Doładowania

djzielu

Użytkownik
Dołączył
Maj 27, 2004
Posty
16
Witam wiem ze istnieje sposób aby doladowac konto komurkowe przez internet, mam kumpla i ma on programy w ktore dostaja sie do idei i doladowywuje konta 50 zł za 20 zł 100 zł za 40 zł ;D ale nie chce powiedziec jak to robi
smile.gif
Macie jakis sposub albo jakies programy wiem ze wyglada to tak ze leca cyferki i szuka kodu 14 cyfrowego ;D wogole fajnie by bylo otworzyc dzial apropo telefonow komurkowych itp ;D Pozdrawiam
 

mlodys

Użytkownik
Dołączył
Listopad 23, 2003
Posty
75
był temat poruszany nie raz, nawet forum powstało ale jakoś nic chyba z tego nie wyszło....
 

WalgO

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 11, 2004
Posty
495
Originally posted by djzielu
Witam wiem ze istnieje sposób aby doladowac konto komurkowe przez internet, mam kumpla i ma on programy w ktore dostaja sie do idei i doladowywuje konta 50 zł za 20 zł 100 zł za 40 zł ;D ale nie chce powiedziec jak to robi
smile.gif
Macie jakis sposub albo jakies programy wiem ze wyglada to tak ze leca cyferki i szuka kodu 14 cyfrowego ;D wogole fajnie by bylo otworzyc dzial apropo telefonow komurkowych itp ;D Pozdrawiam
thaaaaa yasne 8)
ja mam qmpla który sie podpina do sieci energetycznej i ładuje sobie HP aż do 900 jednosek !!!!!! <WOOOW>
btw. to forum o komputerach a nie o komórkach i poza tym sypałoby sie dużo głupich pytań.
 

Specnaz

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2003
Posty
74
Originally posted by djzielu
Witam wiem ze istnieje sposób aby doladowac konto komurkowe przez internet, mam kumpla i ma on programy w ktore dostaja sie do idei i doladowywuje konta 50 zł za 20 zł 100 zł za 40 zł ;D ale nie chce powiedziec jak to robi
smile.gif
Macie jakis sposub albo jakies programy wiem ze wyglada to tak ze leca cyferki i szuka kodu 14 cyfrowego ;D wogole fajnie by bylo otworzyc dzial apropo telefonow komurkowych itp ;D Pozdrawiam

Pomysl troche,gdyby takie cos bylo dostepne to system pre-paid w komorkach by padl
<
Kolega Cie w konia robi i tyle.
 

ketek01

Użytkownik
Dołączył
Październik 31, 2003
Posty
42
Niemaczegośctakiego

sorkiżeniemaspacjizalałemklawiatureiniedziałaspacja
 

WalgO

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 11, 2004
Posty
495
więc w czym problem ? niech Ci dalej nabija i będziecie hepi ;]
 

NiuNio

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
953
hm nabija... neiech nabija... ale w butelke widze
<
<
<
<
<
<
<
<
<
:x :oops: :oops: :cry: :cry: :evil: :evil: :twisted: :twisted: :twisted: :shock: :shock:
<
<
:? :?
<
<
:-D :-(
smile.gif
smile.gif
:) :) :-o
 

DNSA

Użytkownik
Dołączył
Luty 11, 2005
Posty
147
po pierwsze......
doładowania z internetu są możliwe
bo mój brat wydaje mi się że doładowuje chociaż nie jestem pewien do końca

a po drugie................
robisz z siebie głupka zapisując sie na te forum tylko po to zeby sie dowiedziec jak komórki darmowo doładować

po trzecie.....................
jak ci kolega doładowuje przez ten niby program albo prosto z neta niech ci powie jak on to robi i problem z głowy
 

WalgO

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 11, 2004
Posty
495
po szóste...........
doladowania z netu są możliwe , ale za realną kase np. z konta bankowego
po siódme..........
nie pisz 2 postów pod sobą tylko edytuj ten wyżej (jest taka opcja odziwo):clever:
po ósme..........
co to 10 przykazań ma być ? :?
 

mlodys

Użytkownik
Dołączył
Listopad 23, 2003
Posty
75
blokers radzisz tamtemu a sam to braciaka spytac sie nie mozesz? A jak nie bedzie chcial powiedziec to rzuc mu 20 zeta i po sprawie....
A tak na marginesie to jak czesto smsujecie z jedna osoba (dziewczyna, jakis b. dobry znajomek) to teraz mozna kupic starter tak taka chyba za 20 zeta jest. Od razu na koncie ma sie chyba 15 lub 25 zł a za 10 aktywujesz pol roczne smsowanie z jednym nr za friko. W sumie nawet niezly biznes jak sie duzo smsuje z 1 numerkiem i chyba tak z dziewczyna sobie zrobie (tamten nr tez musi z ery) Mozna jej kupic starterka akurat na dzien kobiet :)

P.S. To nie jest reklama ery jak by sobie ktos moglby pomyslec mam od dawien dawna POPa i na nim opieram swoje dzwonienie :)
 

WalgO

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 11, 2004
Posty
495
właśnie żadnych reklam. i nie piszmy , że to najgorsza sieć ;]
 

DNSA

Użytkownik
Dołączył
Luty 11, 2005
Posty
147
spytać sie zawsze moge
ale niestety nie mam komórki
napisz to podrzuce ci jego #gg z nim pogadasz jak chcesz
tylko jak by co.........mnie nie znasz........
 

dr.Bulow

Użytkownik
Dołączył
Marzec 5, 2005
Posty
13
hmmmm....kody na normalych zdrapkach sa generowane zapomoca specjalnego algorytmu, ktory jakims cudem mozna odtworzyc i na podctawie takowego generowac wlasne doladowania ALE(!) powedzmy ze ciag numerkow sie powtorzy w karcie, ktora kupi za ciezko zarobiona krwawice jakis kolo i okaze sie ze lipa bo karta jest zuzyta pomimo ze dopiero co zdrapana? kolo zareklamuje bubla bo nie poto odmawial sobie browara zeby zlodziejskiej sieci robic prezenty.
procedura bedzie taka, sprawdzaja liczbe, ktora byla reklamowana i latwo dojda jaki numer i gdzie a nawet kiedy zrobil sobie dobrze, co wtedy? pol biedy jesli to "jednorazowy" numer a jesli to nasz ulubiony to klapa...
ze swojej strony wiem ze nie warto kombinowac z takimi sztuczkami, moj qmpel dorwal kod expresowy na darmowe rozmowy no fajnie bylo(jednak nie naduzywal tego) ale kiedys po wklepaniu dostal "magicznego" sms-a a karta poszla sie gryzc...nie bylo by w tym nic tragicznego gdyby nie to ze byl to abonamecik...jednak odziwo nie musial sie tlumaczyc ze swego postepku, poniewaz po pojawieniu sie w przedstawicielstwie odblokowali mu aktywacje, nie wiem czy go o cos pytali ale w pewnym sensie jest to logiczne ze nie robili problemow(przeciez to abonament a to dla nich staly pieniadz...)
gsm to taki dziwny system ze jezeli chcesz uzyc sieci musisz najpierw " sie podpisac i podac adres zamieszkania" napisalem to w cudzyslowiu poniewaz jest to duze uproszczenie(nie chce podawac specyfikacji gsm bo poco), wiec jesli oszukasz to beda wiedziec kto, zablokowanie karty to pikus, moga uwalic telefon przez zablokowanie imei, w starszych telefonach mozna go zmienic(ale to ponoc karalne) w nowych juz nie bardzo...wiec kombinuj jak masz za nudne zycie...
pzdr Bulow
 

mlodys

Użytkownik
Dołączył
Listopad 23, 2003
Posty
75
Abonament to abonament, ale jak masz na karte i nie podpisywałes nic to jestes dla nichc anonimowy a jakby juz Cie dorwali ze zrobiles coś takiego to i tak mysle ze nic by nie mogli ci zrobic. Zawsze mozna powiedziec ze pewnie pomyliles kilka cyferek przy wpisywaniu i fartem tez weszlo :)
 

dr.Bulow

Użytkownik
Dołączył
Marzec 5, 2005
Posty
13
heh jasne i tak raz w tygodniu...pozatym napisalem ze qmpel nie przeginal a dostal bloka...
no i co z imei... aparat loguje najpierw imei pozniej numer, jesli zobacza ze dany imei lubi psocic to zablokuja go a wtedy zakaz wjazdu w calej europie do jakiej kowiek sieci, telefon na polke lub pozostanie dawca organow, chyba ze to jakis stary trup wtedy zmieniamy imei i dalej rzadzimy <LOL>
 

DJBOSS666

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2003
Posty
302
Taaaa dziekujemy za uswiadomienie Nas jakie to jest strasznie niebezpieczne i jakie to strasznie jest zle! uch az sie przestraszylem !
Ale prosze nastepnym razem podowania jakis konkretnych danych a nie gadac od zeczy bo takie gadanie o komorkach i innych jest w ogole bezpodstawne! Moze jakies konkrety ?


Pozdrawiam

DJBOSS666
 

dr.Bulow

Użytkownik
Dołączył
Marzec 5, 2005
Posty
13
nikogo nie strasze to normalna procedura ze jak zablokuja imei nie uzyjesz phona w calej europie(chyba ze go zmienisz, w nokiach dct3 da rade a dct4 nie koniecznie), mozna telefon nazwac terminalem cyfrowym gdzie imei to mac a numer to taki ip, jesli telefon loguje sie do sieci podaje swoj imei i jesli ten nie jest zablokowany podaje 70bit(indywidualny! nie tak jak WEP) klucz, ktory loguje(ilosc prob nie ograniczona) go jako kakretny numer na kanale trafic(bla,bla,bla).
jesli teraz pare razy przegniesz kolbe(jesli ci sie uda) to moga ci zablokowac karte(historia z moim qmplem)ale jesli nie masz abonametu wywalasz zablokowana karte i dalej frezujesz jesli ponownie bedzie cos nie tak i ponownie to moga zablokowac imei bo zkojarza ze numer sie zmienia tylko imei nie, nie znaczy to ze ktos przyjdzie z pasem i zloji tylek i kaze kleczec na grochu w kacie, nikt nie udowodni wlascicelowi ze zrobil to co zrobil ale jesli jest cos nie tak jest blok i lipa. wystarczy jeden sms i wstawienie na filtrze danego imei(przywolywalem do zycia takie telefony zmiana imei, ale nie pytalem czemu sie nie loguja, lepiej nie wiedziec)
tak wogole to slyszalem ze generatory juz dawno nie dzalaja wiec dyskusja jest czysto akademicka
pzdr.Bulow
 
Do góry Bottom