Ethereal jak działa? oraz FTP?

PawełS

Użytkownik
Dołączył
Marzec 31, 2006
Posty
2
Witam. Jak dziala program Ethereal, mam go po angielsku moze da sie go zmienic na Polski? Gdzi w opcjach wpisuje sie tam czyjes IP w poszukiwaniu portow? Jestem w sieci Radiowej i chcialbym zobaczyc kto kozysta tez z tej sieci i jakie ma IP da sie zrobic tym programem? A jak nie to jakim innym?
 

Mo4x

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2005
Posty
704
Zobacz na Otoczenie Sieciowe/Moje Miejsca Sieciowe może będziesz "widział" tych kolesi co są z Tobą w sieci. A jak nie to czytaj niżej.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jest do tego taki prosty programik "R3x".
Pobierzesz go tutaj:
http://rapidshare.de/files/16861604/R3x.rar.html

Jak uruchomisz program, znajdź tam dwa pola textowe i wpisz w pierwsze swoje IP a ostatnią liczbe zmień na 1. W drugim polu tak samo tylko, że ostatnią cyfrę zmień na 254. I kliknij "Scan".

Screen:
asdsda7ue.png
 

PawełS

Użytkownik
Dołączył
Marzec 31, 2006
Posty
2
dziala

Zeskanowalem swoja siec wykazalo kilka IP pod kazdym sa jakies porty, nie wiem jak wstawic tu screena, napisz mi to ci pokaze, mam pytanie teraz widze czyjes IP jego oupen ports klikam 2 razy ale nie mam uprawnien do nich ale jak klikne na swoj port ftp xxx to otwiera sie katalog w ktorym jest kilka programow ktore mam na dysku w katalogu ktorego nie mam <lol> O co chodzi, co moge dalej zrobic jak juz mam IP, moze dostane sie na czyjegos kompa, probuje dalej ...
 
Do góry Bottom