DOS [TCP]: Attack

ForFun

Użytkownik
Dołączył
Maj 10, 2008
Posty
73
Fragment logu z rutera:
DOS [TCP]: Attack[/b]
Czy to czasem nie byliście Wy
<


To, że ja Wam skanowałem porty to nie znaczy, że Wy mi też musicie. Już wszystkie zamknąłem. (poczte sobie zostawiłem).

Ale siostre to mi zostawcie w spokoju. Ja jestem .101 ona jest .102

Słabo wam to wyszło...

http://www.abc.net.pl/: Narutowicza 14a/12 20-004 Lublin to wasz ISP prawda?
 

NamelessSoldier

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 8, 2007
Posty
104
Ladnie. Ja nie jestem z lublina. Jakies szkody? A zrobiles to co pownienies? Wyslej do ISP maila o tym zdazeniu o ip i godzinie, kawalek loga itp. A po co skoanowales porty? WY, czyli? Ja nie. A i pamietaj to moze tor byl
<

To cos nie kminie jak to jest log z routera to router tylko ucierpial. Czyli wszystko to co jest za routerem. Ja jestem np na dwoma. I czemu slabo? Nie zadzialal?
Pozdrawiam nameless .....
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
To, że ja Wam skanowałem porty to nie znaczy, że Wy mi też musicie. Już wszystkie zamknąłem.[/b]

Proponuje zebys zrezygnowal z neta
<
Nigdy niewiadomo co jeszcze Cie spotka z "NASZEJ" strony :rotfl
 

ForFun

Użytkownik
Dołączył
Maj 10, 2008
Posty
73
djmentos:
Dos (łac.: posag) - w prawie rzymskim, majątek otrzymywany przez męża przy zawieraniu małżeństwa, w celu ułatwienia ponoszenia kosztów utrzymywania małżeństwa (onera matrimonii), żony i rodziny oraz zabezpieczenia żony i dzieci w razie rozwiązania małżeństwa.

ten link Ci nie wyszedł... ( domyśliłem się, że chodzi Ci o http://pl.wikipedia.org/wiki/DoS )

btw. jakbyś chciał wiedzieć to wiem co ISP, WHOIS, TCP, UDP, DoS, porty itd.

a ty sobie poczytaj: http://pl.wikipedia.org/wiki/SYN_flood


a co do proximy to z intenetu raczej ty powinnaś zrezygnować bo Ci nie służy...
W dodatku twój post nie wniósł nic do tematu więc daj sobie warna i bądź łaskawa nie wypowiadać się w moich tematach więcej.
 

ForFun

Użytkownik
Dołączył
Maj 10, 2008
Posty
73
Dlaczego temat przeniesiono do Uwagi propozycje dotyczace forum i strony? i czy jako autor mogę zasugerować usunięcie tematu do kosza bo w tym dziale to on naprawde nic nie wnosi ciekawego...

edit: posta pod postem zrobiłem, przpraszam (ale właśnie jem obiad i trochę więcej uwagi mu poświęcam niż temu forum)
Dostane trzeci raz warna za obiad?



@Down: Ale kto powiedział, że pod "Wam" kryje się "haker.com.pl"?
 

nitr0

Użytkownik
Dołączył
Maj 15, 2007
Posty
537
bo jest to UWAGA z twojej strony w stronę założycieli FORUM i STRONY.
pozdrawiam
 

sinis

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 3, 2006
Posty
958
To powinno iść do "Głupich pytań i jeszcze głupszych odpowiedzi" XD

a co do proximy to z intenetu raczej ty powinnaś zrezygnować bo Ci nie służy...[/b]
ForFun, wymiatasz xD Hio Hio xD

//sinis, pojdzie do glupich, ale poczekamy jeszcze co ciekawego zostanie nam przekazane
 

ForFun

Użytkownik
Dołączył
Maj 10, 2008
Posty
73
Do głupich pytań się to nie nadaje bo pytanie było jedno (czy ja wiem czy głupie?) "Czy to czasem nie byliście Wy(?)", na które zresztą nikt nie odpowiedział.
 

sinis

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 3, 2006
Posty
958
Czy Ty uważasz, że ktoś z tego forum mógłby Cię zaatakować ? Niby dlaczego ? Zrobiłeś coś złego, co by nam przeszkadzało ? Nawet jeśli, to i tak nie załatwilibyśmy tego w ten sposób.
 

ForFun

Użytkownik
Dołączył
Maj 10, 2008
Posty
73
Bo ja wiem dlaczego i po co?
Powodem mógłbyć "odwet" za skan portów?
Albo to proxima wszystko (śmiech)... Nie lubi mnie... (udawany smutek). Zaraz dostane warna za 'post nic niewnoszący do tematu' (wybuch śmiechu).
Pozdro.
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
Albo to proxima wszystko (śmiech)... Nie lubi mnie...[/b]

Kazdego ... takiego jak Ty traktuje atakami:) No kurde...nie wiedziałeś o tym? Uuu, żal mi Cie już teraz
 

ForFun

Użytkownik
Dołączył
Maj 10, 2008
Posty
73
Nie mam nic wspólnego z tibią!
Ten temat to już jest naprawde offtop i nadaje się do kosza!!!!!

proxima jak tratujesz ich takimi atakami jak ten to ładnie się z ciebie muszą śmiać.
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
ales Ty naiwny
<


temat ląduje w odpowiednim dziale, a Tobie mówimy papa
smile.gif
 
Do góry Bottom