Dziwna sprawa z GGt 2.2...

NeoX

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 19, 2004
Posty
28
WItam!
Już dłuższy czas uzywam Ghosta, ale to co mi sie ostatnio dzieje jest dosyc dziwne:
wysłałem ofierze plik, to po uruchomieniu zamiast zainstalować sie trojan, to ofiara dostała komunikat ze nie jest na administratorze :/
natomiast druga ofiara tez dostała komunikat...Ze uządzenie nie jest podłączone do komputera :/ I tez sie trojan nie zainstalował...
O co tu chodzi??
 

Pepi

Użytkownik
Dołączył
Maj 29, 2004
Posty
245
watpie aby to byla wina trojana chcoc jest jeszcze troche nie dopracowany
przyczyna moze byc system
sam autor wspominał ze był pisany na XP i wsumie dla XP
jesli takie akcje sie dzieja na innych syskach to wlasnie moze byc wina tego
aczkolwiek mozna spekulowac dalej i wyciagac inne wnioski
Co do tego pierwszego to ofiara pewnie loguje sie na konto goscia ktory moze tylko zapisywac na pulpit a wszelkie zapisy i zmiany na dysku c: ma zabronione i nei ma prawa dostepu tam. W generatorku chyba mozesz okreslic gdzie sie ma plik zapisac jak co to ustaw bierzacy folder i po problemie.

z drugim przypadkiem to yyyyy co :?: :?
 

NeoX

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 19, 2004
Posty
28
Co do pierwsze go to ja się nie dziwie, bo pewnie nie ma uprawnien admina, albo faktycznie odpalił go na gościu :/
Jak dam aby zapisywał w bierzącym, to wtedy zapisze mi na pulpicie :? I ofiara sobie go po prostu wykasuje:D Myle się?
Swoją drogą, heh, trojan ma takie możliwości, a nie moze poradzic sobie z adminem...No ale trudno...

Ale to drugie to juz jest bardzo dziwne...Drugi raz wysłałem i nadal jest ten sam komunikat...A system to pewnie XP bo to nowy komp
 
Do góry Bottom