Dział download

[email protected]

Użytkownik
Dołączył
Luty 12, 2009
Posty
3
Myślałem i myślałem i stwierdziłem że napisze jednak propozycję o założeniu działu "download"... Nieraz znajdujemy jakieś fajne tutoriale na stronce ale z nikąt nie można pobrać potrzebnych rzeczy
<
(mnie ostatnio zawiudł Wujek GOOGLE
<
)
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
Był kiedyś taki dział, na ten moment ten pomysł odpada
 

djmentos

Użytkownik
Dołączył
Maj 1, 2007
Posty
1868
<div class='quotetop'>CYTAT(dosiapl @ 14.02.2009, 9:17) <{POST_SNAPBACK}></div>
Myślałem i myślałem i stwierdziłem że napisze jednak propozycję o założeniu działu "download"... Nieraz znajdujemy jakieś fajne tutoriale na stronce ale z nikąt nie można pobrać potrzebnych rzeczy
<
(mnie ostatnio zawiudł Wujek GOOGLE
<
)[/b]

a rapidshare, speedshare i cała masa?
a P2P. na eDOnkeyu mozesz znaleźć wszysto. 50% ludzi udostępnia tam całe swoje dyski.

swojego czasu znalazłem GGLite na eMule'u
 

jamadry

Użytkownik
Dołączył
Listopad 7, 2007
Posty
36
zdaje się że na dziś nie jest bezpiecznie ściągać z sieci p2p - oczywiście jeśli pobierasz coś nielegalnego... ;-)
oczywiście wszystkie te serwisy typu darkwarez są równie nielegalne jak i p2p - tylko namierzanie przy downloadzie z na przykład eMule jest duuużo łatwiejsze niż z RS.
kiedyś kumplowi zrobili tak zwany wjazd na chatę. wtedy przestałem korzystać z sieci p2p.
 

Vandervir

Były Administrator
Dołączył
Grudzień 19, 2005
Posty
474
Zresztą wszystko popada w stagnację nie ma już tak dużo świeżego softu jak dawniej.
Nieuchronny upadek, się zbliża. Koniec epoki nadchodzi
 

Vandervir

Były Administrator
Dołączył
Grudzień 19, 2005
Posty
474
This is falling, falling down. Before I touch the ground I will be already dead.

Brak nowych horyzontów. Jak tak dalej pojdzie to wszystko wymrze śmiercią naturalną
 

sinis

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 3, 2006
Posty
958
Przydałoby się coś co by ruszyło to forum i przyciągnęło ludzi, którzy coś wiedzą i ewentualnie chcieliby się ową wiedzą podzielić. Wtedy prawdopodobnie rozmowy na forum miałyby nieco wyższy i o wiele ciekawszy charakter.
 

djmentos

Użytkownik
Dołączył
Maj 1, 2007
Posty
1868
wiedzy mamy sporo. wystarczy zerknąć w tutoriale a zwłaszcza te starsze.
Moim zdaniem to ludziom się czytać nie chce.

Z drugiej ruch jest spory. Zobaczcie, że np. na UC jest mniej ludzi.
 
K

Khalt

Gość
Problem nie leży w tym, że brakuje wiedzy. Brakuje tych, którzy by o tą wiedzę pytali - albo po prostu ludziom się nie chce o nią pytać. Dlatego też nie pisze się już tutoriali - po co pisać, skoro i tak nikt o nic nie pyta - wniosek - nie potrzebują.
 

LPU

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 17, 2007
Posty
104
Khalt
<
potrzebują ale wiesz co..

Click Click - połącz - i juz jestem na dysku ofiary, kopiujesz pliki, trensferujesz pieniadze na swoje konto xD ;]

Z czasem ludzie robia sie coraz to leniwsi i wygodni.. chca miec wszystko na tacy ;]

Nie wiedza do czego sluzy google.. i inne programy (np p2p)..

Sinis.. mozemy z czasem napisac cos madrzejszego
smile.gif
ale myslisz.. ze ktos to bedzie czytac?
smile.gif
 
K

Khalt

Gość
Ja np. jestem specem w odpowiadaniu na pytania, na które żeby odpowiedzieć nie trzeba posiadać żadnej wiedzy - takie pozorne "A ja to wiem/umiem" xD.

widmo17, właśnie uświadomiłeś światu, że fora są nikomu do życia niepotrzebne ^.^ ...

Czy przypadkiem temat nie powinien zostać przeniesiony do Off-topu? :D
 

Vandervir

Były Administrator
Dołączył
Grudzień 19, 2005
Posty
474
Rozwalić inne fora.
I usunąć dział tutoriale, wszystkie posty.
Ludzie będą pytać.
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
<div class='quotetop'>CYTAT(widmo17 @ 23.02.2009, 22:00) <{POST_SNAPBACK}></div>
Ludzie, którzy są dobrzy nie mają czasu na fora[/b]

Ci, którzy posiadają bardzo dużą wiedzę w tych tematach w wiekszości nie mają ochoty dzielić się nią

@Vander, ludzie pytają co widać np w koszu ile tam trafia tematów. Wywalamy większość tych, na które odpowiedź padła choćby raz na forum lub te, które wydają się banalne i te które działają na nas alergicznie lub są zakazane. (może by zmienić lekko taktykę, ale o tym możemy podyskutować w naszym dziale
<
)

@sinis,Khalt, j/w
 

sinis

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 3, 2006
Posty
958
Ci, którzy posiadają bardzo dużą wiedzę w tych tematach w wiekszości nie mają ochoty dzielić się nią

@Vander, ludzie pytają co widać np w koszu ile tam trafia tematów. Wywalamy większość tych, na które odpowiedź padła choćby raz na forum lub te, które wydają się banalne i te które działają na nas alergicznie lub są zakazane. (może by zmienić lekko taktykę, ale o tym możemy podyskutować w naszym dziale wink.gif )

@sinis,Khalt, j/w[/b]

Chyba warto nad tym porozmyślać.
 
Do góry Bottom