Dobry keylogger za kare

rafal563034

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 30, 2012
Posty
2
Jakis czas temu moim kumple(byli) okradlki mi konto. Chciałbym się zemscic i tez okrasc ich konta. Postanowilem podlozyc Keylogger. Sprawa wyglada nastepujaco- koles ma xp prawdopodobnie bez antywira, a jak jest to Avast. Chciałbym keya podpiac pod stronke na zasadzie wejdzie na stronke ma keya na kompie albo ze wysle mu plik on odpala ma keya. Logi z keya zeby przychodzily na maila. Jestem calkiem zielony w te klocki prosze o pomoc.

Chce im zabrac swoje konto i przy okazji ich za to ze zabrali moje ktore juz mialem sprzedawacz 250zl wiec glownie chodzi o kase
 
Ostatnia edycja:

rafal563034

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 30, 2012
Posty
2
Nie znam sie na programowaniu , tylko wiem ze takie cos jest mozliwe, i chcialbym gotowy program, ktory generuje plik, i jakis skrypt do stronki zeby wkleic
 

airsoftek

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 26, 2011
Posty
43
Mała informacja.

Art. 287.
§1. „Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub wyrządzenia innej osobie szkody, bez upoważnienia, wpływa na automatyczne przetwarzanie, gromadzenie lub przesyłanie informacji lub zmienia, usuwa albo wprowadza nowy zapis na komputerowym nośniku informacji,
podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.”


A to są nazwy przykładowych keyloggerów BlackShades, CyberGate, DarkComet.
 
Ostatnia edycja:

DanoPlurana

Użytkownik
Dołączył
Marzec 16, 2007
Posty
246
No jak uda Ci sie skonfigurowac programy ktore podal kolega wyzej to bedziesz miał nawet wiekszy fun niz tylko zabranie im kont :)
Co do sciagniecia trojana ze stronki poczytaj o Java Drive-by. :>

Pzdr
 
Do góry Bottom