ekstra skaner dziur

Status
Zamknięty.

hacker123

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2003
Posty
27
Czy słyszał ktoś o skanerze dziur który wykrywa ją i pozwala ją wykonać.
Bo ja słyszałem tylko pogłoski w róznych czasopismach i książkach.Pozdrawiam
 

pch3l4

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2002
Posty
774
Originally posted by hacker123
Czy słyszał ktoś o skanerze dziur który wykrywa ją i pozwala ją wykonać.
Bo ja słyszałem tylko pogłoski w róznych czasopismach i książkach.Pozdrawiam


ja znam takie, ktore jak wykryja to opisuja ta luke, np. nessus, saint i languard pod winde
 

hacker123

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2003
Posty
27
nazwa

Czy słyszał ktos jakas konkretna nazwe skanera o cechach jakie podałem wyzej.Pozdrawiam
 
G

Guest

Gość
drogi chakierze moze najpierw powiesz mi co znaczy dla Ciebie "wykonywac dziure" ??
oczywiscie sa takie co wykrywaja jak wyzej napisal Pchelka no ale nie ma raczej takich ktore je wykonuja LOL
<
<

informacje o takich ktore je "wykonuja" mozna zna;es prawdopodobniec w faq chaxorskich ...ale tak naprawde owe nie instnieja!
 

pch3l4

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2002
Posty
774
Originally posted by hacker123
wkonac to znaczy uzyskac root za posrednistwem tego programu bez kompilacji owej dziury.


teraz ja moze odpowiem;
nie wiem o co Ci chodzi z "owej dziury"???
moze o kompilacji exploita, ktory wykorzystuje dana luke?
skanery nie wlamia sie za Ciebie, tylko najwyzej moga pokazac gdzie jest dokladnie luka i dac link do exploita, dzieki ktoremu mozesz sie tam wlamac
 

hacker123

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2003
Posty
27
no to własnie słyszałem o takim skanerze ktory potrafi rowniez wykonac ta dziure i pytam sie was kto wie gdzie mozna sciagnac taki skaner.A po co mi taki skaner jest mi on potrzebny poniewaz niektore exploiny trzeba samemu przerobic.
 

pch3l4

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2002
Posty
774
Originally posted by hacker123
no to własnie słyszałem o takim skanerze ktory potrafi rowniez wykonac ta dziure i pytam sie was kto wie gdzie mozna sciagnac taki skaner.A po co mi taki skaner jest mi on potrzebny poniewaz niektore exploiny trzeba samemu przerobic.


takim skanerem jest nessus, ale dziala on jak trojan, ze serwer musi byc uruchomiony na serwerze, ktory chcemy skanowac a klientem skanujemy!!!
poszukaj jeszcze sobie sainta i iss
 

hacker123

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2003
Posty
27
znam te skanery i nie udostempniaja opcji wykonania dziury.A pozatym Saint nessus Satan itp sa do bani.Osobisci kozystam t inego skanera i jestem z niego bardzo zadowolony ale byłbym jeszcze bardziej gdyby miał opcje wykonania wykrytej dziury i dlatego własnie poruszyłem ten temat.Jesli ktos chce odpowiedziec na moja odpowiedz to niech poda konkretna nazwe skanera z ktorego juz kozystał.Pozdrawiam
 

pch3l4

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2002
Posty
774
Originally posted by hacker123
znam te skanery i nie udostempniaja opcji wykonania dziury.A pozatym Saint nessus Satan itp sa do bani.Osobisci kozystam t inego skanera i jestem z niego bardzo zadowolony ale byłbym jeszcze bardziej gdyby miał opcje wykonania wykrytej dziury i dlatego własnie poruszyłem ten temat.Jesli ktos chce odpowiedziec na moja odpowiedz to niech poda konkretna nazwe skanera z ktorego juz kozystał.Pozdrawiam

nessus jest do bani??? chyba jakis dziwny jestes! wlasnie jest dobrym skanerem, pokazuje gdzie jest dokladnie luka i takie inne bzdety!

ale widze, ze idziesz na latwizne, bys chcial zeby jeden program wszystko za Ciebie robil, nie ma tak latwo
 

Atid

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 2, 2002
Posty
589
Ale ma tesh wady... zostawia mase logow a oprocz tego slyszalem, ze jest jakos powiazany z nmapem
<
 

Gozda

Użytkownik
Dołączył
Maj 27, 2002
Posty
317
Originally posted by hacker123
znam te skanery i nie udostempniaja opcji wykonania dziury
Hehehehe, wiecie jak h4x0r wykonuje obwarzanki? Bierze dziure i okleja ciastem!
<
(oczywiscie najpierw musi dziure wykonac, ale to juz wyzsza szkola jazdy, newbie biora gotowe dziury ze sklepu!)
 

aniolek-tasmanski

Były Administrator
Dołączył
Październik 31, 2002
Posty
514
Originally posted by Gozda
Hehehehe, wiecie jak h4x0r wykonuje obwarzanki? Bierze dziure i okleja ciastem!
<
(oczywiscie najpierw musi dziure wykonac, ale to juz wyzsza szkola jazdy, newbie biora gotowe dziury ze sklepu!)

<
<
<
<
<
<
<
<


Gozda.. ale Ty potrafisz mi poprawic humorek
<


Pos Roku 2003

:wink:
 

hacker123

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2003
Posty
27
moze ktos mi wreszcie odpowiedziec na pytanie czy zna jakis program wykrywajacy i wykonujacy powtarzam wykonujacy wykonujacy rozumiecie bo wszystkie te wasze nessusy i inne nie wykonuja chyba ze zainstaluje sie je na serverze ale to juz chyba lepiej instalowac trojana.Pozdrawiam
 

pch3l4

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2002
Posty
774
Originally posted by hacker123
moze ktos mi wreszcie odpowiedziec na pytanie czy zna jakis program wykrywajacy i wykonujacy powtarzam wykonujacy wykonujacy rozumiecie bo wszystkie te wasze nessusy i inne nie wykonuja chyba ze zainstaluje sie je na serverze ale to juz chyba lepiej instalowac trojana.Pozdrawiam


gdyby ktos znal to by Ci odpowiedzial!!! se sam napisz jak tak bardzo chcesz!!!
 

Atid

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 2, 2002
Posty
589
Originally posted by hacker123
moze ktos mi wreszcie odpowiedziec na pytanie czy zna jakis program wykrywajacy i wykonujacy powtarzam wykonujacy wykonujacy rozumiecie bo wszystkie te wasze nessusy i inne nie wykonuja chyba ze zainstaluje sie je na serverze ale to juz chyba lepiej instalowac trojana.Pozdrawiam
A moze nas uswiadomisz co to znaczy wykonujacy....
Moze taki co robi w servie dziore??
I jeszcze jedno... masz bardzo fajny nick.. przeczytaj pamietnik hakera w dziale offtopic
<
 

hacker123

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2003
Posty
27
wykonać to znaczy naciskasz klawisz uruchamiajacy exploita i pojawi ci sie na ekranie np:C: zdalnego systemu.
 

pch3l4

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2002
Posty
774
Originally posted by hacker123
wykonać to znaczy naciskasz klawisz uruchamiajacy exploita i pojawi ci sie na ekranie np:C: zdalnego systemu.


no nie czlowieku robrajasz mnie i ty masz jeszcze nick hacker123? nie znajdziesz takiego skanera
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom