Download LINUX

raison

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 10, 2007
Posty
15
Mój kolega zapytął mnie czy można ściagnąć nic nie płacą LINUXA
ja mu opowiedziałem ze nie czy to jest prawda czy da się sciągnąc LINUXA co? ;/
 
M

maciek_

Gość
Omfgz. Prawie wszystkie dystrybucje linuxa są darmowe, ściagnąć możesz z www/ftp/torrentów, tylko najpierw musisz wybrać jaki linux, do czego, po co i w ogole.
 

3rr0rx

Użytkownik
Dołączył
Luty 10, 2007
Posty
712
http://www.google.com/search?hl=xx-hacker&...oogle+s3a%7C2ch
szczerbaty.gif
 

raison

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 10, 2007
Posty
15
Najlepsza wersja

chodzi mi o link do najlepszej wersj linuxa tej najdroższej! a i jak sięgo instaluje z innym windowsem to tak samo jak bym instalował np. miał bmy xp i zainstalował win 98?? ;/
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Re: Najlepsza wersja

Originally posted by raison
chodzi mi o link do najlepszej wersj linuxa tej najdroższej!
//Linku do najdroższej nie ma, chyba że chcesz kupić Piracie
smile.gif


http://ubuntu.pl/
Ale zależy do czego ci potrzeby linux?
Nie będę ci szukał, ale jak poszukasz to nawet możesz sobie legalnie za darmo "zamówić linux ubuntu do domu". Jest taka strona co wypełniasz formularz i do kilku tygodni zagraniczna paczka z płytą trafia w twoje łapki, nic za to nie płacąc...
 

raison

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 10, 2007
Posty
15
wiem wiem ... chodzi mi o takiego linuxa który ma wszystko pamiętam ze miałem kiedys ksiażeczke o linuxie i tam były np. buisnes itp najdorzysz kosztowłą 1950zł był w czarnym opakowaniu tylko nie pamiętam jak sie nazywa właśnie o tego mi chodzi tylko nie wiem jak sie nazywa:(
 

HeadShot

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 27, 2006
Posty
668
Originally posted by raison
wiem wiem ... chodzi mi o takiego linuxa który ma wszystko pamiętam ze miałem kiedys ksiażeczke o linuxie i tam były np. buisnes itp najdorzysz kosztowłą 1950zł był w czarnym opakowaniu tylko nie pamiętam jak sie nazywa właśnie o tego mi chodzi tylko nie wiem jak sie nazywa:(

Linux za 2 tysiaki ? lol xD To zawsze jest za free, jak chcesz miec wersje 'pudelkowa' to placisz ok 5 dych (plyta, instrukcja, transport).
 

raison

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 10, 2007
Posty
15
ok
ale jaka jest najlepsza wersja linuxa K***A =] który by miał wszytko a jak nie to chociaż większośc :pPP
 

HeadShot

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 27, 2006
Posty
668
Podobno to shit, ja mialem kiedys open SUSE i nie bylo tak zle. Jak masz mp3 to mozesz tm wrzucic uw-linux i sie bawic bez koniecznosci instalacji
<
 

raison

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 10, 2007
Posty
15
1po pierwsze te linux nie jest dla mnie więc ....... co się czepiasz ;/ DZIĘKI Wielkie z link
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
ja tam polecam mandrive 2007 spring
 

sean...dawidlot

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 11, 2007
Posty
21
moge polecić ci taką stronke gdzie zamawiasz linuksa Ubuntu 7.04 i zadarmo go ci przysyłają...wiem bo sam mam 3 płytki z tym systemem...niestety trzeba troche czekać na przesyłke bo aż około 3 tygodni
 

Szuja

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2007
Posty
112
Originally posted by sean...dawidlot
moge polecić ci taką stronke gdzie zamawiasz linuksa Ubuntu 7.04 i zadarmo go ci przysyłają...wiem bo sam mam 3 płytki z tym systemem...niestety trzeba troche czekać na przesyłke bo aż około 3 tygodni
lol,

shipit, ale lepiej jest ściągnąć. Bo po co mają mu to przysyłać jak to u niego będzie na dysku max 7 dni.
 
Do góry Bottom