Dziwo z Yabem

daimonion

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 21, 2003
Posty
6
Witam. Hmm wlasnie przed chwila probowalem polaczyc 2 pliki. Jeden to jpg a drugi to exe. Odpalam YAB'a, nastepnie klikam w plus, wybieram w Browse plik jpg. Potem ponownie naciskam plus i Browse plik exe. Nastepnie F9 lacze pliki. Pokazuje sie okienko w ktorym wpisuje nazwe costam.exe . No i bardzo ladnie powstaje mi plik costam.exe.
Tylko problem w tym ze jak odpalam costam.exe , to znika mi costam.exe i rozdziela sie spowrotem na plik jpg i exe. Co zrobic by sie nie rozdzielal po uruchomieniu?

Pozdrawiam
 

karciarz

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 3, 2003
Posty
34
Musza sie pojawic dwa pliki! Tylko tu jest pikus gdzie. Doszlem do tego jak to zrobic! Pierwszy plik binujesz normalnie zaluzmy ze to zdjecie. Klikasz na '+' i wybierasz lokalizacje tego pliku. Drugi plik (trojan, virus, itp.) bindujesz podobnie. Klikasz '+' dajesz lokalizacje i zmieniasz Stub's Folder (to jest automatycznie) na np System folder. Wtedy zdjecie pojawi sie w tym katalogu w ktorym go odpalamy a trojan w katalogu C:System . Oczywiscie plik musi miec ikonke zdjecia bo tzn. ofiara moze sie kapnac!!!
 
J

Jes

Gość
e niema to zabradzo sensu moim zdaniem powinno to dzialc w ten sposob ze bindujesz 2 pliki np w moim przypadku *.exe i *.reg robisz z nich jeden plik jakis tam xxx.exe ktos otwera ten plik i uruchamia mu sie program niby nic ten ktory zbindowalismy a plik *.reg uruchamia sie w tle tak ze nie widac ze zostal odpalony
jest takie cos mozliwe?
 

karciarz

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 3, 2003
Posty
34
Moim skromnym zdniem nie! Tylko jednego nie rozumiem co u ciebie znaczy 'w tle'??? Jezeli ze tego nie widac to ... chyba to jest nie mozliwe :?. Ale jesli chodzi ci o rejestr to i tak musi byc potwierdzenie wpisu
<
. Ale puki czegos nie wymyslisz to musisz kozystac z mojego sposobu ... albo zalatic innego bindera. Polecam FC Binder na nim zaczynalem miksowac pliki
<
 
J

Jes

Gość
8) hmm co do tego tla to dokladnie tak jak napisales, co do rejestru to jestes swiecie przekonany ze jest taka mozliwosc by to "Czy napewno chcesz dodać informację bal bla bla do rejestru" nie wyskakiwalo i nie dawalo mozliwosci wyboru jeszcze tego tematu nie zglebialem ale gdzies kiedys w sieci widzialem opis jak to wylaczyc by sie tam komus nie pokazywalo ... kwestja czasu
<
natomist jezeli juz tak musi byc ze ten scalony plik znowu ma sie podzielic
<
to czy jest mozliwosc powracajac do zystuacji z tymi plikami reg i exe zeby plik reg umiescic jakos w autostarcie np
<
?
 

Jesion

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 26, 2003
Posty
3
a da rade zbindowac 3 pliki exe bat i reg tak zeby exe sie otworzyl normalnie a bat i reg skopiowal sie do innch flerow ale kazdy innego?
 

Martes

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 25, 2003
Posty
27
Tylko problem w tym ze jak odpalam costam.exe , to znika mi costam.exe i rozdziela sie spowrotem na plik jpg i exe. Co zrobic by sie nie rozdzielal po uruchomieniu?
Wiesz, w Yabie mozna to ustawiac na wiele sposobow... Ja wyprobowalam 2 - jeden ten o ktorym mowisz, a drugi taki, ze po odpaleniu costam.exe wypakowuja sie zbindowane pliki, ale costam.exe nie znika. Nie wiem jakie mozliwosci daja pozostale sposoby, bo mimo mojej znajomosci angielskiego wciaz nie jestem w stanie zrozumiec wszystkich opcji Yaba... Ale zycze powodzenia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Jesion

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 26, 2003
Posty
3
siema
ja nie znam angielskiego powiedzmy
<
tylko ruska jak mozesz to powiedz co trzeba ustawic zeby ten plik costam.exe nie znikal
 

hellknight

Użytkownik
Dołączył
Październik 12, 2003
Posty
31
Rany pobierz innego bindera i bedzie ok
Ale Yab bardzo mi się podoba i jak dla mnie to jest całkiem fajny. Nie wiem tylko jak ustawić aby zbindowany plik nie znikał.
%3C
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Mastermind

Użytkownik
Dołączył
Maj 28, 2004
Posty
1
Aby zbindowany plik nie znikał trzeba wejść w Options i odznaczyć Melt Stub after execution. nara all...
smile.gif
 
Do góry Bottom