Dzwiny Keylleger - POMOCY !!!

MoNeK123

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 6, 2010
Posty
3
Siemka

Mam dziwnego keyllogera który po odpaleniu mozilli lub innej przeglądarki to odpalaja mi sie inne karty z jakimis gierkami, reklamami itp

JAK SIE TEGO POZBYC?
 

MoNeK123

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 6, 2010
Posty
3
niemam anty-wirusa bo wszytko to syf, te darmowe programiki to szajs, a szkoda mi kasy na orginalnego kacperka
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
ho ho jak uważasz ze antywirus to syf to większy syf to masz chyba tylko na kompie :D zainstaluj natychmiast jakiego kolwiek (polecam NOD 32) dla słabszych kompów, lub Kaspersky ANTYWIRUS 2010 (koszt na 90 dni to zaledwie kilka zł na allegro, więc "naprawdę drogo") nawet darmowe antywirusy sa dobre, bo także zabezpieczą przed powszechnymi wirusami itp.

To ze Ci okienka wyskakują to nic, rownie dobrze ktoś moze robić jakieś ataki z Twojego kompa, co potem Ty będziesz miał przerąbane, bo wkoncu to z Twojego kompa. juz nie mowie o przechwytywaniu haseł, podglądzie, dialerach itp...
 

Sglaz3

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 22, 2009
Posty
23
Ja mam Avire i takich problemów nie mam... i dodatkowo może Combofixa użyj...
A syf to ci się z komputera powoli robi...:D
 
Ostatnia edycja:

D.F.

Były Moderator
Dołączył
Listopad 4, 2009
Posty
493
Jakiś anty-rootkit, process explorer i hijackthis się dobrze spisują.
 

MoNeK123

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 6, 2010
Posty
3
lepiej napiszcie mi jak sie tego pozbyć, a ewentualnie podajcie kilka fajnych antywirusów...
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
lepiej nod32 lub kaspersky, do NOD32 masz fixa w necie i nie ma z nim problemow ;)
 
Do góry Bottom