Eakademia (lekcje internetowe)

rusek990

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 24, 2012
Posty
15
Witam,
mam takie coś w szkole, że mam nauczyciele mogą uczniom zadawać "zadania" (tylko 1 można dostać -.-) na platformie E- Akademia Przyszłości. Ale tak to już jest z uczniami (i ze mną xd) że nie chce mi się tego robić więc włączam i cały czas daje Dalej, Dalej do ostatniej lekcji i czekam z 10-15 min, i wyłączam. Czekam, bo na stronie jest licznik ile minut robiłem te lekcje.
Czy jest jakiś sposób aby oszukać ten "licznik" czy cuś? Dajcie jakieś porady.
Z góry dziękuję ;)
Pozdrawiam
 

orzel111_0

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 10, 2011
Posty
29
Najlepiej przeczytać tą lekcje i czas zleci momentalnie... :D
musiał byś mieć dostęp do tej strony/serwera żeby móc sterować tym licznikiem, a pozatym co to za problem otworzyć nową kartę w przeglądarce i robić co chcesz a po pewnym czasie wrócić do lekcji i zakończyć. ;D
 

trade102

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 13, 2013
Posty
5
W ramach e - Akademii Przyszłości uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem nauczycieli realizowali projekty na rzecz lokalnej społeczności. Projekty zatytułowane: „Moje miasto- bezpieczne miasto” (opiekunowie Pani Gabriela Szwacka i Pani Magdalena Chojnacka), „Pieskie życie w naszym mieście” (opiekunowie Pani Jolanta Żmuda i Pani Agnieszka Białecka), „Chcemy- możemy- pomagamy” (opiekunowie Pani Katarzyna Janicka i Pani Anna Chmielewska) zostały wyróżnione w Lidze Lokalnych Grup Projektowych e- Akademii Przyszłości. Natomiast projekt zatytułowany „1% wielką szansą dla Kwidzyna” (opiekunowie Pani Agnieszka Białecka i Pani Elżbieta Dombek) został najwyżej oceniony w Lidze Lokalnych Grup Projektowych w województwie pomorskim.
 

rusek990

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 24, 2012
Posty
15
No niby mogę dać nową kartę, ale jak przypomnę sobie w dniu wystawiania ocen z danej lekcji, to rano mam zaledwie 20 min aby zrobić to, a jedna nauczycielka każe nam robić łącznie 2h (wtf?). Nie byłoby żadnego sposobu?
 
Do góry Bottom