exe->jpg

Status
Zamknięty.

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
Originally posted by Ithill
Aż mnie śmiech bierze jak Was słucham...
Są różne sposoby żeby połączyć plik *.jpg z plikiem *.exe, nie bezpośrednio ale się da. Np. wirus który krążył ostatnio na gg, był to plik jpg który generował plik rozsyłający do wszystkich osób na liście kontaktów pewną wiadomość i link.
Mam nawet gdzieś kod...

To nie byl .jpg..
 

Ithill

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 6, 2007
Posty
2
omg no przecież normalne że to nie był sam plik *.jpg bo nie da się go połączyć z plikami exe.
on przekierowywał na strone www na której był ten oto exe..
 

M1ch00

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2006
Posty
609
*.jpg bo nie da się go połączyć z plikami exe[/b]
A tak po polsku? Bo ten temat pokazuje, że .jpg czy .exe to tylko rozszerzenie. A jeżeli chodzi o zawartość to PE i JPEG są całkowicie różne. Natomiast możliwe jest umieszczenie w pliku JPEG czy innym graficznym danych które po przetworzeniu przez określony program/bibliotekę spowodują umieszczenie bloku danych na stosie a następnie wykonanie do nich skoku - to się nazywa exploit.
 

Bi3niu

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 30, 2006
Posty
5
Dobijają mnie lamy, które wierzą w bindowanie plików wykonywalnych z plikami JPEG :hahaha: Fajnie jest sobie czasem wejść na to forum żeby się troche pośmiać, rozluźnić, humor sobie polepszyć =] . Ale gdybym był modem to już chyba dostałbym rozstroju nerwowego, ciężkiej biegunki jak i również kurvica nervosa.
______
I nie rozumiem po co kodować posty, skoro każdy posiadający IQ >50 i umiejętność korzystania z Google sobie z tym poradzi =]
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Originally posted by Bi3niu
Dobijają mnie lamy, które wierzą w bindowanie plików wykonywalnych z plikami JPEG :hahaha: Fajnie jest sobie czasem wejść na to forum żeby się troche pośmiać, rozluźnić, humor sobie polepszyć =] . Ale gdybym był modem to już chyba dostałbym rozstroju nerwowego, ciężkiej biegunki jak i również kurvica nervosa.
______
I nie rozumiem po co kodować posty, skoro każdy posiadający IQ >50 i umiejętność korzystania z Google sobie z tym poradzi =]

No przez ciebie...
Ja akurat umiem plik wykonalny połączyć z jpeg... ;]
 

Bi3niu

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 30, 2006
Posty
5
Sorry, nie sprecyzowałem :glupek2: . Wiem że samo bindowanie jest możliwe, ale chodziło mi o to że raczej nie bardzo w ten sposób że pierwszy lepszy n00bek bierze sobie np. Tianhao, jako jeden plik podaje jakiś *.exe, jako drugi *.jpg, klika OK i od razu jest wielki miszczu ;]
 

M1ch00

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2006
Posty
609
Originally posted by Bi3niu
[ciach]
______
I nie rozumiem po co kodować posty, skoro każdy posiadający IQ >50 i umiejętność korzystania z Google sobie z tym poradzi =]
Jakbyś przeczytał uważnie temat to byś zobaczył, że 90% postów jest pisanych przez osobniki o IQ < orzeszków ziemnych.
 

fr0zon

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 12, 2007
Posty
147
Odpalamy regedit:
Naciskamy "Start" (taki duży przycisk zazwyczaj po lewej na dole)
wybieramy "uruchom"
wpisujemy "regedit"(bez cudzysłowów)
naciskamy [enter]
z listy po lewej wybieramy HKEY_CLASSES_ROOT
klikamy prawym klawiszem myszy i wybieramy nowy->klucz
nazywamy go ".jestem_glupim_lamerem"(bez cudzysłowów)
klikamy 2 razy na (Domyślna) i wpisujemy "exefile"(bez cudzysłowów) a potem wciskamy enter
zamykamy regedit, od tej pory każdy plik z rozszerzeniem ".jestem_glupim_lamerem"(bez cudzysłowów) zostanie uruchomiony po dwukrotnym kliknięciu.
Oto właśnie owiany wielką tajemnicą sposób na zrobienie pliku .jpg który można uruchomić. Starczy tylko ".jestem_glupim_lamerem"(bez cudzysłowów) zastąpić ".jpg"(bez cudzysłowów)[/b]

Zamiast sie tak bawić można napisać plik reg który ktoś odpali
<
 

M1ch00

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2006
Posty
609
fr0zon,dzięki za hint! Mistrzu, nikt na to nie wpadł... I na górze strony nie ma takiego pliku wklejonego.. Wielkie thx za napisanie, że to można zrobić!!!
 

Mesmeroo

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 20, 2006
Posty
35
. . .

A ja się nauczyłem, keyloger zmienił roższezenie na jpg, i wszystko w porządku działa.

Powiem Jedno: Wiersz Poleceń Rulez!!!
 

tianhao

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 19, 2004
Posty
307
Originally posted by Bi3niu
Chodziło mi o to że raczej nie bardzo w ten sposób że pierwszy lepszy n00bek bierze sobie np. Tianhao, jako jeden plik podaje jakiś *.exe, jako drugi *.jpg, klika OK i od razu jest wielki miszczu ;]

Chyba Tianhao Binder czy jak to sie tam zwalo
 

zawiedziona

Użytkownik
Dołączył
Luty 25, 2007
Posty
2
przeczytałam wiele tematów na tym forum, wielu rzeczy się dowiedziałam, ale niestety nie jestem bliżej rozwiązania mojego problemu
<
( chyba teraz nawet mam większy mętlik w głowie niż na początku...
 

papryczak_77

Użytkownik
Dołączył
Marzec 7, 2007
Posty
29
no panowie i panie najlepszy sposob i najszybszy chyba to wpisanie w pliku bat jakims
wlasnie tego co napisal TutMir... assoc .jpg=exefile
tak jest najszybciej...


albo nie tak
smile.gif


zrobic samorozpakowujace sie archiwum w ktore po rozpakowaniu samo uruchomi program z lini polecen assoc .jpg=exefile i rozpakuje zdjecia
<
:p golych panienek... a wlasciwie kilka wirusow
i pozamiatane... ;]
pozdro
 

shnazzy21

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 10, 2007
Posty
1
Slyszal ktos moze o programie BDBZM 1.4 Japonski program albo chinski nie wiem ukrywa pliki pod obrazami. Moze istnieje mozliwosc zmiany kodu żródłowego tak aby rozwiazywal nasz problem. Napisany w c++
 
3

31337

Gość
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom