...MiC...

Użytkownik
Dołączył
Maj 10, 2004
Posty
44
aa mam takie jedno zastrzezenie tam znajduje sie zakładka ZABAWA i ona mi nie działa dla czego? a wam działa ???

pozdro! ! ! :-D


p.s PLIK niechce nic mówic ale czepiasz sie szczegułów :-x pozdro :-D
 
Do góry Bottom