Dyskusja dot. poziomu tego forum

Status
Zamknięty.

Ne'Rox

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 19, 2006
Posty
1
Przeglądam wasze forum od godziny.Prawde mówiąc jestescie Wszyscy pseudolamerami, co mysla że cos ośągną.KayLogger, Skaner IP... nikt jeszcze żadnego z Was nie osądził za pisanie takich programów, dlaczego??Bo jest to takie prymitywne że szkoda czasu na takie duperele, nawet porzadnego łamacza haseł żaden z Was nie potrafi napisać ! Piepszam na to forum jakis plik i wszyscy jak dzikie woły to ciągna, a po restarcie kompa czarny ekran bez literek i z poziomo migającą kreska...
 

killrathi

Użytkownik
Dołączył
Marzec 13, 2006
Posty
117
a wiesz ze nawet czesciowo sie z toba zgodze??
pamietaj tylko o jednym - nie osadzaj wszystkich jedna miara bo sie przykro przejedziesz - jest tu kilka osob ktorych zasob wiedzy jest niemaly - niestety, wiekszosc jak to nazwales to lamerzy (nie pseudolamerzy). Wiem ze sie narazam innym ale w obecnym stanie wisi mi to...
 

D0han

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 27, 2005
Posty
975
Tak, czemu nie.
Topik nawet moze byc, ale zmien nazwe tematu na odpowiedniejszy.
 

M1ch00

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2006
Posty
609
Ne'Rox, udowodnij, że sam nie jesteś lamą:
Kod:
2f 18 f 41 1b f 41 19 3 6 f 4f 6b

Ala ma kota.
Na podstawie tego przykładu rozkoduj:
54 22 50 52 24 4c 30 55 38 55 36 4c 50 39 29 22 54 4c 52 51 24 2d 57 4c 50 20 55 38 55 6b[/b]

Szyfr jest naprawdę prosty, wręcz lamerski - pisałem to kodowanie niecałą minutę, ale mam nadzieję, że to wybaczysz "miszczu".

Jak ktoś inny zrobi to proszę odpowiedź na priv.
 

Avat

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 1, 2006
Posty
221
Lol, ciekawe co ty umiesz...
Najpierw się pochwal czymś co sam zrobiłeś, co? A może jesteś T!bia H4x!00r, który nie znalazł działającego keyloggera i teraz chce się "zemścić". Ja mam 14 lat i jednak coś potrafię, a uczę się nieco ponad 2 miesiące...

Nauczaj!
 

tok

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 8, 2006
Posty
45
tak od laików:
nawet nie wiesz ile takie forum jest warte dla takich laików bo przynajmniej maja wglad do tego czego tylko chca, a to ze nie ma tu jakis zaje... nrzedzi to chyba oczywiste. Na wszelki wypadek gdybys nie zrozumial, gdyby udostepniano jakies narzedzia naprawde potezne to jakby sie jakis debil dorwal to by wiecej szkod narobil niz to warte. I niezapominaj ze kiedys tez byles laikiem, pewnie napiszesz ze jestes samoukiem itd. ale nvm. Ja jako laik jestem bardzo zadowolony z tego forum i moze jak ci sie kiedys uda zalozyc wlasne i miec tylu uzytkownikow to wroc i wtedy mozesz zaczac dyskusje na taki temat :heej:
 

Avat

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 1, 2006
Posty
221
Hmmm, a wracając do tematu...

Wiele osób sądzi, że to forum ma bardzo niski poziom. No więc, wg mnie nie jest źle, chociaż osoby piszące posty w stylu jak ukraść komuś gg albo jak włamać się na stronę są zbyt łagodnie traktowane.
Za takie posty - wg mnie ostrzeżenie za conajmniej 2 punkty. Takie rzeczy są w necie do znalezienia w 5 minut.
Przydałoby się jeszcze stworzyć jakiś dział z lamerskimi pytaniami, żeby takie tematy tam przenosić, ale żeby dało się tam odpowiedzieć. Poziom właściwego forum na pewno by się podniósł, a te głupie pytania byłyby odizolowane. Bo dobre tematy często mieszają się z idiotycznymi i bez sensu i źle to wygląda, a odpowiedź też ciężko znaleźć.
 

mikimoto

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 8, 2006
Posty
3
Originally posted by M1ch00
Szyfr jest naprawdę prosty, wręcz lamerski - pisałem to kodowanie niecałą minutę, ale mam nadzieję, że to wybaczysz "miszczu".
:cisza:
Normalnie nie moge
<
Taki OT ale posty tego typu tylko sprawiaja ze poziom forum jest na poziomie postow onetu
<


ps. kody ascii zapisane szesnastkowo? Nie chce mi sie sprawdzac ale pewnie tak
<

ps2. ktos cos wie na temat prokuratury i niedawnego shackowania haxorow?
 

M1ch00

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2006
Posty
609
nawet porzadnego łamacza haseł żaden z Was nie potrafi napisać[/b]
Postawiono między inymi mi pewne zarzuty. W związku z czym kulturalnie poprosiłem autora tego oszczerstwa o pokazanie swoich umiejętnosci, na podstawie których się wypowiadał jak rozumię.

Ty na razie tylko krytykujesz. Trzeba być idiotą, żeby nie zauważyć, że to kolejne bajty. Tyle, że "3 6 f" to nie są znaki drukowalne. I to też widać na pierwszy rzut oka, bez żadnego sprawdzania. Więc gratuluję spostrzegawczości.

Cały czas czekam na odpowiedź, może ty to rozkodujesz?
 

Eltrial

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 27, 2004
Posty
325
tak, forum stoi na niskim poziomie. ale to wina ludzi, nie forum.
sa tu ludzie ktorzy cos umieja, ale oni bardziej obserwuja niz pisza.
 

NC

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 28, 2006
Posty
81
Nie ma co tu gadać o niskim poziomie tego forum. Wg mnie każda praca, poświęcenie i coś "własnego" jest godne pochwały. Więc jeśli komuś się nie podoba że nie ma tutaj dobrych łamaczy haseł to już jego problem! Każdemu trzeba pogratulować choćby największego badziewia i zachęcać do dalszej nauki i pracy, żeby się nie zraził.
 

Mo4x

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2005
Posty
704
W Polsce są szkoły podstawowe, gimnazja, licea, studia... To forum jest jak szkoła podstawowa (no czasami nawet przedszkole :pPP ), ale szkoła podstawowa jest jak każda inna potrzebna. Nie może być wyższy poziom jak są tu tutoriale o włamywaniu, są trojany, bindery, keyloggery do pobrania. Myślisz, że jakiś programista wejdzie na takie forum? Niby po co?! Pobrać sobie trojana, czy poczytać posty o pisaniu Hello World w Pascalu. Chcecie wyższy poziom to wywalić ten cały syf i niech forum traktuje głównie o sieciach, programowaniu i linux'ie, wtedy będziecie mieli innych użytkowników.
 

Avat

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 1, 2006
Posty
221
A ja coś wam powiem: zainstalowałem sobie Linuxa! Jestem boski
<


A co o tym sądzę? Odpowiedź w podpisie. Polecam Linuxa, chociaż na razie jedyne co mi się udało zainstalować to Macromedia Flash (bo samo się zrobiło) i Operę (bo wystarczyło klikać OK)
smile.gif

Instalowanie czegokolwiek w Linuksie to koszmar... Przynajmniej dla początkujących.
 

D0han

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 27, 2005
Posty
975
@Avat
Kod:
apt-get install nazwa_programu
Jest diabelsko trudne, ewentualnie ze zrodel
Kod:
tar -zxf nazwa.tar.gz

cd nazwa

./configure

make

make install
 

M1ch00

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2006
Posty
609
A ja coś wam powiem: zainstalowałem sobie Linuxa! Jestem boski[/b]
Jea, ale jesteś maste...lamer.
Instalowanie czegokolwiek w Linuksie to koszmar... Przynajmniej dla początkujących.[/b]
Urpmi jest wybitnie trudne... Tak samo jak graficzny kreator. Co to ja mówiłem o lamerze...

Linux Mandriva Free 2007 jest lepszy od Microsoft Windows 2000[/b]
A pod jakim względem? Bo pod względem bezpieczeństwa - jak się przestrzega pewnych zasad, pod względem wydajności - jak się dobrze skonfiguruje, pod względem łatwości obsługi - jeżeli jest to pierwszy system którego się uczysz. Jest sporo ale, i dla kogoś kto używał windy linuź jest trudny, tak jak dla kogoś siedzącego pod linuxem winda jest niewygodna.

Na razie się zachowujesz jak dzieciak który znalazł sobie nową zabawkę i jaka to ona świetna. Poużywaj trochę i dopiero wtedy będziesz mógł się wypowiedzieć na temat tego co jest lepsze.
 

NC

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 28, 2006
Posty
81
Originally posted by killrathi
jak to ktoś kiedys powiedział: "pryszczatym wyznawcom linuxa mówimy nie!!!"

hehehehe to teraz pojechałeś ostro ;]

może to być troche niemiłe ale wkońcu to nie Twoje słowa tyko cytat. :pPP
 

M1ch00

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2006
Posty
609
"pryszczatym wyznawcom linuxa mówimy nie!!!"[/b]

Co innego użytkownicy linuxa. Sam jestem jednym z nich.
Moim i nie tylko moim zdaniem linux jest wygodniejszy - np: Pracuję sobie, mam 6 okien otwartych i nagle coś mi przychodzi o głowy, chcę sprawdzić coś z pulpitu i jeszcze z dysku c. Pod windą muszę ukryć okna, odpalić co chcę i zaczyna się robić gęsto na pasku zadań. Pod moim fluxboxem naciskam [ctrl]+[f2] i mam do dyspozycji cały pusty pulpit, mogę na nim odpalić cokolwiek i w każdej chwili wrócić do poprzedniego. Zero przerzucania okienek w gąszczu.

Ale jeżeli ktoś woli windows - jego wybór, niech każdy używa tego co dla niego jest wygodniejsze - windows, linux, freebsd, solaris, czy OS X to tylko systemy operacyjne - to narzędzia, a nie religia.

Wyznawcom linuxa mówimy stanowczo nie!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom