Ethernet

materkamil

Zbanowany
Dołączył
Maj 7, 2008
Posty
73
Mam w menadżer urządzeń pytajnik na: Kontroler ethernet. O dziwo mam sterownik do karty sieciowej. Oto screen tego czegoś:co robić?
x_rqaeex.GIF
 

kanar123

Użytkownik
Dołączył
Marzec 27, 2008
Posty
451
Hyh jeśli opcja zainstaluj/aktualizuj sterownik nie działa proponuje odinstalować sterowniki/usunąć nieznane urządzenie i wypiąć kartę. Wpiąć kartę i zainstalować sterowniki. Jak będziesz wpinał/wypinał kartę wyłącz komputer z prądu.
 

materkamil

Zbanowany
Dołączył
Maj 7, 2008
Posty
73
ethernet

Człowieku - formatowałem dysk i mi takie coś zostało. Dalej - to jest laptop toshiba satelite a nie komputer doświadczalny na rozkręcanie. Może to jest coś związane z tym, że w bezprzewodowym internecie pokazuje mi że mam wyłączony przycisk bezprzewodowego internetu a ja mam włączony. W ogóle u mnie nie idzie bezprzewodowy internet.
 

nowy_me

Użytkownik
Dołączył
Luty 7, 2007
Posty
451

materkamil

Zbanowany
Dołączył
Maj 7, 2008
Posty
73
ethernet

dźwieku ? Chyba to jest zwiazane z sieciom a nie z dzwiekiem ale sprobuje. Mam ten realtek i nawet jak instaluje sterownik dobry to i tak pytajnik. Z strony toshiby pobierałem juz i tez nie działa.

PS: to coś się nie chcę zainstalować
 
Ostatnia edycja:

materkamil

Zbanowany
Dołączył
Maj 7, 2008
Posty
73
Identyfikatory sprzętu:

PCI\VEN_168%DEV_001C&SUBSYS_7106144F&REV_01
PCI\VEN_168%DEV_001C&SUBSYS_7106144F
PCI\VEN_168%DEV_001C&CC_020000
PCI\VEN_168%DEV_001C&CC_020000

Dla mnie to jakieś bazgroły ale może wy się wyznacie

Proszę o szybką odpowiedź bo chcę sąsiadce WEP łamać a nie chce mi bezprzewodowe iść
 
Ostatnia edycja:

tobix10

Użytkownik
Dołączył
Luty 25, 2009
Posty
65
Koledzy pomogliby Ci szybciej jakbyś podał wszystkie informacje. Nawet nie napisałeś z jakiego systemu korzystasz.
 

materkamil

Zbanowany
Dołączył
Maj 7, 2008
Posty
73
no człowieku opanuj się - przecież widzą w screenie że to xp

PS: chyba że bym jakoś cudem transformował viste do xp graficznie
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom