Dostepna osoba??

Filek89

Użytkownik
Dołączył
Październik 22, 2006
Posty
4
Siemka...
Jestem tu calkiem nowy...mam pewna sprawe...
Mianowicie slyszlem kiedys ze jest taki program ktorym mozna sprawdzicz czy dana osoba bedaca zalogowana na gg lecz bedaca na niewidocznym statusie jest dostepna??chodzi mi o to czy jest ona na gg...mimo to ze jest niedostepna(mozliwe ze niewidoczn:D)

Zna moze jakas osoba ten program a jesli tak wie jak sie nazywa i jest obcykana w sprawach jego urzywania...??
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
W Komunikatorze Aqq ( http://www.aqq.eu/ )

Jest do ściągniecia plugin który ma taką opcje ( Ip Checker Pro)


IP Chcker Pro to rozbudowana wersja plugin-u IP Checker Open Source. W porównaniu z wersją poprzednią, IPC Pro pozwala na sprawdzenie IP danego użytkownika, pingowanie i sprawdzenie informacji dotyczących kontaktu zapisanych w lokalnym katalogu.[/b]
TUTAJ DOWNLOAD

ip.jpg
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Originally posted by Filek89
Siemka...
Jestem tu calkiem nowy...mam pewna sprawe...
Mianowicie slyszlem kiedys ze jest taki program ktorym mozna sprawdzicz czy dana osoba bedaca zalogowana na gg lecz bedaca na niewidocznym statusie jest dostepna??chodzi mi o to czy jest ona na gg...mimo to ze jest niedostepna(mozliwe ze niewidoczn:D)

Zna moze jakas osoba ten program a jesli tak wie jak sie nazywa i jest obcykana w sprawach jego urzywania...??

Nie da sie sprawdzic
 

Filek89

Użytkownik
Dołączył
Październik 22, 2006
Posty
4
inaczej...
<
to dzial tylko przez podany pzez Ciebie komunikator..a mozna to zrobic jakas nie instalujac komunikatora dodatkowego...czy myle sie ?? i nie tzeba instalowac zadnego innego komunikatora??

rozchodzi mi sie o to" Aqq"
??
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Kiedyś się dało...
Teraz jak znasz ip możesz sprawdzić PING'iem ale to nieznaczy ze osoba jest niewidoczna tylko ze ma kompa włączonego
 

boness

Użytkownik
Dołączył
Październik 29, 2005
Posty
209
jakis inny twoj numer ta osoba musi zablokowac, i wtedy gdy jest niewidoczna to widac znaczek zablokowanego, a gdy niedostepna to normalnie czerwone sloneczko...
 

fiaciq

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 31, 2007
Posty
3
boness ma racje, to jedyny niezawodny:] jak d tej pory sposob a co do tego pingu to niestety zwyczjny firewall dodawany z sp2 do xp'eka niestety blokuje to i nie da sie zpingowac:/ mimo ze jest wlaczony komputer.
 

kebtro&#33;

Użytkownik
Dołączył
Luty 2, 2007
Posty
22
Konnekt pokazuje kto z naszej listy oraz z osób które nas mają na liście nawet w wypadku gdy my ich niemamy w kontaktach jest na statusie niewidocznym. Niedaje głowy uciąć, że jeszcze ta opcja działa, ale kiedyś działała bez zarzutów. Pozdro
<
 

Preintermediate

Użytkownik
Dołączył
Październik 13, 2006
Posty
70
Originally posted by kebtro!
Konnekt pokazuje kto z naszej listy oraz z osób które nas mają na liście nawet w wypadku gdy my ich niemamy w kontaktach jest na statusie niewidocznym. Niedaje głowy uciąć, że jeszcze ta opcja działa, ale kiedyś działała bez zarzutów. Pozdro
<

dziala... caly czas to dziala
smile.gif
obecnie uzywam ;] na samym poczatku pokazuja sie prawie wszyscy niewidoczni (niewidoczny - znak zapytania w czerwonym sloneczku) potem ta lista sie zmniejsza... po klikunastu minutach
<
wtedy zostaja ci UKRYCI
<
 

LiL BLaCK 96

Użytkownik
Dołączył
Październik 18, 2006
Posty
59
ja u siebie MOGĘ sprawdzić bo mam zainstalowane POWER GG i tam wszystko jest .... ;]

ale czasem oszukuje ;/
 

Magnefikko

Były Moderator
Dołączył
Maj 29, 2004
Posty
709
-Zainstaluj PowerGG
-Uruchom GG przez ikonkę PowerGG (wcześniej w GG wciśnij Gadu-Gadu -> Zakończ)
-Po uruchomieniu wciśnij "PowerGG" i "Inwlingator". Jeśli osoba ma cie na liście, zobaczysz jej status (w tym niewidoczny) i IP.
 

LiL BLaCK 96

Użytkownik
Dołączył
Październik 18, 2006
Posty
59
Originally posted by Magnefikko
"PowerGG" i "Inwlingator"
chyba trochę pokręciłeś ;] INWIGILATOR jak juz coś .... :hahaha:

jak juz wspomniałem czasem widnieje, iż jakaś osoba jest na niewidomym ale czasem może jednak oszukiwać i ta osoba może być niedostępna ... ;/

jeżeli ta osoba ma Ciebie na liście to na 100% prawidłowo pokazuje status ....


@FDJ
nie da się to parasola w d***e otworzyć ..... :hahaha: :glupek2:

PoZdRo :faja:
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Originally posted by LiL BLaCK 96+--><div class='quotetop'>CYTAT(LiL BLaCK 96)</div>
<!--QuoteBegin-Magnefikko
"PowerGG" i "Inwlingator"
chyba trochę pokręciłeś ;] INWIGILATOR jak juz coś .... :hahaha:

jak juz wspomniałem czasem widnieje, iż jakaś osoba jest na niewidomym ale czasem może jednak oszukiwać i ta osoba może być niedostępna ... ;/

jeżeli ta osoba ma Ciebie na liście to na 100% prawidłowo pokazuje status ....


@FDJ
nie da się to parasola w d***e otworzyć ..... :hahaha: :glupek2:

PoZdRo :faja:[/b]

nie da sie w 100% sprawdzic tego co chcial
smile.gif
 

LiL BLaCK 96

Użytkownik
Dołączył
Październik 18, 2006
Posty
59
Originally posted by FDJ
nie da sie w 100% sprawdzic tego co chcial
hmmmm........ dlaczego tak sądzisz skoro kilka grzdyli tłumaczy, że się da i ja to popieram ?? ;]


PS powtarzam - czasem oszukuje ;]
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Originally posted by LiL BLaCK 96+--><div class='quotetop'>CYTAT(LiL BLaCK 96)</div>
<!--QuoteBegin-FDJ
nie da sie w 100% sprawdzic tego co chcial
hmmmm........ dlaczego tak sądzisz skoro kilka grzdyli tłumaczy, że się da i ja to popieram ?? ;]


PS powtarzam - czasem oszukuje ;][/b]

No wlasnie
smile.gif
mowie ze nie da rady w 100% ,a ty gadasz bzdury ze sie da.
A jak sie nie da sprawdzic w 100% to znaczy ze ktos sie moze przed nami ukryc.
 

fiaciq

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 31, 2007
Posty
3
najlepszy i niezawodny sposob ktory dziala w 100%, powtoze sie bo byl pisany wczesniej to utworzenie nowego nr gg i doprowadzenie osoby ktora chcemy sprawdzic do takiego stopnia by zablokowala ten nowy nr. wtedy jesli bedzie na niewidocznym to bedziemy mieli bana na tym nowym nr a jesli na niedostepnym zwykle czerwone sloneczko. jedyny minus o ile tak mozna przyjac jest to ze trzeba resetowac gg, bo jest tak ze wczesniej osoba sie ukrywala wiec mielismy bana, jednak gdy ustawila status na niedostepny, to my przez jakis czas mamy ciagle bana, a jak zresetujemy gg to ten blad zniknie:].
 

LiL BLaCK 96

Użytkownik
Dołączył
Październik 18, 2006
Posty
59
Originally posted by jam
PS powtarzam - czasem oszukuje
nie napisałem, że się nieda tylko że czasem oszukuje a to jest wielka różnica ... ;]

mi np. wczoraj pokazywało trafnie 2 osoby a oszukało 4, więc sami widzicie :faja:
 
Do góry Bottom