download delphi 7 lub 6

Specnaz

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2003
Posty
74
Witam,znacie jakies www,albo ftp gdzie mozna sciagnac Delphi 7 lub 6?Ze strony borlanda wogole nie inicjuje sciagania(pojawia sie jakies okienko i nie mozna wyswietlic strony).Przeszukalem cale forum i nie znalazlem linkow.
 

NiuNio

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
953
Originally posted by Specnaz
Witam,znacie jakies www,albo ftp gdzie mozna sciagnac Delphi 7 lub 6?Ze strony borlanda wogole nie inicjuje sciagania(pojawia sie jakies okienko i nie mozna wyswietlic strony).Przeszukalem cale forum i nie znalazlem linkow.
jak sie nie chce sciagac? zapytaj sie tego (nie pamietam) ze sam ostatnio z tamtad sciagal, ja szyms i cala banda tez wiec musi sie sciagac
<
 

Szyms

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2003
Posty
380
Może masz zablokowana obsługe cookies a żeby ściagac z borlanda musisz miec wlaonczone.
 

K0P3R

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 1, 2003
Posty
23
ja znalazlem delphi 7 enterprise za pomoca programu Direct Connect
--------------------------------------------
tu dzienx dla osoby ktora dana aplikacje udostepniła
smile.gif
 

Specnaz

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2003
Posty
74
Mam DC++,szukam po hubach ale wiara ma glownie 5,6.Mi najbardziej zalezy na 7.0 enterprise.Trudno bede szukal dalej na hubach chociaz wiele juz przelecialem(moze znacie jakies gdzie wiara ma dobre oprogramowanie?),jak nie znajde to pojde do goscia co jezdzi na stadion 10 lecia.Albo kupie w sklepie
<
<
<
Just kidding
 

DJBOSS666

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2003
Posty
302
Moim zdaniem najlepiej jest kupic w sklepie
smile.gif


No dobra juz sie nie bede nad toba znecal wez sobie spraw DC++ a nie DC i tam sie polacz z jakimis serverami ja sciagnalem z DC++ z wielka latwoscia DELPHI wiec niesadze zebys i ty mial jakies problemy
smile.gif


===============================================
Pozdrowionka
smile.gif
 

NiuNio

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
953
a jak cos nie tak z Dc++ to wez imesha tam z tego co pamietam tez jest Delhpi (chyba 6) 7 tez znajdziesz.
 
Do góry Bottom