Dzień nauczyciela

Status
Zamknięty.

The

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2008
Posty
285
Alo!

Jako iż dzisiaj jest dzień nauczyciela chciałbym złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim ,,nauczycielom'', m.in:

- dla doktora habilitowanego DJMentosa, zawsze pomocnego i uczynnego, wydawcy oprogramowania
<

- dla profesora Magnefikko, lubiącego dzieci neo, pomocnego szczególnie dla nich, znającego się na tym co robi
smile.gif

- dla doktora habilitowanego hxv, wykładowcy ds. bezpieczeństwa komputerowego, autora kilku tutoriali
<

- dla magistra Own3r'a, nie znam go za bardzo, nie wdawałem się z nim w dyskusje xD ale myśle, że jest osobą znającą się na rzeczy
smile.gif

- dla magistra nowy me, użytkownik jak dobry użytkownik, pomocny, uczynny i wszystko w jednym
<

- dla profesora sinis'a, również jak profesor Magnefikko lubi dzieci neo, z pewnością przeznaczyłby wszystko swoje piniądze na potrzebujące dzieci z Afryki
<

- dla doktora grzonu, ostatnio go tutaj nie widuje, ale stworzył GG Spoofer warty przetestowania
smile.gif

- dla doktora Wojtka, gdzie się podział? Kiedyś był ale zniknął... xD

Nie płaczcie jeżeli was nie wymieniłem xD Wymieniłem tylko tych którzy jako pierwsi przyszli mi na myśl
<
A więc wszystkiego najlepszego! Pozostańcie z nami bo bez was te forum zamieni się w kupę
<
 

sinis

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 3, 2006
Posty
958
dla profesora sinis'a, również jak profesor Magnefikko lubi dzieci neo[/b]
O xD

z pewnością przeznaczyłby wszystko swoje piniądze na potrzebujące dzieci z Afryki[/b]
Coś trzeba w życiu robić ;P


Podziękował ;D


PS. Ciekawy pomysł z tymi życzeniami xDD

PS2.
Pozostańcie z nami bo bez was te forum zamieni się w kupę[/b]
No cóż... Nie tylko bez nas ;P
 

Wojtek

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2007
Posty
546
- dla doktora Wojtka, gdzie się podział? Kiedyś był ale zniknął... xD[/b]
Jestem, jestem
<
Czasem ukryty czasem nie ... ale jestem ! ;P (3 minuty po czasie, zawsze wypada sie modnie spóźnić
<
)

Z doktorem mam nie wiele wspólnego ale, - Dzięki
smile.gif

down.gif
I zapowiada się kolejny temat rzeka ......... ; P
 

The

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2008
Posty
285
Co to za moda na tym forum żeby ;* dawać i to jeszcze do chłopaków xD

A więc mamy okazje, ja dam 84 gr tylko udało mi się ze skarbonki wyjąć
<
Składka?
 

s7r0nt

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 4, 2008
Posty
69
A jak wszyscy to i ja się dorzucę do życzeń w imieniu wszystkich neonów lamerów i script kidów którzy to kiedyś zjedzą nas wszystkich (może wtedy gdy afryka wkroczy w erę internetu... kto wie). Specjalne dzięki składam na ręce sinisa i Magne jako iż to oni pisząc liczne tuty i objaśniając łopatologicznie zagadnienia sprawili że takie noobki jak ja (jeszcze 3 miesiace temu nie wiedziałem co to sql) mogą wyrywać laski na owny (xss...) FTW !
 

Vandervir

Były Administrator
Dołączył
Grudzień 19, 2005
Posty
474
tez mi dzien edukacji skoro agh w krakowie nie ma wolnego ;d (oficjalnie tylko)
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
o to i ja dziekuje za życzenia
smile.gif


Ostatnio jakos rzeczywiście mam mało czasu aby wejsc na forum
<

ale postaram sie poprawic
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom