dziwne pliki do przerobienia

szpieg821

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 7, 2009
Posty
7
Siemka mam pare plików o rozszerzeniu .dm , dostałem je od kogos , miały to byc działające filmiki. W żaden sposób nie moge ich przerobić. A chciał bym je przerobic np. na avi. Proszę o pomoc. Z góry dzięx i pozdro.
 

dsxp

Użytkownik
Dołączył
Marzec 6, 2008
Posty
2
Zapewne sa to jakies demka z gry ;pp heh ktos Cie chyba wykorzystuje zwykle najprosciej jest odpalic takie demo w grze i zapisac frapsem, oczywiscie musisz miec "ta" gre, chociaz jakbys dobrze poszukal to pewnie znajdziesz i narzedzia do konwersji, ale malo jest tego softu, ja bodajze spotkalem chyba cos takiego do enemy territory, jednakze ciezsze tytuly, pewnie nie beda mialy takich udogodnien bo zwykle w takim pliku zapisane sa tylko sciezki i poczynania graczy - suche liczby wsspolrzedne etc; wiec proponuje sciagnac gre, bo innej opcji chyba nie znajdziesz.. Jedyny plus takich demek to rozmiar i elastycznosc(mozesz zmienic ustawienia na wyzsze odpalic na innym modzie dodac jakies teksturki by bylo bardziej efektownie)bo komu sie chce konwertowac pliki z frapsa.

Dla przykladu w grze call of duty odpalamy console wpisuje \demo demo0000 naciskam klawisz nagrywania frapsa i prosze jest juz plik avi. Pliki z demkami w codzie maja podobne rozszerzenie *.dm_1 jak te, ktore ty masz do "obrobienia".
 

szpieg821

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 7, 2009
Posty
7
Chyba bez kitu ktoś mnie zrobił w z tymi plikami. Na windowsie nie pomogło na linuxie nawet pewnie bym nie potrafił.
 
Do góry Bottom