Dlaczego wykrywa antyvir?

czorny30

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 28, 2006
Posty
72
Witam.
Mam 2 pliki bat i jak ja je nie połącze w jeden to wszystko jest OK a jak ja to zbinduje to za każdym razem wykrywa antyvir i nici z tego. próbowałem wszystkimi programami do bindowania?

Prosze o pomoc jak to zbindować aby nie wykrywał antyvir?

Jeszcze raz zobacze ze piszesz pelno znaków zapytań to ostrzeżenie powędruje do Ciebie
 

czorny30

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 28, 2006
Posty
72
Originally posted by B33RK4
Binder musi byc nie wykrywalny przez AV.

No to żeś powiedział przecież to wiadomo
<


Lepiej powiedz jak zrobić aby go nie wygrywał AV
 

eddykoddo

Użytkownik
Dołączył
Marzec 17, 2007
Posty
6
jeżeli chcesz połączyć 2 pliki bat to spróbuj zrobić to ręcznie ( sam nie próbowałem jeszcze
<
<
), wystarczy zmienić nazwę z bat na txt i odpowiednio zmodyfikować dane.
a jeżeli chcesz zrobić to za pomocą bindera, proponuje ( bo najprościej ) usunąć chwilowo AV.
jeżeli nie chcesz tego zrobić możesz sprawdzić ( za pomocą Menedżera Zadań ) czy nie ma uruchomionych jakiś aplikacji związanych z AV i po prostu je wyłączyć, jeżeli to nie pomoże, sprawdź w ustawieniach AV czy nie jest ustawiony na stan czuwania i wyłączyć to.
jak tego coś jeszcze mogę wymyślić
<
:D
 

0wn3r

Były Moderator
Dołączył
Marzec 10, 2007
Posty
1330
Originally posted by eddykoddo
jeżeli chcesz połączyć 2 pliki bat to spróbuj zrobić to ręcznie ( sam nie próbowałem jeszcze
<
<
), wystarczy zmienić nazwę z bat na txt i odpowiednio zmodyfikować dane.
a jeżeli chcesz zrobić to za pomocą bindera, proponuje ( bo najprościej ) usunąć chwilowo AV.
jeżeli nie chcesz tego zrobić możesz sprawdzić ( za pomocą Menedżera Zadań ) czy nie ma uruchomionych jakiś aplikacji związanych z AV i po prostu je wyłączyć, jeżeli to nie pomoże, sprawdź w ustawieniach AV czy nie jest ustawiony na stan czuwania i wyłączyć to.
jak tego coś jeszcze mogę wymyślić
<
:D

po co ma usuwać AV? jak on chce niewykrywalnego bindera aby komus podeslac plik (tj zbindowane 2 baty)
 

Zabuza92

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 11, 2007
Posty
6
antyvir wykrywa w wypadkach

#-#-#=#
Gdzie # = 0 lub 1 w zaleznosci od wykrywania.
1= wykrywalny (u bindera rozpoznawalny przez antywiry ale nie jako wirus) 0 = niewykrywalny
(miejsce 1= pierwszy program,2= drugi,3=binder,4=output)
1-1-1=1
1-0-1=1
0-0-1=0
1-1-0=0
1-0-0=0
0-0-0=0

Prubuj bindowac innym binderem ;d
 
Do góry Bottom